Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Gracjan jakiej średnicy masz końcówki tłumika ?

2x76mm :)

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śliczne dzięki :hi:

2x80 mm też bez problemu powinny wejść chyba ?

Opublikowano
  • Autor

Powinny, jak będą dość blisko siebie :wink4: Bo jak nie to mogą obijać o zderzak ;)

Opublikowano

Właśnie tego się obawiam, a nie chciałbym go podcinać.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie tego się obawiam, a nie chciałbym go podcinać.

Dokładnie, lepiej ominąć tą czynność :decayed: Szkoda zderzaka :good:

Opublikowano

mówiłem już że pięknie się drze ten wydech na żywo? :kox::naughty:

Opublikowano

Do Adp to sobie założ 2/20mm :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mówiłem już że pięknie się drze ten wydech na żywo? :kox::naughty:

Po programie nagram jakieś filmiki :decayed:

Opublikowano

mówiłem już że pięknie się drze ten wydech na żywo? :kox::naughty:

Po programie nagram jakieś filmiki :decayed:

a gdzie i kiedy w końcu soft? Dynosoft czy MR? :cool1:

Opublikowano

Do Adp to sobie założ 2/20mm :decayed:

:facepalm:

mówiłem już że pięknie się drze ten wydech na żywo? :kox::naughty:

W ogóle ta Gracjanowa eSa smacznie wygląda :kox:

Opublikowano

Coś pięknego! Świetna robota, gratuluje. :good:

Opublikowano
  • Autor

mówiłem już że pięknie się drze ten wydech na żywo? :kox::naughty:

Po programie nagram jakieś filmiki :decayed:

a gdzie i kiedy w końcu soft? Dynosoft czy MR? :cool1:

Ani tam ani tam ;) Wybór padł na GTO :good:

Może do świąt będę już po programie, a jak nie to na pewno kolejny tydzień :)

Opublikowano

Jednak się nie uprosiłeś. Tak to jest niestety. Szkoda bo liczyłem że oblukam tą padaczkę :wink4:

Opublikowano

a soft będzie taki z marchewami z wydechu? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jednak się nie uprosiłeś. Tak to jest niestety. Szkoda bo liczyłem że oblukam tą padaczkę :wink4:

Niestety, też żałuję bo chciałem się spotkać z kilkoma osobami z Wawy...

a soft będzie taki z marchewami z wydechu? :naughty: :naughty: :naughty:

Zapytam zanim zacznie robić :decayed:

Opublikowano

Wybór padł na GTO :good:

bardzo dobry wybór :good:

a soft będzie taki z marchewami z wydechu? :naughty: :naughty: :naughty:

poprosi na koniec o "lekkie podlanie" i bedzie git :wink4:

Opublikowano

niech odrazu wlaczy antilaga i procedure startu :D

z tego co ptaszki ćwierkały to jest pewien plan :naughty:

Opublikowano
  • Autor

niech odrazu wlaczy antilaga i procedure startu :D

Wszystko zależy od tego jaki mam numer sterownika, jak z literą D na końcu to będzie LC i Anti Lag, jak z literą C to nie mam pojęcia, GTO powiedział że powalczy :decayed:

Opublikowano

coś mnie się wydaje że to jest C ja mam koniec grudnia 98 na ecu i jest właśnie C

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.