Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

tablica na klej :facepalm::facepalm::facepalm:

Na słowo honoru się nie chciała trzymać, próbowałem :decayed:

U mnie raptem na cztery ciapki, trzymają jak diabeł sołtysa :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pomysł dobry, jak trzyma szybe to i kawałek blaszki utrzyma :wink:

kazdy sposób jest dobry pod warunkiem że skuteczny

ja zawsze walę na nity, tylko kupujący ma pózniej problem :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

JA mam na tasme 2 stronna.Najmocniejsza z casto.

Trzyma jak zla i zadna ramka nie szpeci od przodu.

Opublikowano
JA mam na tasme 2 stronna.Najmocniejsza z casto.

Trzyma jak zla i zadna ramka nie szpeci od przodu.

4 ciapki kleju u mnie też dają radę, w razie co to mogę zdjąć z odrobiną wysiłku :wink:

Opublikowano
W sklepie kupowales ledy czy na allegro? To sa te co sie zaraz pala czy te 2 z tymi hujkami:decayed: a te buteleczki na co?

Tu kupiłem, nie wiem ile się palą ale na razie 20 sekund było spoko...

ŻARÓWKA RURKOWA 4 KOLORY LED TUNING C5W 31 36 42 (2840787500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Buteleczki do "specyfików" :decayed:

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

No ale że ledów moje auto nie miało to bym nie podejrzewał :shock3:

Kupuj kupuj te kosmetyki, dasz mi w zestawie z autem.

niedopaczenie :decayed:

Gracek mam już je kilka miesięcy... zime przeżyły więc nie są aż tak złe :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

No to zapowiada się dobrze :wink:

---------- Post dopisany 03-01-2013 at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 21:01 ----------

Wróciła dokładka z Cupry i ogarnąłem pod maską bo się zakurzyło - Nielsen APC 1:10 + AG Bumper Care :decayed:

dsc1084kopiowanie.jpg

dsc1085kopiowanie.jpg

dsc1086kopiowanie.jpg

dsc1087kopiowanie.jpg

dsc1088kopiowanie.jpg

dsc1089kopiowanie.jpg

dsc1090kopiowanie.jpg

Opublikowano

czym myjesz silnik?

Opublikowano
  • Autor
czym myjesz silnik?

NIELSEN APC CYCLONE 1 LITR - ALL PURPOSE CLEANER - ShowCarShine - Detailing Shop

Rozrabiam 1:10 z wodą, psikam atomizerem, potem pędzelek w ruch i wycieram mikrofibrą, jak wyschnie to dressing :wink:

Opublikowano

dobrze myje syf?

Opublikowano
  • Autor
dobrze myje syf?

Dobrze, jak większy syf możesz zrobić np. 1:7... ale według mnie spokojnie 1:10 wszystko zejdzie :wink:

Do wnętrza robię 1:30 i bez problemu plastiki domywa :wink:

Opublikowano
dobrze myje syf?

a czy on kiedykolwiek miał tam taki syf jak normalny uzytkownik auta ??? :grin:

Opublikowano

"Pod maską się zakurzyło":grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

osłona na abs by się przydała :wink:

Opublikowano

Gracuś..gdzie masz wyciszenie machy ? :decayed:

Opublikowano
Gracuś..gdzie masz wyciszenie machy ? :decayed:

w S4 nie ma czegos takiego:wink:

Opublikowano
Gracuś..gdzie masz wyciszenie machy ? :decayed:

Zdjął bo się brudzi:decayed:

Opublikowano
  • Autor
osłona na abs by się przydała :wink:

A masz ? Za ile i czemu tak drogo :decayed:

Gracuś..gdzie masz wyciszenie machy ? :decayed:

Leży gdzieś, była w kilku miejscach jakaś poszarpana to ją wyebałem, na wiosnę wyczyści się maskę od środka, lekko przepoleruje, nawoskuje i będzie git :decayed:

Gracuś..gdzie masz wyciszenie machy ? :decayed:

w S4 nie ma czegos takiego:wink:

U mnie było, jak w dieslu :decayed:

Gracuś..gdzie masz wyciszenie machy ? :decayed:

Zdjął bo się brudzi:decayed:

Zawsze można wyprać ekstrakcją :naughty:

Opublikowano

Nie nie, na tą chwile nie pomogę z tą osłoną :wink:

Opublikowano
Gracuś..gdzie masz wyciszenie machy ? :decayed:

w S4 nie ma czegos takiego:wink:

No Twoim ulepie to mało co jest :grin::decayed::naughty:

Opublikowano
Gracuś..gdzie masz wyciszenie machy ? :decayed:

w S4 nie ma czegos takiego:wink:

No Twoim ulepie to mało co jest :grin::decayed::naughty:

u mnie sa tylko niezbedne elementy a nie jakies gówno obciążajace bude :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.