Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam auto zakupione wczoraj od pierwszego właściciela.

1.9 TDi 5 skrzynia itd Auto ma 227tyś wraz z książką serwisową i mnóstwem dokumentów

Wyposażenie

4x el szyby

el lusterka grzane i składane

czarna podsufitka

Pełen fis

Białe zegary

4x air bag

2x podłokietnik

Oryginał hak odpinany

Pompowane półskóry w idealnym stanie

5sztuk oryginalnych felg zapas nowy:))

Xenon

Plany to montaż jakogoś car audi bo z 4 głośnikami kiepski temat

Montaż tarcz 312mm

Navi ale to do przemyślenia temat

Zakup nakładek na progi od S4 i listw żeby było wszytko w kolorku

Gril od RS

pO_YA.jpg

apcai.jpg

pPoV0.jpg

mnG8A.jpg

moly0.jpg

moH_i.jpg

C9VcS.jpg

Opublikowano

ładny temacik :kox:

pół skory :kox:

Opublikowano

no, no, półskóra i moje ulubine fele 17" :drool:

pokaż więcej fotek.

ściągnij tą nakładkę z ręcznego :good:

Opublikowano

Ładne, ładne :good:

Koniecznie pomaluj progi w kolor, bo teraz nie za bardzo pasują do pomalowanej dokładki z przodu (i tył też, jeśli nie malowany).

I ściągnąłbym trochę srebra ze środka, bo ktoś lekko przesadził (zamek schowka i może trochę z konsoli środkowej).

Opublikowano
  • Autor

Panowie wyciągacie mi pomysły z głowy:)

Co do środka myślę wstawić sympho ale na razie orientuje sie w temacie co i jak zmienić trzeba więc srebro poleci dziś już nakładkę z ręcznego ściągałem leży w koszu:)

Co do progów mam taki zamiar ale z czasem pierw musze ogarnąć temat oleje filtry niby w styczniu ostatni servis był ale jak zrobię sam to wiem że mam:)

Co do fotek dziś padało ale jutro postaram się na firmie coś pocykać:)

Opublikowano

włoszka? :cool1:

Opublikowano

1.9 TDi 5 skrzynia itd Auto ma 227tyś wraz z książką serwisową i mnóstwem dokumentów

Pompowane półskóry w idealnym stanie

Sory ale nie mogłem patrzeć ;)

i masz na pewno 6 głośników - bo jeszcze gwizdki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak włoszka a z kąd wiesz?

Nie kolego te wersie miały 2głośniki i gwizdki

Opublikowano

ale dorwał :kox:

Opublikowano

popraw błędy ort , bo walą po oczach strasznie :cool1:

Opublikowano

Witam auto zakupione wczoraj od pierwszego właściciela.

1.9 TDi 5 skrzynia itd Auto ma 227tyś wraz z książkom serwisową i mnóstwem dokumętów

Wyposażenie

4x el szyby

el lusterka grzane i składane

czarna podsufitka

Pełen fis

Białe zegary

4x air bag

2x podłokietnik

Oryginał hak odpinany

Pompowane póskóry w idealnym stanie

5sztuk oryginalnych felg zapas nowy:))

Plany to na pewno montaż ori xenona i montaż jakogoś car audi bo z 4 głośnikami kiepski temat

pO_YA.jpg

apcai.jpg

pPoV0.jpg

piekna nakladka na reczny :kox::naughty:

Opublikowano

kolejny avancik bardzo ładny :D ładna felga i srodeczek no i juz polift idelany

Opublikowano

Fajna furmanka :kox: Szkoda ze tak malo zdjec :naughty:

Opublikowano
Tak włoszka a z kąd wiesz?

wyposażenie i wydaje mi się że tamta mniej widoczna lampa jest trochę zółta (typowy objaw dla aut z włoch)

Opublikowano

Wielki plus za foteliki :) Sam śmigam na takich i za nic ich na razie nie oddam :kox:

Opublikowano

Ale urwał ! Śliczny felunek, konkretne siedzenia i tak jak pisali wyżej, zdejmij tą nakładkę na ręczny bo szpeci.

Opublikowano

Ale urwał ! Śliczny felunek, konkretne siedzenia i tak jak pisali wyżej, zdejmij tą nakładkę na ręczny bo szpeci.

chyba nie czytałeś innych postów - pisał, że już ściągnął :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak ściągnięte ten kokpit inny kolor dostał jak na razie zderzak ustawiłem bo troszkę nie pasował ale i tak zamierzam zmienić go żeby spryski były:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.