Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nakładki na klamki


mag-pol

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem , na allegro można kupić nakładki na klamki chrom ale wszedzie w opisach jest że pasują od rocznika 1996r do 2000r , moje audi jest z 95r ale wydaje mi się że wersje 96r, 97r maja takie same klamki , prosze o rade czy moge kupic klamki do rocznika 96-00 ? bedą pasowały ? I jeszcze jedno pytanko , wie ktoś może gdzie dostane listwy ozdobne wew. chrom?

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy ozdobne wew. chrom?

a co to k**wa jest :blink: :blink: :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nakładki na klamki będą pasowały ale jak dla mnie :sick3:

listwy ozdobne wew. chrom?

a co to k**wa jest :blink: :blink: :blink: :blink:

no właśnie, ale chyba wolę nie wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , czyli nakładki odpadają , i chodzi mi o listwy ozdobne wewnętrzne ( mam niby drewno ) a chciałbym kupić chromowane , jeszzcze jedna żecz mi nie daje spokoju , do audi 2.8 quattro 95r alufelgi dac 16 czy 17 ? jak lepiej będzie wyglądac ?

Z góry dzięki za odp . Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , czyli nakładki odpadają , i chodzi mi o listwy ozdobne wewnętrzne ( mam niby drewno ) a chciałbym kupić chromowane

chromowanych nie ma , są tylko drzewnopodobne , carbonowe i pseudocarbonowe (taka jakby rybia łuska)

pseudocarbonowe są pokryte folią i przy odrobinie checi mozna ta folie zedrzeć , pod spodem jest aluminium , to alu ładnie wygląda , nie świeci sie jak psu jajca (chrom) :kox:

akurat mam komplet takich pseudocarbonowych listew na sprzedanie jakbś chciał :gwizdanie:

jak coś to pisz PW powiem ci co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żecz
:sick3: :sick3: :sick3:
alufelgi dać 16 czy 17
to już zależy chyba od Ciebie :)....wiadomo ze ładne 17-tki będą lepie wyglądały :) i różnicy w komforcie tez większej nie będzie miedzy 16" a 17" :. POZDRO :hi:

zakładaj 17-i tak malutkie będą[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 17:41_________________________________________________rzecz nie żecz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki to sobie daruj.Widziałem je na żywo(żałosne).Fele to 17.Cenowo jest niewielka różnica więc chyba niewarto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to na co dzień :polew: . Sąsiad ma czarną A4 i klamki w sreberku. Nawet nie wiem jakich słów użyć co do tego jak to wygląda :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam sąsiada ale ten to przechodzi samego siebie,klamki,spryskiwacze,antenka,wycieraczki,grill wszystko gold :sick3:proponuję zostac na 15" najlepszy komfort,kiedyś miałem 17 szybko zawiecha siada,trzeba uważać przy każdej dziurze by nie pokrzywić feli i nie przeciąć opony,nasze drogi to nie germanland :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że na 15-tkach autem za bardzo buja, 'za miękko'. 17-tki to najlepszy wybór. Ja mam felgi 18" i nie jest najgorzej jeśli chodzi o komfort, ale fakt - trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klampki sobi odpuść, spytaj sie Kowiego jaki to rarytas :polew:, a kółka wal w 17, albo 18, kupisz coś mniejszego i bedziesz potem załował :thumbdown:, tak jak pisze Bakuś, na 15 jest za miekko, a 17, to optimum, pomiędzy wygladem a komfortem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie prostować felg po sezonie i nie dostawać palpitacji serca po wjechaniu w dziurę - kup oryginalne felgi np. audi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klampki sobi odpuść, spytaj sie Kowiego jaki to rarytas :polew:, a kółka wal w 17, albo 18, kupisz coś mniejszego i bedziesz potem załował :thumbdown:, tak jak pisze Bakuś, na 15 jest za miekko, a 17, to optimum, pomiędzy wygladem a komfortem

Dokładnie szerokim łukiem wszelkie nakładki chromowane czy to na klamki czy lusterka czy co tam teraz wymyslili, kiedysbyłem młodszy głupi i kupiłem to dziadostwo, nakleiłem, pomijajac efekt wizualny ta tandeta spowodowała u mnie awarie klamki kierowcy, sama nakładka odpadła wraz elementem nadwozia(klamką własciwą) myślałem że przypadek, wiec przykleiłem to na klej do szyb potrzymało sie troche czasu ale też odpadło :sick3: po ponad rocznym uzytkowaniu odpadły mi 3 klamki, aż musiałem kupić używane klamki ori, poszły w kolor nadwozia taqk jak było na początku i teraz nawet niechce mysleć o tym wynalazku, a co do nakładek posżły do ludu jeszcze :kox:

Nie polecam wszystkiego co przykleja sie na klej na zewnatrz auta :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...