Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

no cena chyba lepsza niż mogłaby być, daj znać po jakim czasie ta polerka ducha wyzionie, ja czekam na fundusze i kupuję Makitę, nie idę na półśrodki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no cena chyba lepsza niż mogłaby być, daj znać po jakim czasie ta polerka ducha wyzionie, ja czekam na fundusze i kupuję Makitę, nie idę na półśrodki

makita to firma dla osob co zajmuja sie tym zawodowo, i wcale nie jest powiedziane ze wyzionie ducha szybko, jezeli wiesz jak uzywac sprzet to bedzie dzialac dlugo, ile razy w roku bedziesz polerowal , przeciez nie codzinnie, ni emowie zeby kupic jakis szajs u ruskich, ale czasami mozna za rozsadna kase kupic dobry sprzet, sam mam myjke makity i wcale ni jest super rewelacja, a lanca do wymiany po roku, zardzywialy pewne elementy...makita....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, jak Makita bierze się za myjki to tak jakby Kaercher wziął się za polerki, są sprzęty do użytku domowego i profi, każda firma ma jakieś wady, ja nie mówię, że nie ma kupować tego Sim'a tylko, żeby dał znać jak z żywotnością tego sprzętu bo cena to połowa Makity bez dodatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... daj znać po jakim czasie ta polerka ducha wyzionie ...

No to troszeczkę przyjdzie Ci poczekać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Vario, po Twoim poście znowu nie wiem co kupić, a już prawie byłem przekonany, kwestię maszyny zostawiam na boku, nie jest to jakiś syf, raz na pół roku może ją odpalę i tyle, bardziej mi chodziło o dobór pasty do padów, ale myślę że nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba dobra wiadomość :good: byle dobrze służyła, ale i najlepsze maszyny padają w najmniej odpowiednim momencie, co do Makity to mam o tyle dobrze, że kupuję na firmę i maszyna po jakimś czasie się zwróci i powinna jeszcze na siebie zarobić, też miałem zamiar kupić Sima ale się naczytałem i zdecydowałem odczekać i kupić droższą Makitę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle ze jeśli sprzet ma gwarancje, no mozna brac, bo taj jak powiedziałem, bedziesz uzywal z glowa, a nie naginal po 2 , 3 godz non stop no to ci pochodzi, najlepiej poczytaj moze jakis opini , wpisz w goo model i moze ludzie cos pisza, warto sprobowac!! a jesli chodzi o kerchery to tez zadna rewelka, mialem jednego i pompa siadła, naprawa... tyle co nowa.. a z reszta jaka jest prawda?? kazda firma juz robi kiche, nawet te renomowane

ale i tak kupiłem kosiarke makity :polew: :polew:

no tak czesc sie zwroci ale grawancja tylko rok!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie jest źle, nikt nie pisał nigdzie że te maszyny padają czy coś, skoro ludzie używają tańszych i robią nimi wiele aut, to nie ma co popadać w paranoję i kupować sprzęt za ponad tysiąc złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do myjek Kaerchera to mam tylko dobre doświadczenia, na myjni miałem HDS'a, odkurzacze Kaerchera też nie do wyje...ia, jeden odkurzacz mam już 12 lat i działa bez problemu, wiadomo im więcej Made in China tym gorzej

jedno co w PL jest wkurzające, bierzesz na prywatę 2 lata gwarancji, na firmę 1 rok, nie mogę tego zrozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jesli bierzez hdsa to ma 2 lata bo to sprzet mozna powiedziec wyczynowy, ale myjki za 1200 zl sa przeznaczone do uzytku wlasnego a niektorzy mowia ze kupisz tansza to lepiej miec tylko jeden samochod i myc go raz na miesiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint mam jedną małą myjkę Kaerchera za całe 300 PLN, ma kilka lat, żyje cały czas ale ciśnienie to :thumbdown: to właśnie jest machina do użytku domowego, marketing daje czadu, ciśnienie 120-140 bar ale o litrach na sekundę ew. minutę już nikt nie napisze a to najważniejsze w tym wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z elementami plastikowymi, czy trzeba jakoś zabezpieczac??

Oczywiscie ze trzeba. Na zewnatrz polecam Black WOW i Chemical Guys New Look Trim Gel. Mozna tez Swissvax Pneu :) [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 02:55_________________________________________________

glinka + Iron-X a czasami też przed glinką Tar Remover np. z Auto Glym (tar remover to środek usuwający smołę/asfalt z lakieru)

Od Tar Removera AG lepszy jest srodek Nilsena i napewno CarPro Tar-X. Szwedzki Prickbort rzadzi ale niedostepny w PL. Mozliwe ze CarSpa w Wawie wprowadzi Mac124 Prickbort..[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 02:58_________________________________________________

ja myśle ze jeśli sprzet ma gwarancje, no mozna brac, bo taj jak powiedziałem, bedziesz uzywal z glowa, a nie naginal po 2 , 3 godz non stop no to ci pochodzi, najlepiej poczytaj moze jakis opini , wpisz w goo model i moze ludzie cos pisza, warto sprobowac!!

Ty lepiej poczytaj o Makicie a dokladnie o modelu 9227cb bo chyba taka chce Vario kupic.

A co do "naginania po 2, 3 godz non stop" to przy korekcie calego auta te 2,3 godz to dopiero rozgrzewka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario co do GritGuarda, to w Showcarshine.pl wprowadzili teraz zestaw, GG z wiaderkiem, za 70zł, ja kupiłem samego GG za 45zł, i do tego wiaderko Curvera z Tesco, za 11 :decayed:, i daje radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki ja nie mowie ze sprzet za 600 zl bedzie rownie dobry jak ten za 1200 zl bo napewno tak nie jest, ale makita to juz jest sprzet profesjonalny, jezeli zajmujesz sie tym profesjonalnie, no to sie zgadzam, musisz miec taki sprzet ale jesli dla uzytku wlasnego, bedziesz polerowal samochod co tydzien?? no chyba raczej nie, wiec wiesz... szukamy rozwiazania mozliwosci a cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9227cb mam zamiar używać częściej niż raz w miesiącu więc powinna być OK

co do Grita to mam zamiar zrobić tak samo jak Ty

chyba najtańsza opcja na GG :wink4:

Vario mam nadzieje że nie swojego bedziesz raz na miesiąć to polerką traktował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario mam nadzieje że nie swojego bedziesz raz na miesiąć to polerką traktował :wink4:

a co żałujesz mu ? :decayed:

najwyżej będzie miał okazję nowy lakier położyć :naughty: :naughty: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario mam nadzieje że nie swojego bedziesz raz na miesiąć to polerką traktował :wink4:

a co żałujesz mu ? :decayed:

najwyżej będzie miał okazję nowy lakier położyć :naughty: :naughty: :wink4:

no włąśnie bo do podkładu dojdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna kupiona, wykonanie fajne, nie wygląda na chiński badziew, jak najdzie mnie chęć to zrobię jeszcze dzisiaj jakieś 50/50 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...