Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam trzech fachowców do lpg co wybrać

jeden najdroższy 2.300 wtryski ipha lub forga grenn(chyba źle to napisałem sorry :decayed:)elektronika stag4

drugi 2.100 wtryski Valtek stag3/4

trzeci 1.800 wtryski Magic Jet lub Valtek elektronika zenit jakiś zestaw to jest

tyle się dowiedziałem przez telefon

co może być optymalne :mysli:

Opublikowano

mam trzech fachowców do lpg co wybrać

jeden najdroższy 2.300 wtryski ipha lub forga grenn(chyba źle to napisałem sorry :decayed:)elektronika stag4

drugi 2.100 wtryski Valtek stag3/4

trzeci 1.800 wtryski Magic Jet lub Valtek elektronika zenit jakiś zestaw to jest

tyle się dowiedziałem przez telefon

co może być optymalne :mysli:

Z tego co napisałes to nie da sie wywnioskować co to wogóle jest za mało danych.

Z tego przedziału cenowego co napisałeś to polecam:

Wtryski magic jet powinny wytrzymac jakieś 20-30kkm

reduktor to sprawdzony to zavoli zeta N lub chwalony ale nie do końca wiadomo co z nim przy większych przelotach magicIII

Elektronika to stag 4

butla w kole 55l

Taki zestaw powinien posztować około 2100-2200pln

Opublikowano

Mnie doradzono Stag 300+,a nie 400.Niby lepiej śmiga.Póki co prawie 3tys. po montażu i wszystko oki.

Opublikowano

Z tego co napisałes to nie da sie wywnioskować co to wogóle jest za mało danych.

Z tego przedziału cenowego co napisałeś to polecam:

Wtryski magic jet powinny wytrzymac jakieś 20-30kkm

reduktor to sprawdzony to zavoli zeta N lub chwalony ale nie do końca wiadomo co z nim przy większych przelotach magicIII

Elektronika to stag 4

butla w kole 55l

Taki zestaw powinien posztować około 2100-2200pln

Sołtys-tak jak napisałeś, tez zestaw w cenie 2100-2200 byłby atrakcyjny, ale z tego co ostatnio czytałem na forach gazowych śpiewają za coś tagiego koło 2800-3000 tys., więc w tej cenie to śmiech na sali, bo za to jest BRC SQ24.

Opublikowano

Z tego co napisałes to nie da sie wywnioskować co to wogóle jest za mało danych.

Z tego przedziału cenowego co napisałeś to polecam:

Wtryski magic jet powinny wytrzymac jakieś 20-30kkm

reduktor to sprawdzony to zavoli zeta N lub chwalony ale nie do końca wiadomo co z nim przy większych przelotach magicIII

Elektronika to stag 4

butla w kole 55l

Taki zestaw powinien posztować około 2100-2200pln

Sołtys-tak jak napisałeś, tez zestaw w cenie 2100-2200 byłby atrakcyjny, ale z tego co ostatnio czytałem na forach gazowych śpiewają za coś tagiego koło 2800-3000 tys., więc w tej cenie to śmiech na sali, bo za to jest BRC SQ24.

No to rzeczywiście jak teraz tak poszedł montaż w górę to BRC będzie najlepszą i najtrwalsza inwestycją. Nie ma co sie zastanawiac.

Opublikowano
  • Autor

mi z tym reduktorem i wtryskami koleś powiedział 2200zł tylko elektronika zenit podobno lepsza od staga a jak bym sie decydował na staga to było by coś taniej :cool1:

Opublikowano

mi z tym reduktorem i wtryskami koleś powiedział 2200zł tylko elektronika zenit podobno lepsza od staga a jak bym sie decydował na staga to było by coś taniej :cool1:

No to jak jeszcze coś taniej to bierz staga i na 100% bedziesz zadowolony bo to bardzo dobre sterowniki polskiej konstrukcji

Opublikowano

Pamiętaj, że jeśli sterownik STAG, to weź do tego bardzo dobre wtryski Matrix hd 344 lub 544, nie daj sobie wcisnąć żadnych innych (Magic Jetów też-w zimie był z nimi dramat jaki pisali na lpg-forum) a będziesz zadowolony :).

Opublikowano
  • Autor

no we wtorek montaż

elektronika zenit

wtryski magic jet

i reduktor zavoli zeta N

butla koło plus gazo wlotek przy wlewie do paliwa

cena do 2000tys.

Opublikowano

Ja mam STAG-a 300 do tego listwa Raila, reduktor Scorpion MINI i wszystko hula bardzo dobrze, ale bede zmieniał wtryski na Matrixa HD344

Opublikowano
  • Autor

ile te wtryski mogą kosztować :mysli:

Opublikowano

378 PLN z przesyłką wtryski + 55 przejściówka (okablowanie) + około 30 PLN dysze = około 463 PLN jak sam wymienisz i skalibrujesz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

czy ktoś z was jeździ na tej elektronice jak ona sprawdza sie w naszych czwórkach :mysli:

Opublikowano

Miałem w mojej 2,8 ACK zenita zrobiłem 120 000 przy 70 tys wymieniłem końcówki wtrysków i dalej jeździłem do sprzedaży bez problemów..

Opublikowano

Ja mam zenita i nie narzekam. Kupiłem tylko interfejs i sam porobiłem mapy jak należy, bo fachmany sie do tego nie przyłożyły

Opublikowano
  • Autor

za 2.000tys mam

stag4

magic jet

zavoli zeta n

myślę że będzie ok :rolleyes:

Opublikowano

za 2.000tys mam

stag4

magic jet

zavoli zeta n

myślę że będzie ok :rolleyes:

Za te pieniądze nie znajdziesz nic lepszego. Przy aktualnej cenie Pb pewnie instalki wzrosną wiec to bardzo dobra oferta.

Opublikowano
  • Autor

NO już po montażu jest ok póki co montowali od 8 rano do 15 :kox:

wtryski dał mi valteki :cool1: ale to nic

po 1000km mam jechać na regulację a co 10.000tys. na wymianę filtra i ogólne oględziny

myślę ze będzie ok

Opublikowano

A możesz napisać ile dałeś za wymieniane końcówki wtrysków? Z tego co wiem nie jest to bardzo drogi interes. Nigdy nie jeździłem na elektronice zenita,wiec nic nie mogę o niej powiedzieć.

Opublikowano
  • Autor

założyłem staga4 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.