Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Taki tam Passacik B5


Charakterek

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa zdjęcia. Robione telefonem, więc szału ni ma. W dodatku jeszcze w sobotę będę te światła ustawiał ostatecznie. Prawe jest ciut zza wysoko, lewe wiele za nisko. Wszystko się wygładzi...

20100921156.th.jpg

20100921157.th.jpg[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 21:51_________________________________________________Wreszcie wziąłem staryw i strzeliłem małą nocną sesyjkę:

Tył:

o001e.th.jpg

o002e.th.jpg

Przód:

o003.th.jpg

o004.th.jpg

I w pełnym rynsztunku bojowym:

o005t.th.jpg

A tu mój malutki mod - lampka świetlenia przestrzeni na nogi. Tego mi bardzo w tym aucie brakowało. Więc pokombinowałem i jest!

l001gf.th.jpg

I z resztą mojego oświetlenia, które sobie i kolegom lutuję, bo to z Allegro jest do niczego!

l002.th.jpg

No i wreszcie zrobiłem porządne fotki nocą tego ustrojstwa (DynaView Evo2). Niestety jednak są latarnie, które przeszkadzały w pokazani jak daleko to świeci. Po zapisie obrazka na dysk można je oglądać naprzemiennie - wtedy łatwo jest zobaczyć gdzie sięga światło. Patrząc na jego rozkład widać dlaczego to pseudodoświetlanie na ori lampach przeciwmgłowych raczej na bank egzaminu nie zda... Czy mogę to polecić? Jak najbardziej - przeglądajcie ebay - trafiają sie okazje. Zupełnie inna jazda nocą! Wreszcie trafiam w bramę u siorki... ;)

h001o.th.jpg

h002bv.th.jpg

h004.th.jpg

h006b.th.jpg

I zasięg:

h007.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 FL jest autem któremu obrysówki lub całe zderzaki US daję najwięcej,jest świeższy, po prostu dużo lepiej wygląda.

Grubo modzisz z elektryką uważaj,żebyś go nie spalił :decayed:

..tak serio, super, to wygląda :good:

mam nadzieję,że wszystko ładnie kończysz i chowasz kabelki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję,że wszystko ładnie kończysz i chowasz kabelki :wink4:

Nie, a po co? To nowy tjunerski krzyk mody. Drut stajla albo z niemiecka kabelwaffen :)

Oczywiście, że wszyściutko jest poukrywane. Moje mody mają na celu to, by na pierwszy rzut oka to był totalny oryginał. Dopiero potem mają wyjść smaczki. Dodaję kilka fotek. Częstujcie się, oglądajcie i zapraszam do komentowania.

Tak więc nadszedł czas, by dać zdjęcia swojego paszczaczka takie z prawdziwego zdarzenia! Tak więc zapraszam do oglądania i komentowania!

Paszczurek z zewnątrz:

001ukq.th.jpg

002nv.th.jpg

003xt.th.jpg

004ip.th.jpg

005ggr.th.jpg

006yf.th.jpg

007ztm.th.jpg

028hx.th.jpg

Zaczął zapadać zmrok, zatem zapaliłem światełka i kilka foteczek:

008ikq.th.jpg

010kk.th.jpg

029fs.th.jpg

011xto.th.jpg

012pap.th.jpg

013gr.th.jpg

A to foto mi się osobiście bardzo podoba. Światełko, obrys, krople wody i księżyc w tle...

009vhl.th.jpg

Czas by zajrzeć do wnętrza... Zatem patrzymy co tam se siedzi:

017hm.th.jpg

018op.th.jpg

019yg.th.jpg

020sc.th.jpg

021i.th.jpg

022kq.th.jpg

A jako, że zmrok konkretny zapadł, to udało się uchwycić oświetlonko dla porównania jasności światełek we wnątrzy - światła miasta w tle:

014ka.th.jpg

015c.th.jpg

016fy.th.jpg

I konsola przy sztucznym ledowym podświetleniu:

023ilz.th.jpg

024rq.th.jpg

I w całkowitej ciemności:

027ovs.th.jpg

Co widzi kierowca jak nie ma zakrętówek?

