Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?


tymonA4

Rekomendowane odpowiedzi

mam trzech fachowców do lpg co wybrać

jeden najdroższy 2.300 wtryski ipha lub forga grenn(chyba źle to napisałem sorry :decayed:)elektronika stag4

drugi 2.100 wtryski Valtek stag3/4

trzeci 1.800 wtryski Magic Jet lub Valtek elektronika zenit jakiś zestaw to jest

tyle się dowiedziałem przez telefon

co może być optymalne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trzech fachowców do lpg co wybrać

jeden najdroższy 2.300 wtryski ipha lub forga grenn(chyba źle to napisałem sorry :decayed:)elektronika stag4

drugi 2.100 wtryski Valtek stag3/4

trzeci 1.800 wtryski Magic Jet lub Valtek elektronika zenit jakiś zestaw to jest

tyle się dowiedziałem przez telefon

co może być optymalne :mysli:

Z tego co napisałes to nie da sie wywnioskować co to wogóle jest za mało danych.

Z tego przedziału cenowego co napisałeś to polecam:

Wtryski magic jet powinny wytrzymac jakieś 20-30kkm

reduktor to sprawdzony to zavoli zeta N lub chwalony ale nie do końca wiadomo co z nim przy większych przelotach magicIII

Elektronika to stag 4

butla w kole 55l

Taki zestaw powinien posztować około 2100-2200pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałes to nie da sie wywnioskować co to wogóle jest za mało danych.

Z tego przedziału cenowego co napisałeś to polecam:

Wtryski magic jet powinny wytrzymac jakieś 20-30kkm

reduktor to sprawdzony to zavoli zeta N lub chwalony ale nie do końca wiadomo co z nim przy większych przelotach magicIII

Elektronika to stag 4

butla w kole 55l

Taki zestaw powinien posztować około 2100-2200pln

Sołtys-tak jak napisałeś, tez zestaw w cenie 2100-2200 byłby atrakcyjny, ale z tego co ostatnio czytałem na forach gazowych śpiewają za coś tagiego koło 2800-3000 tys., więc w tej cenie to śmiech na sali, bo za to jest BRC SQ24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałes to nie da sie wywnioskować co to wogóle jest za mało danych.

Z tego przedziału cenowego co napisałeś to polecam:

Wtryski magic jet powinny wytrzymac jakieś 20-30kkm

reduktor to sprawdzony to zavoli zeta N lub chwalony ale nie do końca wiadomo co z nim przy większych przelotach magicIII

Elektronika to stag 4

butla w kole 55l

Taki zestaw powinien posztować około 2100-2200pln

Sołtys-tak jak napisałeś, tez zestaw w cenie 2100-2200 byłby atrakcyjny, ale z tego co ostatnio czytałem na forach gazowych śpiewają za coś tagiego koło 2800-3000 tys., więc w tej cenie to śmiech na sali, bo za to jest BRC SQ24.

No to rzeczywiście jak teraz tak poszedł montaż w górę to BRC będzie najlepszą i najtrwalsza inwestycją. Nie ma co sie zastanawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z tym reduktorem i wtryskami koleś powiedział 2200zł tylko elektronika zenit podobno lepsza od staga a jak bym sie decydował na staga to było by coś taniej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z tym reduktorem i wtryskami koleś powiedział 2200zł tylko elektronika zenit podobno lepsza od staga a jak bym sie decydował na staga to było by coś taniej :cool1:

No to jak jeszcze coś taniej to bierz staga i na 100% bedziesz zadowolony bo to bardzo dobre sterowniki polskiej konstrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że jeśli sterownik STAG, to weź do tego bardzo dobre wtryski Matrix hd 344 lub 544, nie daj sobie wcisnąć żadnych innych (Magic Jetów też-w zimie był z nimi dramat jaki pisali na lpg-forum) a będziesz zadowolony :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no we wtorek montaż

elektronika zenit

wtryski magic jet

i reduktor zavoli zeta N

butla koło plus gazo wlotek przy wlewie do paliwa

cena do 2000tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam STAG-a 300 do tego listwa Raila, reduktor Scorpion MINI i wszystko hula bardzo dobrze, ale bede zmieniał wtryski na Matrixa HD344

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was jeździ na tej elektronice jak ona sprawdza sie w naszych czwórkach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2.000tys mam

stag4

magic jet

zavoli zeta n

myślę że będzie ok :rolleyes:

Za te pieniądze nie znajdziesz nic lepszego. Przy aktualnej cenie Pb pewnie instalki wzrosną wiec to bardzo dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO już po montażu jest ok póki co montowali od 8 rano do 15 :kox:

wtryski dał mi valteki :cool1: ale to nic

po 1000km mam jechać na regulację a co 10.000tys. na wymianę filtra i ogólne oględziny

myślę ze będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać ile dałeś za wymieniane końcówki wtrysków? Z tego co wiem nie jest to bardzo drogi interes. Nigdy nie jeździłem na elektronice zenita,wiec nic nie mogę o niej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...