Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana z fabrycznego radia na inne... KOSTKA + ZAśLEPKI


dave

Rekomendowane odpowiedzi

OK dzieki za odp.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2007, 10:19 _________________________________________________Aha a mam jeszcze jedno pytanie.

Bylem wczoraj na giełdzie chcialem kupic kostki z audi na ISO, ale sprzedawca mowil mi ze :audi::a4fan: ma juz oryginalnie ISO?. Ja mam kostne na 3 wejscia, pasuje mi do radia audi tylko. Chyba jedyne co mi zostaje to przelutowanie na ISO, bo kostki z AUDI na ISO nie ma ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się pochwalić Jaka ramkę ja wykonałem do swojego radia.

Próbowałem na początku załozyc to plastikowe badziewie, które można wszędzie kupic , ale to była poprostu profanacja auta.

Z zawodu jestem CNC Operatorem(tokarka), ale z tego tytułu mam wielu znajomych frezerów:)

Ja wykonałem projekt a oni resztę:)

Wykonane z aluminium.

dsc00005hy3.th.jpg

A z tytułu pojawienia się nowego aluminiowego elementu trzeba było wykonac coś jeszcze żeby sie dobrze komponowało:)

I tak wiec dorobiłem zaślepki nawiewów bocznych.

dsc00006rn7.th.jpg

Napiszcie co myślicie, ale powiem tylko ,że każdy kto widzi na żywo mówi ,że wygląda rewelacyjnie, i Audi powinno coś takiego dawać w komplecie:)

Ale mam patenta:))

Pozdr

neo61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie co myślicie, ale powiem tylko ,że każdy kto widzi na żywo mówi ,że wygląda rewelacyjnie, i Audi powinno coś takiego dawać w komplecie:)

jedyne do czego się mogę przyczepić to to że w samej ramce są chyba za duże promienie łuków na rogach w stosunku do otworu w konsoli ale może to zdjęcie przekłamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodze.

Te promienie powinny byc mniejsze wtedy by lepiej sie zgrało.

Mysle ,że wykonam jescze jedną, żeby było ładniej,

Frezer wręcz nalegał, ale ja szybko już chciałem załozyć:)

Ale program zachował,więc problemów nie będzie.

Ale i tak wygląda o niebo lepiej niz te plastiki.

Napisz chociaz czy się podoba??

dzieki

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kozak te ramki i nawiewy :)

Ja kupilem dziisaj te ramki na allegro zobaczymy jak to bedzie wyglądało :)[br]Dopisany: 10 Sierpień 2007, 14:17 _________________________________________________jak lipnie to sie zgłosze do ciebie :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie rozumiem tego kultu "ori", jak bym został przy BECIE to by mnie pewnie jakos dzwieku trafiła.

Z tymi zaślepkami, to trzba być pewnym, ze te które sie kupuje bedą idealnie pasowac do auta (ja jak kupowałem to stwierdzilismy, że różnice sa juz pomiedzy 97r a 98r).

Jakie masz radio ori, jeżeli BETA to masz ISO i wymieniasz bez przeróbek (przypuszczam, że jest tak przy kazdym zestawie nieaktywnym) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz radio ori, jeżeli BETA to masz ISO i wymieniasz bez przeróbek (przypuszczam, że jest tak przy kazdym zestawie nieaktywnym)

mam oryginalne radio, ale kostki ktore wystaja mi od instalacji elekt. są 3 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...