Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

czyli tak

mycie--> glinka megsa--> Megs UC--> lime prime--> wosk sonaxa..... czy cos jezcze

Czy taki zastaw usunie drobne ryski czy coś innego trzeba zastosować między tymi etapami

wcześniej zadałem to pytanie a mi odpowiedział z ta ipą Więc czym usunąć ryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to jest chemia która usuwa wszystkie nabłyszczacze i pozostałości po pastach a nie usuwa drobnych rysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest chemia która usuwa wszystkie nabłyszczacze i pozostałości po pastach a nie usuwa drobnych rysek

To jest środek do korekty pomiędzy aplikacjami, pokazuje Ci które miejsca jeszcze musisz poprawić, bo niektóre środki chemiczne je trochę maskują, a nie usuwają :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest chemia która usuwa wszystkie nabłyszczacze i pozostałości po pastach a nie usuwa drobnych rysek

To jest środek do korekty pomiędzy aplikacjami, pokazuje Ci które miejsca jeszcze musisz poprawić, bo niktóre środki chemiczne je trochę maskują, a nie usuwają :banan:

To czym usunąć te ryski i w którym etapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobne ryski usuniesz Megsem UC używając aplikator tri color, a w którym etapie masz napisane wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobne ryski usuniesz Megsem UC używając aplikator tri color, a w którym etapie masz napisane wyżej

I oto chodziło:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

proszę o poradę - którą polerkę wybrać:

http://moto.allegro.pl/lare-polerka-el-epl-11-lekka-700-2500-obr-1200w-i2229238522.html

lub:

http://www.makita.sklep.pl/szlifierkopolerka-makita-sa7000c-p-103.html

Polerka będzie pracowała u mnie w garażu. Widzę że LARE ma obroty od 700 - 2500 a Makita od 0 - 4000. Lare - gwarancja rok, Makita - 2. Czy warto dołożyć te 200 zł do Makity. Słyszłem wiele dobrego o tych narzędziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Makita to raczej szlifierka kątowa, za duże obroty na minimalne, do tej pracy lepsze to Lare a jak solidną Makitę to polecam 9227cb ale koszt 1100+ zł

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:15 ----------

Makita od 0 - 4000. (1500-4000) a to różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś tą LARE?

kilka osób na kosmetykaaut.pl i zbiera dobre opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ chyba ma taką

wygrał to ma:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lare ma Michał jak dobrze kojarzę :decayed:

ma:kox:

dla mnie jest spoko, ale nie mam porównania z droższym sprzętem:wink:

poza tym jak ją brałem to stały trochę ponad 400zł jak dobrze pamiętam (model epl-21)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była mowa o paście do alu MOTHERS'a więc z własnej ciekawości zrobiłem mały test. Felga jeszcze nie wypolerowana na 100%, widać kupę rysek, umyta APC.

Mothersa kupiłem do finalnego szlifu i zabezpieczenia (bo podobno też w jakimś stopniu zabezpiecza gołe alu), to co widać na foto to chwilka ręcznego tarcia bawełnianą szmatką:wink:

Docelowo będę go używał maszynowo. Jak na razie jestem dobrej myśli:hi:

dscn0106oy.jpg

dscn0114ih.jpg

dscn0116qu.jpg

dscn0124h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt fajny ale już Tobie współczuję utrzymanie felg w należytym stanie:pociesz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też mam obawy że się nie polubię z polerowanym alu, skoro nawet przetarcie szmatką zostawia masę rysek:kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...