Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, nie no nawet jakbyśmy mieli co innego to tutaj i tak zostaję. to mój drugi dom :gwizdanie: już zboczyliśmy ze ścieżki i kupiliśmy passata :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w sumie bo fajne to audi było co sprzedałeś ! :slina: No cóż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 na pierwsze auto jest dość dające znać po kieszeni ale wiadomo coś za coś :decayed:

Na początek kup białe kierunki w błotnik koszt 10-20zł a wygląda dużo lepiej.

Ostatnią rzeczą jaka powinna się znaleźć na tym aucie to chromy, całkowita seria i chromowane paski z allegro to wali tandetą.

Ja bym te felgi zostawił, obniżać nie trzeba. Jak kiedyś będziesz miał fundusze to kupisz większe alufelgi i gwint :wink4:

Na Twoim miejscu skupiłbym się na lampach. Czasem można tanio wyrwać tylne poliftowe albo te po pierwszym lifcie. I lampy na przód to koszt rzędu 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem narazie czekam na kase, a potem zajmę się lampami tył i przód + spryskiwacze do xenonka :). Chyba że mi rysa na masce zacznie korodować, bo jakąs pała mi zarysowała to będę musiał zając się malowaniem, a potem lampami, myśle że po wakacjach wezme się za mody :). Kieruneczki oczywiscie też, też mi się te nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni spryskiwacze montowałem :kwasny: schodzi się ale warto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, damy rade spoko :D .. oby były potem już z górki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZ0xi.jpg

A tu takie zdjątko z ciekawą końcówką rejestracji :polew: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 12:36_________________________________________________z troche starszą siostrą z przodu :gwizdanie:

Q4nCr.jpg

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 12:37_________________________________________________A tak w ogóle to po myciu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się ustawić jakoś w końcu w wolnej chwili na jakiś spocik z Płocka i okolic, chętnie poznam co to za mordy siedzą po drugiej stronie :tongue4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 18:36_________________________________________________dwa nowe zdjęcia dla odświeżenia tematu :cool1: podczas gdy samochód jest idealnie czysty :cool1: Raz wychodzi taki kolor,raz taki.. nie wiem w końcu co to za colorek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciu no wlasnie od września zaczne z tym koksem jechać bo jak już wiesz narazie kminie prezent dla kobietty haha :cool1: zamiast poliftowych na tył :( Będą w krótce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zasponsorujesz, to jasna sprawa Michu :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 21:33_________________________________________________Sprzedaj Calibre i kup mi ori ledy :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz wychodzi taki kolor,raz taki.. nie wiem w końcu co to za colorek :D

To jest druga odmiana grafitu (ciemniejszy) :wink4:

Jak tak patrzę na ten Twój skarb bo tak go mogę określić po Twoich postach to mi się przypomina moja za daaawnych czasów kiedy ją sprowadziłem z niemcowni :)

Świetna baza do modzenia :naughty:

Lookaj na mody u kolegów w tym u mnie i już będziesz wiedział w którym iść kierunku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie kompletne załamanie finansowe, może od września coś zaczne chociaż wiadomo jak to teraz jest.. zima idzie oponki trzeba kupic, felgi stalowe jakies... jakies cieplejsze ubranie etc. Ech, ale może jakoś tam się coś uda. :hi:

A dbać, jasne że dbam, staram się ją myć często a nawet musze bo nie mam garażu i stoi pod drzewami to wiecie jak to jest, a sumienie mnie męczy jak samochód jest brudny. :rolleyes::disgust: tylko te rysy na masce.. - ale nie wiem czy jest sens malować... z tego co widze pod blokiem to dosłownie każdy samochód który nie jest garażowany ma zadrapanie na masce od jakiegoś klucza czy gwoździa czy c**j wie, a jak mam pomalować a znów będzie to samo za chwile no to trochę szkoda, tyle że boje się też o zimę.. żeby przypadkiem jakaś korozja nie wlazła :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...