Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie wiecie może w jakiej cenie leci termostat do AFN 97/98r i czy trudno go wymienić :?: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kupiles manetke tempomatu? :naughty: za jednym razem warto to zrobic ;)

mam tempomat i kiere multi :wink4:

3ramienna z b7 ? :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:36_________________________________________________

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:34_________________________________________________Ale napierdalamy te posty :gwizdanie:

idziemy jak burza :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

Panowie wiecie może w jakiej cenie leci termostat do AFN 97/98r i czy trudno go wymienić :?: :gwizdanie:

120 w Magro , prosto wymienić ale najlepiej z kanału :wink4:

Opublikowano

Panowie wiecie może w jakiej cenie leci termostat do AFN 97/98r i czy trudno go wymienić :?: :gwizdanie:

120 w Magro , prosto wymienić ale najlepiej z kanału :wink4:

a kanału nie mam :disgust:

Opublikowano

3ramienna z b7 ? :slina: :slina: :slina:

nie z [b6] 4-ramienna :confused4: ale taka mi się śni każdej nocy :slina:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:39_________________________________________________

a kanału nie mam :disgust:

Ja mam :naughty:

Już mam jednego "klienta" od nas :wink4:

Opublikowano

Panowie wiecie może w jakiej cenie leci termostat do AFN 97/98r i czy trudno go wymienić :?: :gwizdanie:

120 w Magro , prosto wymienić ale najlepiej z kanału :wink4:

a kanału nie mam :disgust:

ja tez szukam :P musze czujnik sprawdzic hehe ale to chyba do mechanika podjade i obok niego sam se sprobuje pokopac :P

Opublikowano

to zrobimy mały warsztat u Roberta :polew:

Opublikowano

Termostat [AFN] 044 121 113 + oring 038 121 119 B

Opublikowano

Termostat [AFN] 044 121 113 + oring 038 121 119 B

dzięki bardzo :good:

Opublikowano

to zrobimy mały warsztat u Roberta :polew:

dokładnie jeszcze :przebiegly::evil: nie jest mój tylko teścia ale spoko , jak coś to walcie możemy się "pobawić w kanale" :kox:

Opublikowano

3ramienna z b7 ? :slina: :slina: :slina:

nie z [b6] 4-ramienna :confused4: ale taka mi się śni każdej nocy :slina:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:39_________________________________________________

a kanału nie mam :disgust:

Ja mam :naughty:

Już mam jednego "klienta" od nas :wink4:

o ktorym kliencie myslisz? :P :gwizdanie:

mi tez jutro cos do wnetrza wysla i dostane w srode i bedzie rezanie :P pol srodka wymieniam :P ale najpierw chyba powinieniem sie zastanowic nad sensem bo jak ten napinacz za tela kasy :wallbash:

Opublikowano

to zrobimy mały warsztat u Roberta :polew:

dokładnie jeszcze :przebiegly::evil: nie jest mój tylko teścia ale spoko , jak coś to walcie możemy się "pobawić w kanale" :kox:

będziemy pamietać :good:

:drunk:

Opublikowano

o ktorym kliencie myslisz? :P :gwizdanie:

jest tu z nami :gwizdanie: a nawet się nie przywita :gwizdanie: szpieguje :gwizdanie:

:tongue4:

......... i 0 gości przegląda ten wątek :naughty:

Opublikowano

o ktorym kliencie myslisz? :P :gwizdanie:

jest tu z nami :gwizdanie: a nawet się nie przywita :gwizdanie: szpieguje :gwizdanie:

:tongue4:

......... i 0 gości przegląda ten wątek :naughty:

ARTUR_86 :cool1:

Opublikowano

o ktorym kliencie myslisz? :P :gwizdanie:

jest tu z nami :gwizdanie: a nawet się nie przywita :gwizdanie: szpieguje :gwizdanie:

:tongue4:

......... i 0 gości przegląda ten wątek :naughty:

hahahah no Robert daj mu chwile on jest 10stron z tylu zanim nadrobi i sie odezwie to jutro bedzie :P

Opublikowano

ARTUR_86 :cool1:

:przebiegly:

Jawol :good:

:evil:

Opublikowano

0k panowie lece spać bo na 6.00 zjazd :dziura: i trza się wyspać ,trzymajcie się :hi:

Opublikowano

0k panowie lece spać bo na 6.00 zjazd :dziura: i trza się wyspać ,trzymajcie się :hi:

3m sie Blant :hi:

i fajna nowa fotka widze ale kaj je Twoja fura? :P

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

hahahaha :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.