Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Robert, z tego co się dowiedziałem to Wheel Guard to następca RimWaxa (może nie dosłownie) z którego byłem mega zadowolony, postaram się zaaplikować w sobotę i zaobserwować w ciągu kilku dni, mam nowe klocki które ostro pylą na przednich kołach, wiem jak działał RimWax więc będę miał odnośnik, z filmów na YT wygląda pozytywnie, generalnie chodzi mi o powłokę ochronną a nie mega połysk, będę testował na moich chromach i polerowanym alu w MB (co do MB to myte jest co ok 2-3 tygodnie, ja myję raz w tygodniu) więc test na MB będzie bardziej reprezentatywny co do powłoki ochronnej

OK :good:

więc i ja czekam na test Wheel Guard'a na polerowanym alu :good:

BTW Panowie wosk LUSSO ORO wart swojej ceny? Kusi mnie sampler na poczatek... :gwizdanie:

B. dobry wosk naturalny :good: Dobrze by było mieć też cleaner "Lusso Revitalizing Creme"

Tu masz taniej sampler'a http://www.waxparadise.pl/produkt,Lusso-Oro,6399.html :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

B. dobry wosk naturalny :good: Dobrze by było mieć też cleaner "Lusso Revitalizing Creme"

Tu masz taniej sampler'a http://www.waxparadise.pl/produkt,Lusso-Oro,6399.html :wink4:

:good:

przez zimę pozbieram zabawki :naughty:

a tymczasem na zaprzyjaźnionym forum znalazłem takie filmy :shocked:

jeśli to wejdzie do sprzedaży, to te wszystkie Rain-Xy, woski i inne specyfiki będą niepotrzebne...

wyobrażacie sobie taką powłokę na całym aucie? :slina:

NeverWet Video Collage

revised-char-graph.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce zakupic full zestaw Meguiar'sa pod kolor czarny ... Co pasowalo by kupic ?? :)

do dyspozycji mam to :

http://www.walmart.com/search/search-ng.do?ic=32_0&tab_value=All&search_query=Meguiar%27s&search_constraint=3944&depts=AT_Gi&ref=

Ceny jak widac lepsze jak w PL takze moge pozwolic sobie na full zestaw .... tylko prosze o pomoc co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detailingowcy, nie potrzebuje ktoś Meguiars Ultimate Compound ? Mam do opchnięcia, użyty 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kosmetyki przed zimą:

1 - mycie SurfexHD + IronX

16f7ad0df4b07359.jpg

c23d193e590e4f9e.jpg

2 - podwójna aplikacja WheelGuard od Chemical Guys, aplikator Flixipads 3kolor

f282706cff130d91.jpg

3 - polerowanie mikrofibrą i efekt ostateczny

bd05e962b6f6ee0b.jpg

4d43b2d74bef73a3.jpg

na oponki Autoglym Instant Tyre dressing

mycie auta: Surfex, Meguiars Gold Class, osuszanie FluffyDryer, szybki zabezpieczone Rain-x 2in1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to uwierz, że jest, (Iphone w pewnych warunkach robi kiepskie fotki) felga w dotyku tak jak byś metalu nie dotykał tylko atłas, sprawdzi się po kilkudziesięciu km jak się felgi zapylą i podjadę na myjkę, generalnie Wheel Guard vs. RimWax

WG gorszy zapach i konsystencja galaretki w kolorze sraczki, RimWax fajny kolor i ładny zapach, aplikacja taka sama

efekty ostateczne zobaczymy za jakiś czas i napiszę jak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista miejscówka :kox:

a45b.jpg

VArio musisz w jakiś sprzęt do fotek zainwestować, bo roboty masę a na fotkach i tak wygląda jakbyś tylko myjką obleciał :wink4:, czekam na relację po jakimś większym kilometrażu, jak sie te środki spisują :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam EOS400d ale nie chciało mi się go zabierać, po za tym temp. była ok zera i jak wycierałem auto na dachu powoli podmarzało[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 20:31_________________________________________________co do miejscówki to oświetlenie :good: ale na moją furę 2 razy za mała miejscówka :thumbdown:[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 20:32_________________________________________________kilka lepszych fotek

a5b6e3501f093bd9.jpg

95b89ea6984fe33b.jpg

5fe3a93cdb0833a3.jpg

3ea790cfd1107feb.jpg

d5c778a23a5183aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario na drugim zdjęciu od końca felga jest pod ciężarkiem w tej "szparce" upaprana czy mi się wydaje? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to resztka kleju po ciężarku nietety, żeby to usunąć to bym musiał koło zdjąć ale nie mam zdrowia na to w tej chwili ale wzrok masz dobry[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 16:10_________________________________________________jeżeli chodzi o rant wewnętrzny to muszę sprawdzić czy to nie lekka korozja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn klej swoją drogą bardziej chodziło mi o to:

3ea790cfd1107feb.jpg

jeśli jak mówisz to korozja to wiadomo czemu IronX tego nie ruszył :wink4:

tak w ogóle z frontu błyszczą się jak psu jojka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IronX zastosowałem wczoraj, jeżeli to lekkie ognisko korozji to mogło się odbarwić, muszę sprawdzić, co do samych felg to mają 11 lat i moim zdaniem są w całkiem dobrym stanie

moim założeniem było przetestowanie WheelGuarda i mam zamiar opisać jak się sprawuje po pewnym czasie w porównaniu do RimWax'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim założeniem było przetestowanie WheelGuarda i mam zamiar opisać jak się sprawuje po pewnym czasie w porównaniu do RimWax'a

I na to czekam :przebiegly:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...