Treść opublikowana przez -maniana-
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
czy wszyscy którzy przeprowadzali modyfikacje ściągali i zakładali/ustawiali rozrząd z blokadami? Kółko rozrządu zablokujesz choćby nawet wiertłem (mowa tu o 8V) a wał korbowy już nie zauważyłem, że są dwa rodzaje blokad wału korbowego (ta czarna to chyba do 1.9) bo do 2.0 znak na blokadzie jest po prawej stronie - kliknijcie w miniaturę a otworzy się duże i jakiej średnicy ściągacz potrzebuję aby ściągnąć z wału koło zębate napędu wałków aut po modyfikacji czyli na kolach zębatych dziękuję za odpowiedzi
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
to muszę jeszcze raz przejrzeć wątek i poszukać Twoje wypowiedzi
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
a w jaki sposób ściągnąć starą zebątkę z wału?? wyczytałem, że trzeba nacinać lub nagrzewać aby zeszła lekko aby nie zarysować wału, tak? a założenie nowej w jaki sposób przeprowadzić? z góry dzięki za odpowiedź
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
witam kolegów, mam zamiar z kolegą przerobić ten napęd w BPW ta zębatka którą trzeba założyć na wał do jakiego miejsca ma na niego wejść?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
dobrze wiedzieć
-
[ALL B7] Ile zostalo kilometrow do wymiany oleju??
jak wciśnjiesz kluczyk to pokazuje się ilość km do wymiany oleju
-
[ALL] Ocena logów
zrób kpl logów
-
[ALL B7] Ile zostalo kilometrow do wymiany oleju??
wciśnij przycisk z "kluczem" w liczniku i powinna się pokazać ilość km do serwisu
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
przeczytałem konkretnie przygotowane info z wątku i robota poszła bez problemowo kierunki i wycieraczki będą działać bez problemu ABS do kodowania...
-
[ALL] WSZYSTKO O TURBO
dobry filmik, trzeba podwiesić
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no i ja dzisiaj stałem się posiadaczem pełnego kompa i tempomaciku
-
[ALL B5] Nakładki na klamki
moja rada nie kupuj tych nakładek bo festyniarsko one wyglądają
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema z rana, wita was -maniana- A4 B6 TDI 130PS