Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Albo soft i srednio sprawne auto :)

Kurde... musze sie ustawic w koncu z oniakiem chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że moje :audi: nigdy wyścigówką nie będzie, miałem na myśli to, że przy moim setupie starty na ćwiartkę nie mają sensu. Są szybsze auta, lżejsze, z mocniejszym osprzętem, szykowane pod ścigawki, a moje :a4fan: to ciężki paździoch w dodatku z tipem :decayed: który przy starcie nie ciągnie do max obrotów na 1-2-3, tylko robi odcinkę.

Jednak jak na takiego doopowoza dla rodziny odpycha się bardzo fajnie :) Jazda nim to czysta przyjemność. Robiąc program, ważne dla mnie było aby po pierwsze zwiększyć moc, a po drugie tak podnieść Nm by jak najwięcej było dostępne w miarę w pełnym zakresie, i tak jest :decayed: Fajnie jest bezpiecznie wyprzedać, szczególnie jak dojeżdża się do debila, który widząc cię w lusterku nagle stwierdza, że zaczyna mu się śpieszyć i za chiny ludowe nie chce odpuścić, tylko zaczyna cisnąć w chwili gdy akurat przymierzasz się by go dygnąć, albo już jesteś po jego lewej stronie a z naprzeciwka już widzisz światła. Mina takiego idioty bezcenna :decayed: Na drodze spotkałem naprawdę nie wiele aut, którym musiałem odpuścić. Fajne jest to, że jadąc w trybie s-port np. 180-200 na autobahnie, przy kick down auto przyśpiesza tak samo jak przy 140-150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... musze sie ustawic w koncu z oniakiem chyba.

Fly daj znać jakby co , chętnie bym porównał swoje B8 TDI do Ciebie, lub jakiegoś B7 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos*, jak zrobie porzadek w ECU i podmienie zegary zeby widziec gdzie mam odcinke, to nie ma problemu. Mam nadzieje zalatwic to w tym tyg.

Czuje tylko, ze dostane baty na serii :decayed:

na pewno nie jest sprawna w 100% bo sprzeglo czasem sie slizga,musi spr vag jakie doladowanie jest

ile seria laduje 1bara?

seria to 0,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik oczywiście pokazuje jasno, jaka była sytuacja.

Ale biorąc pod uwagę suche dane i zakładając że samochody są sprawne, to 1.9TDI ze swoimi 9,9s do setki, raczej nie ma szans z 7,2s w wypadku fabrycznego 3.0TDI. Powyżej 100km/h przepaść pewnie jest jeszcze większa.

Więc ta sytuacja z wyprzedzeniem "o maskę", raczej jakaś mało prawdopodobna jeśli 3.0TDI jest po programie. No chyba, że to program na minus, a nie na plus.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic nie piszesz o tym 1.9 tylko o 3.0, że było po sofcie. Chyba, że coś przeoczyłem.

I chyba robimy niezły OT.;)

BTW Piotrek98igo, jest taki wątek "porównanie osiągów". Może nakręciłbyś filmik i dał go do porównania z innymi. Byłyby kolejne dane.;)

A tak a'propos mas, ot czasami nawet 3.0TDI wydaje się lekkie.;) Wczoraj zrobiłem sobie małą kreskę z kumplem w Touaregu 5.0TDI. No i mimo jego 313KM, przy masie 2600kg nie dał rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tip zamula strasznie , sprawdzałem, to około 1 s do 100 km/h , ale ten pojedynek jakiś niewiarygodny , koleś ma q więc na starcie najmarniej odchodzi dwie długości , więc go dogoniłeś i jechaliście równo ?. Kiedy bym nie spotkał na światłach 1.9 po chipach, programach, to zawsze była przepaść przy każdej prędkości , no ale mam manuala .

Fly , to dawaj sprawdzimy jak teraz ci jedzie vs 3.0 TDI , po sofcie sprawdzimy znowu :) Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla rolka z 30km/h...2 bieg odchodze mu do konca 3,na 4 biegu zaczyna mnie dojezdzac i wprzedzac.to nie jest 1.9tdi po samym sofcie

Mój ojciec ma 1,9 AVF z quattro. Turbo BRD po programie u rob555 w granicach 180 i jeszcze nie zdarzyło się abym mu nie odjechał obojętnie z jakiej prędkości. Co prawda nie ścigaliśmy się nigdy tak na prawdę, jedynie co to robiliśmy wspólne przeloty autostradami, ale znam to auto jak swoje i wiem jak jedzie.

A co to za kierownik siedział w tej 3,0 z którą się spinałeś ? Może przysnął kolo z deczka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pisz że z rolki , koleś nie wykorzystał swojej największej przewagi Q i ma tipa to jest to możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego pierwszy raz w życiu z kimś z rolki jechał.

ty jestes [cenzura] jakis czy co?znasz ta osobe?

twoje komentarze sa tu zbedne bo nie masz o niczym zielonego pojecia

[mod]Proszę się kulturalnie wyrażać[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pisz że z rolki , koleś nie wykorzystał swojej największej przewagi Q i ma tipa to jest to możliwe :)

Piotrek98igo

Tip robi odcinkę na 1,2,3 ale 4,5,6 ciągnie ładnie wysoko :wink4: przy dłuższym przelocie lub z roliki powyżej 150 podejrzewam, że nie miał byś szans :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że nie?

A co tylko Ty jesteś guru bo masz 200 ps. dorośnij to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...