Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DX 2008 Polska/Czechy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś mnie kiedyś o to pytał na PW .

No dobra Moderatorku :) Zmianiam posta

Linki do obrazów i instrukcji tylko na PW :)

Na tej płycie znajduję się w sumie 78.400 bezpośrednich objektów docelowych (wzrost do poprzedniej wersji o 38.700* (liczba w stosunku do Polski DX 2006/2007))

Opublikowano

:oklaski: :hi:

Oniak. Czy ten DX bedzie pasowal do malej navi w FIS, czy tylko do RNS-E? U mnie ten fisowski navigator zada plyty DX.

Opublikowano
  • Autor

Synu , pisze DX 2008 :) A nie RNS-E :)

no i gites Łukasz :) łoto się rozchodzi cały czas :cool:

Opublikowano

Jestem laikiem jeśli chodzi o te całe modele navi, ale czy to będzie działać na mojej (czyta DX :))? :a4fan:

Wygląda to tak:

navi.jpg

Opublikowano

Jestem laikiem jeśli chodzi o te całe modele navi, ale czy to będzie działać na mojej (czyta DX :))? :a4fan:

Będzie działać na 100%

Opublikowano

jak coś to też mogę pomóc przy powielaniu... :] mam obcykane nośniki i kilka nagrywarek...

Opublikowano

Bo mam jakąś właśnie tylko nie wiem z którego roku... :kwasny: Jak dużo poprawek jest to poproszę cenę na PW :afro::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Jaką cene za co ?

Wysłałem ci na PW linki

Jak ściągniesz rozpakuj rarem zaczynając od part1 , w środku jest całe info

Powodzenia. :)

Opublikowano

Niegrzeczni chlopcy ;),,,

Jak ktos szuka to znajdzie te mapki bez problemu, a temat niegodny (jestem za tym aby w takich sprwach tylko na PW sie kontaktowac...)

Opublikowano

Wielkie dzięki :thumbup:

Opublikowano

Nagralem, wlozylem, dziala, ale sa pewne watpliwosci. W Settings/Version sa te same wartosci SW i HW, jak w wersji 2006/07. Jak sprawdzic ze to NA PEWNO wersja 07/08?

Opublikowano

letallec włóż płytę do kompa i tam jest plik tekstowy z opisem...

Opublikowano

letallec włóż płytę do kompa i tam jest plik tekstowy z opisem...

No tak :> CloneCD wyplul plyte a ja jak osiolek zlapalem do reki i pobieglem sie bawic do furki :hi: Dzisiaj sprawdze i potwierdze wieczorem. A co jesli plik txt jest podmieniony a cala reszta to stare graty :>???

Pozdro

Opublikowano

letallec szukasz dziury w całym czy jak ?? :no:

Opublikowano

Sprawdzilem na kompie i jest OK.

letallec szukasz dziury w całym czy jak ?? :no:

Nie szukam dziury, tylko sie zastanawialem, bo w samochodzie nie bylo zadnych roznic w stosunku do 06/07. Teraz juz wiem ze sa.

Opublikowano

nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tu:

czy ta mapka bezie pasawac do navi w takim passku?

WVWZZZ3BZ3E174627

jasli nie to czy ma ktos taka ktora bedzie pasowac?

wyglada ona tak:

6be2aa923f84e5aam.jpg

Opublikowano

schiller bez problemu bo ta navi jest w DX...

Opublikowano

w takim razie dzieki. jak bede mial link to wyprobuje i dam znac czy dziala.

Opublikowano

linki i opis roboty już masz teraz tylko pochwal się jak Ci poszło...

Opublikowano

Czy mugł by mi ktoś przesłać link do tej mapy ponieważ niestety ono nie ma czasu :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.