Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak pasują końcówki to po co wymieniać całe wtryski jak na moich nie zarobię. Kurde żeby tata zmieniał silnik w swojej A6 to bym miał wtryski od 2,5TDI a tam są te 216 :> a co do programu to widziałem że nie duża różnica czy grupowy czy nie.

hmm 40KM więcej to prawie by było o połowę więcej trzeba by się zastanowić nad taką modyfikacją

to są inne wtryski

potrzebujesz wtryski 216-tki z rzędowego silnika 2,5 TDi ( VW Transporter)

w widlastej 6-ce takiej jak ma Twój tata są inne

taka moja rada, nie celuj w jakieś wielkie liczby, bo nawet programem + wtryski możesz zrobić w 1z 140 KM, ale ten wykres może wyglądać tak jak odwrócone V, maksymalną moc będziesz miał w wąskim zakresie obrotów, chodzi o to żebyś może zrobił mniej 125- 130 KM, ale dostępne w większym zakresie obrotów

jak wpakujesz do 1z-ta pompe 11-tke i 216-tki + delikatny soft i masz te 140 KM :wink4:

Opublikowano

jak pasują końcówki to po co wymieniać całe wtryski jak na moich nie zarobię. Kurde żeby tata zmieniał silnik w swojej A6 to bym miał wtryski od 2,5TDI a tam są te 216 :> a co do programu to widziałem że nie duża różnica czy grupowy czy nie.

hmm 40KM więcej to prawie by było o połowę więcej trzeba by się zastanowić nad taką modyfikacją

to są inne wtryski

potrzebujesz wtryski 216-tki z rzędowego silnika 2,5 TDi ( VW Transporter)

w widlastej 6-ce takiej jak ma Twój tata są inne

taka moja rada, nie celuj w jakieś wielkie liczby, bo nawet programem + wtryski możesz zrobić w 1z 140 KM, ale ten wykres może wyglądać tak jak odwrócone V, maksymalną moc będziesz miał w wąskim zakresie obrotów, chodzi o to żebyś może zrobił mniej 125- 130 KM, ale dostępne w większym zakresie obrotów

jak wpakujesz do 1z-ta pompe 11-tke i 216-tki + delikatny soft i masz te 140 KM :wink4:

no właśnie pisałem że przy zdrowym motorku to te 130 powinno dać lajtowo :wink4:, ja mam nadzieje że u mnie na 0,205, wyjdą okolice 115KM :gwizdanie:

Opublikowano

tylko pompa kolejny 1000zł, ale jakbym zmienił to bym w wtryski 0,230 zainwestował bo dużej różnicy nie ma.

Zdrowy nie zdrowy to wyjdzie przy programie hehe.

Opublikowano

tylko pompa kolejny 1000zł, ale jakbym zmienił to bym w wtryski 0,230 zainwestował bo dużej różnicy nie ma.

Zdrowy nie zdrowy to wyjdzie przy programie hehe.

przy 11, i 0,230 to już musi spalać nieźle gnowjówke :przebiegly:

Opublikowano

tą to okurat mogę mieć po okazyjnej cenie, albo i za darmo więc się nie przejmuje spalaniem, zresztą żeby była moc to musi trochę wypić.

Opublikowano

tą to okurat mogę mieć po okazyjnej cenie, albo i za darmo więc się nie przejmuje spalaniem, zresztą żeby była moc to musi trochę wypić.

no i następny :wallbash:, skąd wy tą gnojówkę bierzecie :decayed:

Opublikowano

Tata ma firmę w której się trochę przelewa paliwa więc jak tankowałem i jeździłem to mi bak starczał na 3 tygodnie, chyba że gdzieś w trasę mnie posłał. A tą tańszą to się z cysterny kupuje resztę się domyśl.

Opublikowano

Muszę coś przykombinować, bo ta gnojówka za 4,5zł, mi mody blokuje :polew:

Opublikowano

Wystarczy popytać tu i tam. [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:30_________________________________________________216 http://www.allegro.pl/item1090959505_koncowki_wtryskiwaczy_vw_t4_fratelli_bosio.html a tu 230 http://www.allegro.pl/item1090959550_koncowki_wtrysk_vw_t4_fratelli_bosio_powerplus.html , różnicy jednak troszkę jest

Opublikowano

Wystarczy popytać tu i tam. [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:30_________________________________________________216 http://www.allegro.pl/item1090959505_koncowki_wtryskiwaczy_vw_t4_fratelli_bosio.html a tu 230, różnicy jednak troszkę jest

nie dałeś linka do 230, no i do tego trzeba doliczyć, ze 200zł, dla pompiarza który Ci to ustawi :wink4:

Opublikowano

już ok zapomniałem wkleić :naughty: póżna godzina już

Opublikowano

to już kombinujecie z 230 do zeciora? :naughty::kox:

Opublikowano

to już kombinujecie z 230 do zeciora? :naughty::kox:

ja to się, nawet na 216, narazie nie porywam :polew:, 0,205 i program :kox:, 230, bez pompki 11, to chyba strata pieniędzy :thumbdown:

Opublikowano

No tak 230 to można z 11 pompą zakładać, a moją chyba mam do roboty wtryskową, z tego co mi mówił spec od silników diesla to jakaś sprężynka w pompie pękła ale też na 100% nie jest pewny bo objaw raz jest raz niema. A ta pompa 11 to które to są? te VP55 jak to dynosoft podaje?

Opublikowano

No tak 230 to można z 11 pompą zakładać, a moją chyba mam do roboty wtryskową, z tego co mi mówił spec od silników diesla to jakaś sprężynka w pompie pękła ale też na 100% nie jest pewny bo objaw raz jest raz niema. A ta pompa 11 to które to są? te VP55 jak to dynosoft podaje?

no to jak masz pompkę do roboty to tylko wymieniaj, na 11mm :naughty:, i koxu jej :przebiegly:

Opublikowano

Muszę się tego mojego majstra spytać właśnie czy ma jakąś 11 i ile by chciał dopłaty, tylko czy mi wtrysków moich seryjnych nie rozerwie :naughty:

Opublikowano

w TDi-kach moc bierze się z paliwa

więc pompa 11 + wtryski + lekki soft na 0,8 bara i realnie 130 kuniów będzie

czyli 1000 zł + 800 zł + 1000 zł :)

Opublikowano

w TDi-kach moc bierze się z paliwa

więc pompa 11 + wtryski + lekki soft na 0,8 bara i realnie 130 kuniów będzie

czyli 1000 zł + 800 zł + 1000 zł :)

i wszystko jasne :wink4:, 3000zł, jak nic :kox:

Opublikowano

tak jak nic 3 tys. Ale koni chyba więcej by było hehe, jeszcze kata wyciąć i EGR zaślepić

Opublikowano

Profi soft to koszt 500-600zł bez sciemy. Kilka osob z forum moze potwierdzic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.