Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wygralem rotacje w konkursie i zamierzam ja przetestowac jakos pod koniec stycznia. Wyglada bardzo ciekawie, opinie takze bardzo dobre. Wydaje mi sie ze jest to bardzo dobra opcja dla tych ktorzy nie chca wydac majatku na polerke i chca jej uzywac w wiekszosci na swoim aucie. Cena takze bardzo fajna wiec zobaczymy tylko jak sie spisze podczas testu. Obiecuje potraktowac ja brutalnie na jakims lakierze Audi/VW :)

LARE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda obiecująco, nie żałuj jej i daj jej :kox:

wszystkiego dobrego w nowym roku wszystkim czyszczących swoje auta trochę dłużej niż inni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygralem rotacje w konkursie i zamierzam ja przetestowac jakos pod koniec stycznia. Wyglada bardzo ciekawie, opinie takze bardzo dobre. Wydaje mi sie ze jest to bardzo dobra opcja dla tych ktorzy nie chca wydac majatku na polerke i chca jej uzywac w wiekszosci na swoim aucie. Cena takze bardzo fajna wiec zobaczymy tylko jak sie spisze podczas testu. Obiecuje potraktowac ja brutalnie na jakims lakierze Audi/VW :)

LARE.jpg

Ptaszki mi ćwierkały, że będziesz niedługo w PL i się spotkamy - dobrze ćwierkają ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki mi ćwierkały, że będziesz niedługo w PL i się spotkamy - dobrze ćwierkają ? :naughty:

Hehe, no bede. Czyzby Piter sie pochwalil? :)

Ale czy spotkamy to nie wiem. Prawdopodobnie przyjade do wawy z gdanska specjalnie po nagrody.

Ale jak to tego jeszcze nie wiem. Moze jakie auto pozycze albo cos.

Pociaga mowimy zdecydowanie nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy spotkamy to nie wiem. Prawdopodobnie przyjade do wawy z gdanska specjalnie po nagrody.

I właśnie ptaszki mówiły, że wtedy będzie okazja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy spotkamy to nie wiem. Prawdopodobnie przyjade do wawy z gdanska specjalnie po nagrody.

I właśnie ptaszki mówiły, że wtedy będzie okazja :wink4:

Aha, no to fajnie :)

Mam nr do Evo wiec jemu dam znac. Bede mial tez male co nieco dla niego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nr do Evo wiec jemu dam znac. Bede mial tez male co nieco dla niego :naughty:

Taaaaa, chwalił się ostatnio :naughty:

Jak coś to daj znak na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygralem rotacje w konkursie i zamierzam ja przetestowac jakos pod koniec stycznia. Wyglada bardzo ciekawie, opinie takze bardzo dobre. Wydaje mi sie ze jest to bardzo dobra opcja dla tych ktorzy nie chca wydac majatku na polerke i chca jej uzywac w wiekszosci na swoim aucie. Cena takze bardzo fajna wiec zobaczymy tylko jak sie spisze podczas testu. Obiecuje potraktowac ja brutalnie na jakims lakierze Audi/VW :)

LARE.jpg

ostatnio katuje swoją przy polerowaniu felg i chociaż nie mam porównania z droższym sprzętem, to mogę powiedzieć że LARE jest całkiem ok :good:

Poza tym że jest dosyć głośna przy wyższych prędkościach i tym że po dłuższej pracy trochę grzeje się głowica, to w zasadzie nie ma się czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem IronX, nigdy wcześniej tego nie uzywałem ale z tego co wiem jest super więc musze troche moje 19 doprowadzic do stanu uzywalnosci na lato ale to dopiero jak mróz zelżeje bo teraz jest -2 w UK :polew:

Jeszcze jedno pytanko, kiedy uzyć tego na aucie przed glinkowaniem czy po glinkowaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uzyl przed glinkowaniem, zawsze mniej syfu glinka zbierze, pamietaj o nawilzaniu bo inaczej sie zawiedziesz efektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uzyl przed glinkowaniem, zawsze mniej syfu glinka zbierze, pamietaj o nawilzaniu bo inaczej sie zawiedziesz efektem

Tzn. najpierw zmoczyć koła/auto a dopiero później pryskać IronX-em??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glinka na mokro, iron-x normalnie na suche auto ale nie mozna pozwolic zeby wysechl na lakierze

vario co do glinki to wszystko wiem bo mam kosmetyków Megsa za jakies 1500zł i już bawie się tym od ponad roku :wink4:

pamietaj o nawilzaniu bo inaczej sie zawiedziesz efektem

zgubiło mnie to co tutaj napisałeś i dlatego zapytałem czy IronX-a używac na mokro bo nie wiedziałem, że piszesz w tym momencie o glince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo 2004: Najlepszy efekt z IronX osiagniesz:

1. usuwajac najpierw asfalt itp z lakieru - Tar Remover, najlepiej na suche auto

2. mycie

3. poczekac jak troche przeschnie

4. IronX

Na wilgotny lakier mozesz zostawic go spokojnie na dluzej. Nic sie nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo 2004: Najlepszy efekt z IronX osiagniesz:

1. usuwajac najpierw asfalt itp z lakieru - Tar Remover, najlepiej na suche auto

2. mycie

3. poczekac jak troche przeschnie

4. IronX

Na wilgotny lakier mozesz zostawic go spokojnie na dluzej. Nic sie nie stanie

Robiłem na felgach podobnie i byłem zadowolony z efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa, BTW Ci z MacSerien jacyś j**nięci są, no comments

j**nieci moze nie, ale zgadzam sie z Makkim ze to dosc specyficzny narod jesli chodzi o sprawy handlowe,napewno Mi pomogla biegla znajomosc jezykow Szwedzkiego i Polskiego a co do Mac 124 to genialny Tar Remover aczkolwiek na dzien dzisiejszy mamy juz "zamienniki" tez szwedzkiej produkcji dzialjace identycznie jak MAC124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...