Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolejka na polerkę już jest, moje auto, S-klasa srebrna i Allroad grafitowe, A3 wiśniowe i coś się jeszcze znajdzie

to do końca roku masz co robić :polew: (robiąc to tylko wieczorami) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejka na polerkę już jest, moje auto, S-klasa srebrna i Allroad grafitowe, A3 wiśniowe i coś się jeszcze znajdzie

Vario, nie wiem jakie korekty bedziesz robil i do jakiego efektu bedziesz dazyl ale zacznij moze juz teraz zbierac na dobry miernik lakieru :)

Przyda sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj_cie0419.jpg

Zdj_cie0421.jpg

Chwila roboty a efekty powalające :slina:

W przyszłym tygodniu pełna korekta :)

a To coś po prawej, to mój zaniedbany lakier :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miernik lakieru jest na stanie :good: najgorszy lakier i środek auta jest w A3 bo właściciel niestety jest flejtuch i od tego auta zacznę żeby maszynę obcykać, potem moje i zostaje mietek (generalnie igła) i Allroad

jak będę robił to tylko w weekendy bo w tygodniu może czasu nie być, szykuje się zamówienie i robota w Kaliszu do końca roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny jest RimWax, zabezpiecza felgi i ogranicza przyklejanie się brudu a szczególnie pyły z klocków, mycie też jest dużo łatwiejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko albo cos mi sie popie..... :decayed: albo brak :cool1:owaru w sklepie bo cos ubogo tam z towarem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym sklepie? wątki się pomyliły chyba :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135185.0[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 00:49_________________________________________________http://sklep.osconcepts.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie w tym braki w towarze albo mi sie zdaje :mysli: gdy szukam NXT Generation Tech Wax 2.0 to wyskakuje brak towaru :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje kolego :notworthy: lecz ciekawe czemu brak towaru jest na sklepie :tongue4:

pewnie go po prostu brakło i czekają na dostawę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę Rain-X'a nigdzie znaleźć, wie ktoś w którym sklepie mają na stanie ??

w PL słabo... ale na ebay. mozesz dostac i to taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Rain-X to ja szukam teraz czegos co ma dluza zywotnosc..

Rain-X nie jest zly ale sa srodki ktora podobno sprawdzaja sie lepiej na szybie czolowej..

Wczoraj doszly do mnie kosmetyki GLASS SCIENCE m.in Rain Clear z detailer.pl

Juz nie pamietam jak to dokladnie bylo ale producent Rain Clear - Unelko Corp. to ta sama firma ktora wymyslila Rain-X.

Ciekaw jestem bardzo jak to sie sprawdza na szybie czolowej i jaka to ma zywotnosc.

Na boczne i tylne szyby to kazda "niewidzialna wycieraczka" jest dobra :tongue4:

PS: Podobno, nowym hardcorowcem jezeli chodzi o szybe czolowa i zywotnosc jest Gtechniq G1 ClearVision Smart Glass. Wszedzie o tym pisza, od Polski, po Norwegie, Szwecje i UK. Sam nie testowalem jeszcze ale ludzie np z wawy ze Swissvax mowia o zywotnosci 2 lata! Pytanie tylko przy jakich przebiegach itp itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...