Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Podniesienie tyłu-jakie sprężyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podaje fotkli

y3v3r.jpg

y3CxS.jpg

Hhf6r.jpg

1s_6A.jpg

przecież on stoi dobrze :gwizdanie: jak na seryjne 1BA[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:12_________________________________________________porwnanief.jpg

A jak sprawność amortyzatorów :mysli:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:26_________________________________________________U mnie było tak przed zmiana sprezyn, porównuj w pionie P/T

przdp.jpg

99184502.jpg

I w pierwszym pionie róznica wynikała z pęknietej sprezyny jak na fotce którą dałem wczesniej, a drugi pion przedstawia sytuacje po załozeniu sprezyn -30 z 1,8t sedana łacznie z amortyzatorami, tył siadł na -65, obecnie mam dedykowane do avanta

Opublikowano
  • Autor

samochod stoi lekko przodem w dol i w dodatku z 1/4 baku.

BARDZO m,iekki,nawet jas sie zeprzec recami to siada prawie polowe.

amorki juz chyba im nie dlugo bo skakaja w zakretach troche i po ugnieceniu i puszczeniu 3-4 razy bujnie.

na rowni wyraznie widac przod wyzej

Opublikowano

samochod stoi lekko przodem w dol i w dodatku z 1/4 baku.

BARDZO m,iekki,nawet jas sie zeprzec recami to siada prawie polowe.

amorki juz chyba im nie dlugo bo skakaja w zakretach troche i po ugnieceniu i puszczeniu 3-4 razy bujnie.

na rowni wyraznie widac przod wyzej

Skoro buja na zakrętach i po ugieciu amortyzator buja sie dalej nie amortyzuje to do zmiany masz amortyzatory, wtedy i tył powinien sie podnieśc bez załadowania wzgledem tego co jest teraz

Opublikowano
  • Autor

samochod stoi lekko przodem w dol i w dodatku z 1/4 baku.

BARDZO m,iekki,nawet jas sie zeprzec recami to siada prawie polowe.

amorki juz chyba im nie dlugo bo skakaja w zakretach troche i po ugnieceniu i puszczeniu 3-4 razy bujnie.

na rowni wyraznie widac przod wyzej

Skoro buja na zakrętach i po ugieciu amortyzator buja sie dalej nie amortyzuje to do zmiany masz amortyzatory, wtedy i tył powinien sie podnieśc bez załadowania wzgledem tego co jest teraz

kiedys w golfie 3 zmienilem amorki z tylu ale nic sie nie podniusl.

moze jest jakas firma co robia jakies wzmacniane?

bo podejzewam ze oryginaly to tylko aso je ma? :mysli:

Opublikowano

wzmacniane?? znaczy chodzi Ci twardsze?? jeśłi tak to nie do tych spręzynco masz, musiał byś jakies 1BE chociazby kupic ale spręzyna plus amor to pewnie z 600zł, same 4 amory utwardzone ori audi w sklepie kosztuja prawie 1200zł :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Miałem na myśli wzmacniane sprężyny nie amorki. Jakieś o zwiększonej nośności

Opublikowano

Moje na 1BA stalo identycznie, po zmianie na 1be jest ok, przod siadl nizej niz tyl. Tak wyglada b5 na komfortowym zawiasie, jak wóz drabiniasty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.