Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od pewnego czasu mam problemy z przyśpieszaniem.

Jak się jedzie bardzo dynamicznie to wszystko OK.,

Jednak przy spokojnej jeździe i przy nagłym zbutowaniu silnik łapie „muła „ Następuje chwilowe przymulenie.

Wczoraj miałem trochę czasu i porobiłem logi

Błędy

00519 - Czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym (G71)

28-10 - Zwarcie z plusem – Sporadyczny

00575 - Ciśnienie w kolektorze ssącym

17-00 - Różnica regulacji

(akurat wczoraj nie było tych błędów ale w/w błędy wyskakiwały mi wcześniej ( nigdy na raz – zawsze był jeden lub drugi)

Statyczne:

00 ffa988b0de3e3381m.jpg

01 0490824544fef35bm.jpg

03 88f99a8c31bef6e0m.jpg

04 983ba81c78988fadm.jpg

07 449bd8db81eda9e1m.jpg

13 cf75ef84de1bf434m.jpg

18 dcbab5d4132e7ff9m.jpg

23

fdd52c8ef4826341m.jpg

Basic (u mnie chyba ta funkcja nie działa) wczesna odmian komputera

00 b196ec6a365705bcm.jpg

03 3a9c2345acb1c9f6m.jpg

04 cc77abd33e00d849m.jpg

Dynamiczne

00 23206c215bf272b8m.jpg

01 163eeec10cd948a1m.jpg

03 14d45c6337206071m.jpg

04 04dadca36df71331m.jpg

08 28f2bc11e9a84418m.jpg

10 cd9ac958489d25ecm.jpg

11 6c941e42ac37f667m.jpg

Oraz dokonałem wstępnej analizy wskazań termostatu oraz G2/G62

104ef3c49e04fbf8m.jpg

zachowani egr przy przygazówkach ( samochód stoi)

08e0b081b4e3c77dm.jpg

Oczywiście w trakcie prób dynamicznych muła nie udało mi się zaliczyć

Proszę o :

1) Analizę logów pod względem zaniku mocy

2) Mam wątpliwości co do czujnika G2 ( duża rozbieżność na zimnym silniku ( 16 – 45 stopni) CZY MOŻe JEST DOBRZE ???

3) Oraz EGR też chyba szwankuje??? ( silnik zaczął ostatnio chodzić twardo ( głośno) na wolnych obrotach)

Opublikowano

Kat za pozny,dawka za mala.Turbo i przeplywka pracuje IDEALNIE!

Opublikowano

czyżby wirus :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak u Witka

(wirus + wymiana turbiny + nowe wtryski + nadkole)

a z czego wnioskujesz ze kąt za późny ?????

Opublikowano

Standardowy "witkowy" soft... czyli ladnie dowalone koksu...

Opublikowano

Z logow wynika ze wszystko dobrze,zrob to co w pierwszym poscie pisalem

Opublikowano
  • Autor

Wiedziałem ze mam za późny kąt wtrysku

8f3e8c8f261bac07m.jpg

Jednak nigdy mi to nie przeszkadzało ( zimą pali ) hmm :mysli: ( za kilka tysięcy wymieniam rozrząd więc dopilnuje aby było dobrze)

Jednak trochę denerwuje mnie te rozbieżności w wskazaniach temp. ( czy znowu uwalony czujnik G2/G62)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.