Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert, z tego co się dowiedziałem to Wheel Guard to następca RimWaxa (może nie dosłownie) z którego byłem mega zadowolony, postaram się zaaplikować w sobotę i zaobserwować w ciągu kilku dni, mam nowe klocki które ostro pylą na przednich kołach, wiem jak działał RimWax więc będę miał odnośnik, z filmów na YT wygląda pozytywnie, generalnie chodzi mi o powłokę ochronną a nie mega połysk, będę testował na moich chromach i polerowanym alu w MB (co do MB to myte jest co ok 2-3 tygodnie, ja myję raz w tygodniu) więc test na MB będzie bardziej reprezentatywny co do powłoki ochronnej

OK :good:

więc i ja czekam na test Wheel Guard'a na polerowanym alu :good:

BTW Panowie wosk LUSSO ORO wart swojej ceny? Kusi mnie sampler na poczatek... :gwizdanie:

B. dobry wosk naturalny :good: Dobrze by było mieć też cleaner "Lusso Revitalizing Creme"

Tu masz taniej sampler'a http://www.waxparadise.pl/produkt,Lusso-Oro,6399.html :wink4:

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 527,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B. dobry wosk naturalny :good: Dobrze by było mieć też cleaner "Lusso Revitalizing Creme"

Tu masz taniej sampler'a http://www.waxparadise.pl/produkt,Lusso-Oro,6399.html :wink4:

:good:

przez zimę pozbieram zabawki :naughty:

a tymczasem na zaprzyjaźnionym forum znalazłem takie filmy :shocked:

jeśli to wejdzie do sprzedaży, to te wszystkie Rain-Xy, woski i inne specyfiki będą niepotrzebne...

wyobrażacie sobie taką powłokę na całym aucie? :slina:

NeverWet Video Collage

revised-char-graph.jpg

Opublikowano

Detailingowcy, nie potrzebuje ktoś Meguiars Ultimate Compound ? Mam do opchnięcia, użyty 2 razy.

Opublikowano

wezmęza dwie dychy :decayed:

Opublikowano

wezmę za dwie dychy :decayed:

:polew:

Opublikowano

wezmę za dwie dychy :decayed:

Dołóż jeszcze 2 dychy i twoje :naughty:

Opublikowano

Trochę kosmetyki przed zimą:

1 - mycie SurfexHD + IronX

16f7ad0df4b07359.jpg

c23d193e590e4f9e.jpg

2 - podwójna aplikacja WheelGuard od Chemical Guys, aplikator Flixipads 3kolor

f282706cff130d91.jpg

3 - polerowanie mikrofibrą i efekt ostateczny

bd05e962b6f6ee0b.jpg

4d43b2d74bef73a3.jpg

na oponki Autoglym Instant Tyre dressing

mycie auta: Surfex, Meguiars Gold Class, osuszanie FluffyDryer, szybki zabezpieczone Rain-x 2in1

Opublikowano

kompletnie nie widać efektu na tych zdjęciach...

Opublikowano

to uwierz, że jest, (Iphone w pewnych warunkach robi kiepskie fotki) felga w dotyku tak jak byś metalu nie dotykał tylko atłas, sprawdzi się po kilkudziesięciu km jak się felgi zapylą i podjadę na myjkę, generalnie Wheel Guard vs. RimWax

WG gorszy zapach i konsystencja galaretki w kolorze sraczki, RimWax fajny kolor i ładny zapach, aplikacja taka sama

efekty ostateczne zobaczymy za jakiś czas i napiszę jak to wyglada

Opublikowano

za***ista miejscówka :kox:

a45b.jpg

VArio musisz w jakiś sprzęt do fotek zainwestować, bo roboty masę a na fotkach i tak wygląda jakbyś tylko myjką obleciał :wink4:, czekam na relację po jakimś większym kilometrażu, jak sie te środki spisują :wink4:

Opublikowano

mam EOS400d ale nie chciało mi się go zabierać, po za tym temp. była ok zera i jak wycierałem auto na dachu powoli podmarzało[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 20:31_________________________________________________co do miejscówki to oświetlenie :good: ale na moją furę 2 razy za mała miejscówka :thumbdown:[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 20:32_________________________________________________kilka lepszych fotek

a5b6e3501f093bd9.jpg

95b89ea6984fe33b.jpg

5fe3a93cdb0833a3.jpg

3ea790cfd1107feb.jpg

d5c778a23a5183aa.jpg

Opublikowano

Od czego takie białe zacieki na gumach ?

Opublikowano

Instant Tyre Dressing ale po 15 min nie ma bialych sladow

Opublikowano

Vario na drugim zdjęciu od końca felga jest pod ciężarkiem w tej "szparce" upaprana czy mi się wydaje? :disgust:

Opublikowano

to resztka kleju po ciężarku nietety, żeby to usunąć to bym musiał koło zdjąć ale nie mam zdrowia na to w tej chwili ale wzrok masz dobry[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 16:10_________________________________________________jeżeli chodzi o rant wewnętrzny to muszę sprawdzić czy to nie lekka korozja

Opublikowano

Tzn klej swoją drogą bardziej chodziło mi o to:

3ea790cfd1107feb.jpg

jeśli jak mówisz to korozja to wiadomo czemu IronX tego nie ruszył :wink4:

tak w ogóle z frontu błyszczą się jak psu jojka :wink4:

Opublikowano

IronX zastosowałem wczoraj, jeżeli to lekkie ognisko korozji to mogło się odbarwić, muszę sprawdzić, co do samych felg to mają 11 lat i moim zdaniem są w całkiem dobrym stanie

moim założeniem było przetestowanie WheelGuarda i mam zamiar opisać jak się sprawuje po pewnym czasie w porównaniu do RimWax'a

Opublikowano

ale wzrok masz dobry

uczę się :lol1:

Opublikowano

moim założeniem było przetestowanie WheelGuarda i mam zamiar opisać jak się sprawuje po pewnym czasie w porównaniu do RimWax'a

I na to czekam :przebiegly:

:wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.