Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Tyle radosci po chipie :)))


Jaster

Rekomendowane odpowiedzi

Okazalo sie , ze walek rozrzadu byl o 3 stopnie cofniety Witek poprawil i jest ok a no i jeszcze turbina przy 2tys z kawalkiem za duzo pompuje (2 bary) albo sztanga do przesuniecia albo N75 po wakacjach umowilem sie to to sprawdza.

pre_pl ten AWX pali Ci 6.5l w miescie? mi pali 8l przy takiej jezdzie w miare spokojnej i nie w korkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze turbina przy 2tys z kawalkiem za duzo pompuje (2 bary) albo sztanga do przesuniecia albo N75 po wakacjach umowilem sie to to sprawdza.

czekaj, czyli Ci za dużo pompuje, a i tak zrobiony został program ? :mysli: Dobrze zrozumiałem ?. ....

Podejrzewam, że coś nie tak skumałem :embarrassed:

ten AWX pali Ci 6.5l w miescie? mi pali 8l przy takiej jezdzie w miare spokojnej i nie w korkach

średnie spalanie (głównie w mieście), ale robiłem ostatnio trasy poza i znacznie spadło.

Ale koniec tego OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przez tak krutki okres pompuje te 2 bary ze nawet komp nie jest w stanie tego wychwycic po momencie wraca na 1,5b. Rogal program zrobil przy tym przepompowaniu ale jade do niego ma skorygowac prace turbiny lub jej sterownie, na dluzsza mete nie moze tak byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jakbys mial wrazenie, ze "podnosic" to mozna jak sie tylko chce i podoba. Poczytaj forum, bylo mnostwo tematow o czipowaniu. Szukanie nie boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...