Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak przy okazji... jak działa LC w ręcznej skrzyni w b5?

normalnie dziala :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rogala nie ma się co czepiać. Ma kilka grupowych aktualnie i poza tym ma inne rzeczy na głowie. Klient patrzy ze swojej strony a on ze swojej :wink4:

Nosb dlaczego uważasz że po samym sofcie LC rozwali turbiny? Tak samo jak K04 czy GT28 może się posypać przy 500KM. Prędzej chyba sprzęgło i półośki się rozlecą :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Temat MrMotors można zakończyć :good:

A co do LC i turbin, tak jak Bubie wydaje mi się że pierwsze tak czy siak padnie sprzęgło...[br]Dopisany: 16-12-2011, 18:20:08_________________________________________________Niedawno przyszła paczka od Tom77...

20111216_182555.jpg

image upload

Opublikowano

tak przy okazji... jak działa LC w ręcznej skrzyni w b5?

normalnie dziala :decayed:

no filmiki to ja widziałem :wink4:

bardziej ciekawi mnie strona techniczna, że niby co, mam zapiętą jedynkę, sprzęgło wciśnięte i gaz w podłodze a komp sam dobiera obroty do startu? czy jak to wygląda?

Opublikowano
  • Autor

U nikolasa był zrobiony przycisk:

- od 2.50min

Rogal z tego co mi mówił to jakoś przy pomocy hamulca włącza się LC żeby przy każdych światłach nie wyglądać jak debil :decayed:

Opublikowano

rozkurwiony jestem doszczetnie tym filmikiem :shocked::blink::slina:

Opublikowano

potwór nie samochód :slina:

Opublikowano

potwór nie samochód :slina:

Dałbym się pokroić za takie auto :slina::kox:

Ale hamulce i przednie lampy bym zmienił :wink4:

Opublikowano

potwór nie samochód :slina:

Dałbym się pokroić za takie auto :slina::kox:

Ale hamulce i przednie lampy bym zmienił :wink4:

i zawias bo to latało na 1BE :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Może okaże sie że debil jestem, ale co to jest to LC? nie moge znaleźć info o tym :confused4:

Opublikowano

Też się zastanawiałem, ale po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam, że to chyba Launch Control :gwizdanie: Dobrze myślę?

Opublikowano

Też się zastanawiałem, ale po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam, że to chyba Launch Control :gwizdanie: Dobrze myślę?

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

potwór nie samochód :slina:

Dałbym się pokroić za takie auto :slina::kox:

Ale hamulce i przednie lampy bym zmienił :wink4:

i zawias bo to latało na 1BE :kox: :kox: :kox: :kox:

Wydaje mi się że był u Nikolasa gwint KW V1...[br]Dopisany: 17-12-2011, 10:56:17_________________________________________________

Też się zastanawiałem, ale po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam, że to chyba Launch Control :gwizdanie: Dobrze myślę?

:naughty: :naughty: :naughty:

Dobrze :good:

Opublikowano

Filmik :kox: Coraz bardziej przekonuje się do Esss.... Nie wiem czy budżet biednego studenta pozwoli na takie auto... :decayed: Gracek dlaczego lejesz Castrola? Przecież te oleje są przereklamowane... Ktoś ostatnio pokazał jak wygląda silnik jeżdżony na Castrolu :shocked: Zastanawiam się ile można wycisnąć z AGB, robiąc jedynie fmica i program :gwizdanie:

Opublikowano

Zastanawiam się ile można wycisnąć z AGB, robiąc jedynie fmica i program :gwizdanie:

+/- 320KM , mozna wiecej tylko kwestia wytrzymałości turbin :)

Opublikowano

Zastanawiam się ile można wycisnąć z AGB, robiąc jedynie fmica i program :gwizdanie:

+/- 320KM , mozna wiecej tylko kwestia wytrzymałości turbin :)

Taka liczba w zupełności zadowoliłaby moją osobę :decayed:

Opublikowano

Zastanawiam się ile można wycisnąć z AGB, robiąc jedynie fmica i program :gwizdanie:

+/- 320KM , mozna wiecej tylko kwestia wytrzymałości turbin :)

Taka liczba w zupełności zadowoliłaby moją osobę :decayed:

ja mam w granicach 300 i jak najbardziej mnie zadowala :)

Opublikowano
  • Autor

Filmik :kox: Coraz bardziej przekonuje się do Esss.... Nie wiem czy budżet biednego studenta pozwoli na takie auto... :decayed: Gracek dlaczego lejesz Castrola? Przecież te oleje są przereklamowane... Ktoś ostatnio pokazał jak wygląda silnik jeżdżony na Castrolu :shocked: Zastanawiam się ile można wycisnąć z AGB, robiąc jedynie fmica i program :gwizdanie:

Leje Castrola bo olej zmieniam i tak max co 7tys więc wydaje mi się że obojętnie co naleje to da radę przez tą odległość :wink4: Zawsze lepszy nowy castrol niż stary np. Valvoline.

GTO powiedział że jak auto zdrowe to przy zrobionym wydechu i FMICu może zrobić z 340km.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.