Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działa podświetlenia bagażnika


drdala

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie nie działa mi podświetlenie bagażnika... sprawdzałem żarówki są dobre... sprawdzałem też czy napięcie do chodzi - nie dochodzi... mimo że przełącznik się podświetla podczas gdy mam włączone światła postojówki lub mijania... patrzyłem też na bezpiecznik i wydawał się że jest dobry.. patrzyłem według tego opisu http://audislask.pl/viewtopic.php?t=561&sid=e1a17e0cb68fcbf3c02067eede151479 mianowicie na bezpieczniki nr 14 i 38.... czy to któryś z tych bezpieczników odpowiada za oświetlenie bagażnika??? i jak mam wymontować te światełko do którego nie dochodzi napięcie??? [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:19_________________________________________________proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę podpowiedzieć, że kiedyś miałem podobną sytuację wszystko działało, wszystko sprawdziłem a światła nie było, po ponownym sprawdzeniu bezpiecznika okazało się, że jednak był przepalony ale w takim miejscu, że ledwo co dostrzegłem - ale to może nie być to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który bezpiecznik za to odpowiada???[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 23:52_________________________________________________bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który bezpiecznik za to odpowiada???[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 23:52_________________________________________________bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź.

NR 38 - 15A -oswietlenie bagaznika, centralne blokowanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety bezpieczniki o numerach 38 i 14 są dobre...;/ sprawdzałem omomierzem... i co teraz????:([br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 11:21_________________________________________________pomoże ktoś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety bezpieczniki o numerach 38 i 14 są dobre...;/ sprawdzałem omomierzem... i co teraz????:([br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 11:21_________________________________________________pomoże ktoś???

Sprawdź bezpieczniki nr 24 (30A) oraz 2 (5A).

Właściwie 2 nie trzeba.

Edit: 2010.06.19, 18:58

Teraz tak się zastanowiłem - jeśli pozostałe lampki oświetlenia wewnętrznego w samochodzie działają tak jak trzeba, a tylko ta w bagażniku nie świeci, to nie jest to wina bezpiecznika.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie działało podświetlenie z tyłu, wystarczyło rozebrać przeczyścić styki, docisnąć wsuwki i jest oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem tą lampkę i okazało się że mam ułamany bolec o numerze 2 do którego idzie zielony kabel... zastanawiam się jak to naprawić ma ktoś jakiś pomysł???

dtwNi.jpg

do bolca o numerze 1 idzie brązowy kabel do 2 zielony do 3 nic do 4 czerwony do 5 szary i do 6 nic... czyli bolec 3 i 6 mam wolny... aha no i ten ułamany bolec mam[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 12:17_________________________________________________kurde przy rozbieraniu tego przez przypadek zetknąłem 2 kabelki ze sobą i zaiskrzyło a teraz już nie iskrzy ... nie wiecie który bezpiecznik mógł paść od tego??? 24, 38 i 14 sprawdzałem i są dobre...[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 13:20_________________________________________________wcześniej się podświetlał włącznik a teraz już się nie podświetla:)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 13:22_________________________________________________bezpiecznika o nr 2 w ogóle nie mam...[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 14:23_________________________________________________pomóżcie ...[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 16:08_________________________________________________poradziłem sobie:) sporo lutowania i zabawy ale opłacało sie:) miałem złamany 2 i 4 bolec wiec bolec 6 polaczylem na plytce z 4 a 2 z 3... przerwałem scieżkę 3 i wszystko gra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...