025pwh.th.jpg

I jak już je ma:

026ky.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie masz Charakterek mnie tez przywaiło na forumowe Audi, powiedz mi czy szczepiles tez skrzynie?? Bo ja cały czas mam dylemat czy szczepić swojego "melexa" :kox:

Powiem Ci tak. Auto należało do szychy w ASO w Gdańsku. On miał tam silnik 101 konny. Więc zgodnie z fakturami został tam wstawiony 130 konny AWX i skrzynia tiptronic wszystko fabrycznie nowe. Mam wobec czego hybrydę jedyną w swoim rodzaju. Ba skrzynia z tego co mi mówili goście, co w niej olej wymieniali jest z bebechami od sporo mocniejszego silnika i jako taka z tym silnikiem co mam powinna być nie do zajechania. Pożyjemy - zobaczymy. Póki co jest ponoć w idealnej kondycji. Nie szarpie, zmienia biegi płynnie, nie ma nerwowości jak wrzucam bieg czy wsteczny na zimno tuż po odpaleniu silnika. Wiele osób jadąc ze mną dziwi się, że aż tak ultrapłynny potrafi być automat. Dla mnie on pracuje normalnie - tak jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko wygląda fajnie :good:

i te halogeny, jak nazwałeś "zakrętówki" chodzi mi to po głowie od kilku dni :decayed:

co do skrzyni automat, to 20 letni mercedes 190 też potrafił niewyczuwalnie zmieniać biegi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te halogeny, jak nazwałeś "zakrętówki" chodzi mi to po głowie od kilku dni

Czemu jak nazwałeś?

http://www.motofocus.pl/news,1580,dodatkowe-swiatla-zakretowe-dyna-view-evo-2-zobacz-film.html

autko wygląda fajnie :good:

Dzięki - staram się o nie dbać

co do skrzyni automat, to 20 letni mercedes 190 też potrafił niewyczuwalnie zmieniać biegi :gwizdanie:

a z Tiptronem to różnie bywa. To szybka i przez wielu uważana za nerwową skrzynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może tak się to nazywa ale na forum chyba inne określenie było :tongue4:

każda skrzynia może każdemu nie pasować. automata trzeba umieć użytkować, a jak jeszcze się lubi takie skrzynie to już jest idealnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie bajer nie do przecenienia. Normalnie kierunek skręcasz i wsio widzisz z boczku. A przy cofaniu to już rozkosz![br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:48_________________________________________________Mój Pasek nareszcie się oledził na tip top :) Prawie, bo jeszcze prawa strona do zrobienia. Ale to się zrobi. Póki co można popatrzeć.

Foto z sesji dziennej - nowe ramki pod tablice zastąpiły stare pięcioletnie.

001uhvm.th.jpg

002hx.th.jpg

003wku.th.jpg

Są dwa halogeny ;)

004js.th.jpg

005qg.th.jpg

A potem nadeszła noc. I podziwialiśmy efekty naszej pracy... Nareszcie jest to, co chciałem od zawsze - te czerwone cosie w drzwiach i w klapie i podświetlenie pod klapą.

006iz.th.jpg

007mr.th.jpg

Pomysł odgapiony od kolegi z forum Paddata:

008eav.th.jpg

Podświetlenie klamek:

009fi.th.jpg

013lc.th.jpg

Oświetlenie wnętrza w pełnej krasie:

010zq.th.jpg

I konsola za dnia:

014du.th.jpg

I nie za dnia:

011kv.th.jpg

012bz.th.jpg

Czerwone lamki to lampki drzwiowe z Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by miał atrapę ze znaczkiem to by było jeszcze lepiej :naughty:

i przednie szyby ciemne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się że tylne są oklejone.. ja ogólnie też nie uznaję ciemnych szyb, ale jeśli już to wszystkie i delikatnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się że tylne są oklejone.. ja ogólnie też nie uznaję ciemnych szyb, ale jeśli już to wszystkie i delikatnie :wink4:

Nie to są firmowo ciemnione szyby. Fabryka takie dawała za odpowiednią dopłatą oczywiście. Piecowo przyciemniane i powiem szczerze, że myślałem, że to zło. Ale z perspektywy czasu za nic bym ich nie oddał. Nawet w lato chłodniej, bo sporo słońca zatrzymują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

fajny pasek, sąsiad ma coś podobnego, taki trochę ciemniejszy lakier. Poobijał go w rowie ostatni i stwierdził, że skoro i tak ma naprawiać to pomodzi coś z zewnątrz :cool1: pokarze mu Twoje cacko, może coś mu do gustu przypadnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I doczekałem się nocnej sesyjki. Pomógł imiennik Jacek - pojechaliśmy na Radomski deptak (tak Krzyśku - to do Sobola, ten sam) i zaczęło się focenie. Efekty poniżej. Mnie się najbardziej spodobały dwa ostatnie zdjęcia!

222tt.th.jpg

334yc.th.jpg

2211p.th.jpg

012gqt.th.jpg

4444kv.th.jpg

Reszta fotek będzie jak poobrabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...