Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi


grip3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam WAS od tygodnia jestem posiadaczem audi a4 1.9TDI 2003r i mam już dwa problemy jeden dotyczy że cały czas chodzi wiatrak na chłodnicy nawet jak ogrzewanie/klima jest wyłączona i chodzi wiatrak cały czas nawet jak wsiadam rano odpalam i się włącza, a druga sprawa dotyczy wspomagania jest zalany płyn ale gdy stoje to nie ma wspomagania ale jak lekko ruszę do przodu to tak jakby działała, proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło wiskotyczne to to na którym kręci się wiatrak chłodnicy.... Mam nadzieje że dobrze pisze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mam wyłączone wystarczy że przekrece kluczyk i od razu się włącza

przy wisko wiatrak jest na pasku, a tobie włącza się ten drugi elektryczny :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiskotyczne

dobrze piszesz :notworthy:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 14:57_________________________________________________tak w B6 jest ze po przekreceniu kluczyka ten wiatrak sie kreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wspomagania to masz jakieś piski przy skręcie na postoju czy po prostu brak wspomagania i nie ma innych objawów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem. u mnie nawet po wyjeciu kluczyków i zaknieciu auta potrafil się zalączyc ale tak jak pisałem okazało się , że sterownik wentylatora klimy dostawał lewy prąd poprzez peknieta obudowę ECU gdzie zbierało się troche wody co prowadziło do załączania sie wentylatora o nieokreślonych porach co rozładowywało aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź puszkę w podszybiu z główna elektryka czy nie dostaje sie woda do przekaźników ja walczyłem dwa tygodnie z wentylatorem dosłownie wyciągałem przekaźniki z wody:naughty: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 01:08_________________________________________________

Ja mam tylko jeden wentylator :cool1: czemu?? od 2004 roku tak wychodziły?

ocieplenie klimatu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dodaje gazu to wspomaganie działa a tak to nie[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 09:23_________________________________________________wczoraj wymieniłem płyn na nowy i dalej lipa tylko chodzi jak się dodaje gazu do ok 2tysiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...