Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moje skromne A4 B6 ->AVB


bipi555

Rekomendowane odpowiedzi

Moje skromne A4 B6 , przywieziona z Francji.

1.9Tdi ,2004 ,przebieg 195 tys, silniczek AVB,usuniety katalizator ,zastapiony zamiennikiem Gruchota,=> po virusku na 135KM Modyfikacja by DIESEL-TUNING.PL & TDI-RACING.PL

W planach: przyciemnienie szybek(na dniach) oraz zmiana alusow na ładniejsze.

Moze ktos zaproponowac na ile procent przyciemnic szybki??

1008116j.jpg

1008111x.jpg

1008112q.jpg

1008114n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do twojego zderzaka dolny nie będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym to taniej kupić w ASO niż na tej aukcji :P

Furka ładna, tylko seria, grill jakoś mi nie podchodzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ogladalem fotki i wiem juz o co biega, ale i cena powala na kolana, w sumie wszystkie te zeczy ktore ma ten sprzedawca sa kosmiczne :kox:

A jesli chodzi o szybki , to jaka najlepiej folie wybrac, by nie zrobic grobowca :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u tego kolesia kupowałem swój grill... ogólnie tej ceny nie bierz do siebie, facet jest w porządku i można się z nim targować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40% - już jest bardzo ciemno, a 70% to już w ogóle mrok w autku. ( takie proporcje kiedyś miałem przód/tył ) Przy dobrej folii, broń boże przed allegrosyfem. Ale np. Foltech w środku i tak jest fajnie.

Tylko, że moda na takie ciemności dawno minęła, jeśli przyciemniać to wszystkie szyby na 15-20% max Niestety to już jest nielegalne w świetle polskich przepisów, ze względu na szyby z przodu. Ewentualnie sam przedział bagażowy wygląda jeszcze nie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40% - już jest bardzo ciemno, a 70% to już w ogóle mrok w autku. ( takie proporcje kiedyś miałem przód/tył ) Przy dobrej folii, broń boże przed allegrosyfem. Ale np. Foltech w środku i tak jest fajnie.

Tylko, że moda na takie ciemności dawno minęła, jeśli przyciemniać to wszystkie szyby na 15-20% max Niestety to już jest nielegalne w świetle polskich przepisów, ze względu na szyby z przodu. Ewentualnie sam przedział bagażowy wygląda jeszcze nie tak źle.

myslalem o samym tyle , przodu nie, no i oczywiscie nie za ciemne.

Ps , podoba mi sie grill w twojej furce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avancie jak jest sam tył przyciemniony to fajnie wygląda, w sedanie niestety już nie tak fajnie ale lepsze to niż nic, ja jak będę robił u siebie to po prostu lekko a wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecyduje sie chyba na 35% , tylko doradzcie jakiej firmy folie wybrac??? ma mi to robic znajomy ktory pracowal w firmie gdzie sciemniaja szybki, widzialem kilka autek co robil i wyszlo fajnie, ale zanim on zaproponuje mi folie , to chcial bym wiedziec ,jakiej folii szukac, i gdzie, bo wiadomo ze alledrogo odpada,no chyba ze tam mozna znalezc cos dobrego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor Twojej :a4fan: jest dla mnie jednym z najładniejszych.

Sam szukałem w takim kolorze (wyszło jak wyszło :tongue4: )

Ostatnio zauważyłem modę na ,,czarnuchy" chociaż ja bym nie uciekał od delikatnych chromowanych wstawek :wink4: Oczywiście to tylko moje zdanie :>.

Życzę przede wszystkim bezawaryjnej jazdy i powodzenia w modach :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zapodaj wykres, auto jak na razie seryjna seria, nie licząc tego czegoś z przodu :decayed:, mam nadzieje że się to będzie zmieniać, ścieme najlepiej robić tak jak Gik napisał 15- 20 %, nie róbmy z auta karawanu :wink4:.

Bezawaryjnej jazdy życzę i powodzenia w modach! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...