Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Dodo mają tę zaletę , że są sprzedawane właśnie także w ORI samplerach 30 ml ( można sobie różne wypróbować ) :wink4:

Możesz wypróbować także , "Supernatural" ale jest już droższy , jest też SN w postaci PRO , czyli jako hybryda w opakowaniu 100 ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To zabiorę Diamond White, 30ml szybko sie skończy więc następnym razem zabiore cos innego a narazie wypróbuje ten który jest przeznaczony do jasnych aut.

dzieki robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień po aplikacji Rain Clear'a (dwie warstwy) :) powierzchnia przygotowana ręcznie AG Car Glass Polish + pad z mikrofibry

jak dla mnie efekt całkiem ok :rolleyes:

AutoGlym Car Glass Polish + Glass Science Rain Clear

dscn0871h.jpg

a tu jeszcze przy okazji efekt NXT 2.0, aplikowany dwa tygodnie temu

chociaż NXT nie jest typowym woskiem dzięki któremu woda kropelkuje, prawda?

dscn0865y.jpg

dscn0876a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie małego deszczu krople zaczynają uciekać przy ~60km/h

podczas ulewy jeszcze nie miałem przyjemności jeździć

generalnie to jestem zadowolony z tego specyfiku, moje dwuletnie tanie wycieraczki zaczęły pracować jak nowe :decayed:

nie spodziewałem się cudu i dobrze, bo go nie ma, ale efekt jest zadowalający :good:

jedyne co zauważyłem na minus, to jakby większe parowanie szyb, ale nie mam pojęcia jaki to może mieć związek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak parują? od środka? na dole przedniej szyby? to może być od klimy no i różnica temperatur, ja tak miałem i bez Rain Clear, jak na zewnątrz to tylko różnica temp. zima w końcu idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ja mam jeszcze z litr :) wstaw sobie w podpis, będzie łatwiej opchnąć, BTW dlaczego sprzedajesz ? nie pasuje Ci ten szampon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ja mam jeszcze z litr :) wstaw sobie w podpis, będzie łatwiej opchnąć, BTW dlaczego sprzedajesz ? nie pasuje Ci ten szampon?

pasuje, tylko chce wziąść butle 1,8l, a nie zuzyje tego przez rok albo i więcej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, polewanie srodkow typu niewidzialna wycieraczka na postoju woda to zaden szal.. Tazdy srodek bedzie tak dzialal. Nawet tani wosk albo jakis dobry QD. Tak samo wlaczanie wycieraczek nic nie pokazuje..

Wedlug mnie zywotnosc na szybie czolowej, predkosci uciekania wody i reakcja od 50-60km/h to najwazniejsze czynniki.

A miny ludzi wyprzedzanych w deszczu z wylaczonymi wycieraczkami sa bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woskowałem kiedyś przednią szybę NXT i wg mnie zero porównania :wink4:

już po Glass Cleaner Megs'a efekt był zdecydowanie lepszy, ale wciąż daleko mu do Rain Clear'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerki mają takie sobie, po za tym wypas na maxa, jak miałem myjnię to miałem halę 250 m2 wysoką na 8 m, wchodziły nawet ciężarówki ale do tego, to było jak 0 do 1, inne czasy są teraz, myjkę też mają byle jaką, jak by mieli HDSa to jeszcze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie przygotowania do zimy? Ja na jutro już mam obmyślony plan.

Na poczatek wypad na myjnie ręczną... aktywna piana z maszyny, więc bankowo usunie mi resztki Dodo... potem mycie na dwa wiadra... odsmolenie (ValetPro T&G remover + IronX)... glinkowanie... ponowne umycie i wysuszenie. Następnie dojazd w ustronne miejsce i zabawa z cleanerem Dodo LimePrime i jak czas pozwoli dwie warstwy Megsa #16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...