Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marketowe, teraz promocja w Leroy Merlin na ten większy, wytrzymałość półki to 300kg za 89zł.

A to stała cena chyba w Macro. Dobre regały - stabilne :good:

Po co Ci SwirlX jak masz Ultimate C.. ?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Marketowe, teraz promocja w Leroy Merlin na ten większy, wytrzymałość półki to 300kg za 89zł.

A to stała cena chyba w Macro. Dobre regały - stabilne :good:

Po co Ci SwirlX jak masz Ultimate C.. ?

Regały stabilne to fakt, ja do pewności przykręciłem do ściany.

SwirlX mam do usuwania swirli, a UC do większych rys :) Zobaczymy co z tego wyjdzie ręką padem tri color, audi ma strasznie twardy lakier.

Do polerki mechanicznej i tak będę kupował albo zestaw 3M albo Manzerna.

Opublikowano

Czyli mógłbyś zaoszczędzic sobie SwirlX'a bo jak UC usunie głębokie to i delikatne rysy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ręczną korektą nie liczę na cuda a nie wiem czy jest sens bawić się w mechaniczną polerkę...

Opublikowano

Powiem Ci że UC daje radę nawet ręcznie :wink4:

Opublikowano

Powiem Ci że UC daje radę nawet ręcznie :wink4:

zależy od lakieru :wink4:

na germańskich nie ma szału... ale za to slepy pokazywał kiedyś fotki handjoba na jakimś japońcu i efekt był naprawdę niezły :naughty:

Opublikowano

UC dopiero mechanicznie daje radę, przynajmniej na niemieckim perłowym lakierze.

Ręcznie praktycznie nie było śladu :(

Opublikowano

co to kur..a jest UC??

Opublikowano
  • Autor

Spróbujemy, tri color + UC, potem tri color + SwirlX, następnie Tech Wax 2.0.

Wcześniej aktywna piana, mycie na 2 wiadra, glinka...[br]Dopisany: 13-09-2011, 21:17:45_________________________________________________

co to kur..a jest UC??

Ultimate Compound :wink4:

Opublikowano

Spróbujemy, tri color + UC, potem tri color + SwirlX, następnie Tech Wax 2.0.

Wcześniej aktywna piana, mycie na 2 wiadra, glinka...

tak jak mówił Arek, przetrzesz ten lakier do gołej blachy :decayed:

Opublikowano

Pewnie mnie profesjonaliści zlinczują ale jak masz wiertarkę z regulacją obrotów to kup okrągłą końcówkę z rzepem, do tego pady na rzep i masz maszynę polerską za grosze. Efekt na pewno lepszy niż tri color + uc.

Opublikowano

UC dopiero mechanicznie daje radę, przynajmniej na niemieckim perłowym lakierze.

Ręcznie praktycznie nie było śladu :(

Mój granatowy trochę przejrzał po UC..ale koszulka mokra :)

Pewnie mnie profesjonaliści zlinczują ale jak masz wiertarkę z regulacją obrotów to kup okrągłą końcówkę z rzepem, do tego pady na rzep i masz maszynę polerską za grosze. Efekt na pewno lepszy niż tri color + uc.

Przetestuje na weekendzie na żony Nissanie :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Spróbujemy, tri color + UC, potem tri color + SwirlX, następnie Tech Wax 2.0.

Wcześniej aktywna piana, mycie na 2 wiadra, glinka...

tak jak mówił Arek, przetrzesz ten lakier do gołej blachy :decayed:

Auto ma być czyste i koniec :decayed:

Pewnie mnie profesjonaliści zlinczują ale jak masz wiertarkę z regulacją obrotów to kup okrągłą końcówkę z rzepem, do tego pady na rzep i masz maszynę polerską za grosze. Efekt na pewno lepszy niż tri color + uc.

Mam polerkę, brakuje tylko mocowania padów, padów i porządnych past ale nie wiem czy walczyć z tym przed zimą...

Opublikowano

Myślę, że dobrze jest zabezpieczyć lakier przed zimą:) Macie może jakiś manual dotyczący polerki mechanicznej?

Opublikowano

No mo :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Obejmy wydechu nie trzymały tak jak powinny i była nieszczelność więc trzeba było je zmienić, kupiłem obejmy typu V-Clamp z nierdzewki:

Zapomniałem już co to nieszczelność wydechu :decayed:

2011_09_25_15_01_44.jpg

2011_09_25_15_01_58.jpg

2011_09_25_15_02_08.jpg

Opublikowano

obróć te obejmy bo zaraz je zerwiesz przy glebie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Niestety ale tej jednej po lewej stronie się nie da, były miliony kombinacji...

Opublikowano

Widze właśnie że ciasno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.