Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Ile zostalo kilometrow do wymiany oleju??


ksiu85

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko,czy mozna jakos sprawdzic ile zostalo mi kilometrow do wymiany olej w silniku??wiem ze samochod sam pokaze kiedy bedzie potrzebna wymiany lub moge to sprawdzic w ksiazce serwisowej :mysli: ale czy jest jeszcze jakas inna mozliwosc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ze naciskajac kluczyk przy liczniku,teraz mi pokazuje 400 do serwisu ale czy to rowniez wiaze sie z wymiana oleju??wlasnie sprawdzalem ksiazke serwisowa i z niej wynika ze serwis byl robiony zawsze co 20000-30000 tys km a olej wymieniany co 15000km i teraz pokazuje ze ma byc serwis :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wciśniesz klucz to pokazuje ilość km i dni do wymiany oleju. Tylko zależy jeszcze jak jest ustawione, bo jeśli na LL to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie wiesz kiedy był olej zmieniany to po co ryzykować-wymień teraz i następna zmiana za 10-15tyś.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:24_________________________________________________i tu mam pytanie do operatorów vaga-da się ustawić żeby pokazywało temin (w dniach lub km) wymiany poszczególnych płynów itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiasz sobie wymniane oleju: wpisujesz wartość od 1 do 15 w tyś/km i czasookres 365 dni

resztę płynów :mysli: raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiasz sobie wymniane oleju: wpisujesz wartość od 1 do 15 w tyś/km i czasookres 365 dni

resztę płynów :mysli: raczej nie

i po kłopocie-teraz wymiana jakiś dobry Człowiek ustawi Ci następną wymianę za ile będziesz tam chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzieki wszystkim za pomoc :notworthy: w srode moja maszyna bedzie miala przeglad i dostanie nowy olejek i znowy bede smigal :drool: :drool: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...