Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:cry:
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:cry:
co jest? synio sie bez Twojej zgody ojciec Twoim autem bawi? :grin::wink:
Opublikowano

ten zastrzał wzdłuyz tylnych rurek bym sobie darował

Opublikowano
mi sie opcja w kolor budy tez podobała :)

bo sie nie znasz :bag:

Opublikowano
  • Autor
widze że poxilina spełnia swoje zadanie:wink:

Nie poxilina tylko szpachla, spawy sa szlifowane i delikatnie szpachlowane żeby nie rzucały się tak w oczy :wink:

ten zastrzał wzdłuyz tylnych rurek bym sobie darował

Dla mnie on robi największą robotę :wink:

Opublikowano
ten zastrzał wzdłuyz tylnych rurek bym sobie darował

Dla mnie on robi największą robotę :wink:

+1:thumbup1:

Jeszcze lepiej gdyby tam był X

Opublikowano
widze że poxilina spełnia swoje zadanie:wink:

Nie poxilina tylko szpachla, spawy sa szlifowane i delikatnie szpachlowane żeby nie rzucały się tak w oczy :wink:

ten zastrzał wzdłuyz tylnych rurek bym sobie darował

Dla mnie on robi największą robotę :wink:

ale gdyby byl x, a nie pojedynczy :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

ten zastrzał wzdłuyz tylnych rurek bym sobie darował

Dla mnie on robi największą robotę :wink:

+1:thumbup1:

Jeszcze lepiej gdyby tam był X

noo własnie +1:decayed:

Opublikowano
  • Autor
ten zastrzał wzdłuyz tylnych rurek bym sobie darował

Dla mnie on robi największą robotę :wink:

+1:thumbup1:

Jeszcze lepiej gdyby tam był X

Jakby był krzyż było by już tego za dużo, widziałem i tak i taki, wolałem przekątną :wink: Jak wszystko wróci na swoje miejsce, roll będzie w kolorze, będzie znośnie, bez "przesadyzmu" w sam raz :wink:

Opublikowano

Oczywiscie zdajesz sobie sprawe ze szpachla bedzie pękac ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Oczywiscie zdajesz sobie sprawe ze szpachla bedzie pękac ?? :naughty:

W takiej małej ilości na pewno nie ( na razie jest sporo bo przed szlifowaniem ):wink: Wszystko skonsultowane z lakiernikiem :wink:

Opublikowano
Wszystko skonsultowane z lakiernikiem :wink:

No to gitara :wink:

Opublikowano

Ja bym szpachle odpuścił osobiście ale nie jestem przeciwnikiem :) No nie znam sie bo jeżdżę dieslem :P

Opublikowano
No nie znam sie bo jeżdżę dieslem :P

przeciez ja sie nabijam :wink: luźna guma :kox:

BTW a co ma "znanie sie" do rodzaju zupy ?? :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

nie jestem z tych co sie spinaja spokojnie :)

Bo głupio wsadzić klatkę do diesla? :P szukałem czegoś do czego sie mozna doczepić w moim aucie :D

Opublikowano

Jakby był krzyż było by już tego za dużo

No jasna sprawa, dwa krzyże to za dużo. Mówiłem raczej o podobnym rozwiązaniu, tyle że jeszcze z rurką po przekątnej z przodu:wink:

9FbshJ9mD9hEcT6B9CRr3Qn5cvt29c9QWtrQJPQKTwvjPDvb81FjEvTOtNhVmJkbew=w1551-h777

Opublikowano
  • Autor

Aaa to się nie zrozumieliśmy :hi:Ogólnie to ten mi się mega spodobał bo prawdopodobnie nikt takiego w PL jeszcze nie ma a przynajmniej na zlotach nie widziałem :wink:

Opublikowano

Michał masz namiar na temat tego grubasa z Twojej foty? To ta zielona z karbonem wszędzie ?

Opublikowano
Ogólnie to ten mi się mega spodobał

i o to chodzi:thumbup1::kox:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Michał masz namiar na temat tego grubasa z Twojej foty? To ta zielona z karbonem wszędzie ?

folder 10:wink:

https://drive.google.com/folderview?id=0B8CArPjWP-zCbnM5dXlZQmFNYW8&usp=sharing

Opublikowano
nie jestem z tych co sie spinaja spokojnie :)

Bo głupio wsadzić klatkę do diesla? :P szukałem czegoś do czego sie mozna doczepić w moim aucie :D

:grin::kox::kox:

Opublikowano

oooo ale fotek :naughty:

to może wyślij klatke do bandziora do dekorów Ci przypasuje:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.