Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
no ja jutro letni pcham :) ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
no ja jutro letni pcham :) ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał

Tylko po co? :doh:

Opublikowano
  • Autor
Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
no ja jutro letni pcham :) ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał

Tylko po co? :doh:

Po to żeby był :decayed: tu nie ma co tł umaczyć :wink:

Opublikowano
Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
no ja jutro letni pcham :) ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał

Tylko po co? :doh:

Po to żeby był :decayed: tu nie ma co tł umaczyć :wink:

zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy.....:facepalm:

Opublikowano
Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
no ja jutro letni pcham :) ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał

Tylko po co? :doh:

Po to żeby był :decayed: tu nie ma co tł umaczyć :wink:

zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy.....:facepalm:

o wielka straż k.wa! bo wszyscy maja zimowki, a jak maja zimowki to lepia one do drogi jak super glue :facepalm:
Opublikowano
  • Autor
Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
no ja jutro letni pcham :) ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał

Tylko po co? :doh:

Po to żeby był :decayed: tu nie ma co tł umaczyć :wink:

zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy.....:facepalm:

Jest obowiązek jazdy na zimówkach ? NIE MA... Tak samo można się doczepić do HIDów, ciemnych szyb, wystających kół itd....

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
no ja jutro letni pcham :) ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał

Tylko po co? :doh:

Po to żeby był :decayed: tu nie ma co tł umaczyć :wink:

zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy.....:facepalm:

o wielka straż k.wa! bo wszyscy maja zimowki, a jak maja zimowki to lepia one do drogi jak super glue :facepalm:

Widziałem jakie ludzie zakładają zimówki, ja lepsze letnie wyrzucałem :facepalm: ale ma zimówki...

Opublikowano
Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
no ja jutro letni pcham :) ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał

Tylko po co? :doh:

Po to żeby był :decayed: tu nie ma co tł umaczyć :wink:

zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy.....:facepalm:

Dokładnie :wink:

Opublikowano

Niby dorośli a jednak dzieci:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor
images.jpg
Opublikowano

Gracjan jak malo uzywa fury to moze bujac na letnich, jakos sie przetyrka z pkt A-B. Gorzej jak ktos auta uzywa na codzien do pracy itd, doj**ie sniegu i zaczynaja sie problemy a nikt mi nie powie ze letnia daje rade na sniegu, zimowka to zimowka, glupi tego nie wymyslil.

Opublikowano
Gracjan jak malo uzywa fury to moze bujac na letnich, jakos sie przetyrka z pkt A-B. Gorzej jak ktos auta uzywa na codzien do pracy itd, doj**ie sniegu i zaczynaja sie problemy a nikt mi nie powie ze letnia daje rade na sniegu, zimowka to zimowka, glupi tego nie wymyslil.
co Ty nie powiesz? Posadze Cie w ojca A4 na "zimowkach" zobaczyl bys gwiazdy tancza na lodzie :grin: Ja potrzebuje zalozyc lato tylko na jutro na WOŚPa, we wtorek bedę robił tą samą odległość ale na czas wiec juz polece na zimie, jutro nie mam parcia spokojnie sie zakulam :hi:
Opublikowano

Fura wygląda za***iście, trzeba sie rozglądnąć za jakąś fajną 18 na zimę i sie tak kulać, ja robie 400km tygodniowo, po takich drogach ze na letnich kapciach była by męczarnia w ciul:whistling:

Opublikowano

Dlatego ja Rs6 wrzucam na przyszłą zime w 18" nie umiem patrzeć na moje 17:facepalm:

Opublikowano
Dlatego ja Rs6 wrzucam na przyszłą zime w 18" nie umiem patrzeć na moje 17:facepalm:

Bo masz kompleksy :decayed:

Opublikowano
Dlatego ja Rs6 wrzucam na przyszłą zime w 18" nie umiem patrzeć na moje 17:facepalm:

Bo masz kompleksy :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Dlatego ja Rs6 wrzucam na przyszłą zime w 18" nie umiem patrzeć na moje 17:facepalm:

Bo masz kompleksy :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Gracek zajebiaszczo się prezentuje w zimie na tym setupie :wink:

Opublikowano
Gracjan jak malo uzywa fury to moze bujac na letnich, jakos sie przetyrka z pkt A-B. Gorzej jak ktos auta uzywa na codzien do pracy itd, doj**ie sniegu i zaczynaja sie problemy a nikt mi nie powie ze letnia daje rade na sniegu, zimowka to zimowka, glupi tego nie wymyslil.
co Ty nie powiesz? Posadze Cie w ojca A4 na "zimowkach" zobaczyl bys gwiazdy tancza na lodzie :grin: Ja potrzebuje zalozyc lato tylko na jutro na WOŚPa, we wtorek bedę robił tą samą odległość ale na czas wiec juz polece na zimie, jutro nie mam parcia spokojnie sie zakulam :hi:

jak ma huyowe zimowki to tanczy. Ja dalem przyklad ze tak jak Gracjan malo km robi to moze albo jak Ty piszesz ze na dzien tylko musisz ale niech Ci dopier**li sniegu jak bedziesz wracal to bedziesz huyami rzucal:grin:

Opublikowano
Gracjan jak malo uzywa fury to moze bujac na letnich, jakos sie przetyrka z pkt A-B. Gorzej jak ktos auta uzywa na codzien do pracy itd, doj**ie sniegu i zaczynaja sie problemy a nikt mi nie powie ze letnia daje rade na sniegu, zimowka to zimowka, glupi tego nie wymyslil.
co Ty nie powiesz? Posadze Cie w ojca A4 na "zimowkach" zobaczyl bys gwiazdy tancza na lodzie :grin: Ja potrzebuje zalozyc lato tylko na jutro na WOŚPa, we wtorek bedę robił tą samą odległość ale na czas wiec juz polece na zimie, jutro nie mam parcia spokojnie sie zakulam :hi:

jak ma huyowe zimowki to tanczy. Ja dalem przyklad ze tak jak Gracjan malo km robi to moze albo jak Ty piszesz ze na dzien tylko musisz ale niech Ci dopier**li sniegu jak bedziesz wracal to bedziesz huyami rzucal:grin:

jestem, sniegu dopierd.lilo ale trasa czarne 1.20zł mozna spokojnie jechac, wiadomo na sniegu blocie i chlapie wozi strasznie, Gracek ma Q wiec troszke latwiej. dzis wrzucam zime spowrotem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.