Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Poduszki pod silnikiem jakie najlepsze?!!!!!!


sucha23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie pomagacie mi :wallbash:

Wg. wypowiadających się poduszki tej firmy są kiepskiej jakości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE! Akurat w przypadku części typu klocki, filtr oleju, etc, można kupić Harta. W przypadku poduszek szkoda pracy i pieniędzy - najlepiej wyczaj jakieś auto z rozbiórki i kup oryginalne poduszki - inaczej będziesz żałował :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem raz jakies zamienniki bo akurat lemka nie bylo na stanie a auto potrzebne mi bylo na juz. Pojezdzilem z miesiac czasu i nadawaly sie juz do wymiany, kapal z nich olej a po 2 miechach wygladaly jak te ktore byly od nowosci ;) Zalozylem teraz lemka i wszystko jest :good: Lepiej dolozyc pare groszy i kupic ori. szklem d*py sie nie utrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce odświeżyć temat , bo gdy ja szukałem konkretnej odpowiedzi jakie poduszki wybrać to w większości wypadków każdy mówił tylko ori. No i niektórzy polecali Lemfordery. Ja kupiłem poduszki firmy Coteco od naszego kolegi z forum Tomka i po ich zamontowaniu wszelkie objawy znikły. Sam producent na swojej stronie piszę o podróbkach które występują na rynku. No i może niektórzy trafili na nie kiedy nie polecali tej firmy. Jeśli ktoś ma zamiar wymieniać poduszki to z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. :good: A i co ważne moim zdaniem gdy wymieniamy poduszki pod silnikiem warto wymienić też poduszki pod skrzynią biegów nie są bardzo drogie a komfort jazdy z pewnością się poprawi. U mnie tak jest. :decayed: A w ASO kupiłem tylko odbijak za 26 zł :>

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja tez jezdze na komplecie Corteco od TOM77 i nie narzekam. Poza tym poduszki Corteco sa w opakowaniach Lemfordera i Febi jak dowiedzialem sie od sprzedawcy.

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jakie sa objawy zuzytych poduszek bo mi cos stuka z przodu jak ostro szarpne silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle ale jak je sprawdzic i ile tych poduszek jest jaki moze byc koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...