Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iste :good:

też tak myśle :tongue4:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:22_________________________________________________

też takie chce ile ta przyjemność?

65zł :kwasny: ale efekt bezcenny :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daniel te tam wrzuć :slina:

Eidvr.jpg

EikZS.jpg

Opublikowano

a dużo roboty? Jakieś komplikacje?Czy gładko poszło?

Opublikowano

Robert co prawda to prawda jestes chodzace mobilne techniczne

:thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:

moze byc taka Robert? :)

Opublikowano

65zł :kwasny: ale efekt bezcenny :cool1:

Mogłeś poszukać żeby był chrom jeszcze na ten prostokąt od wyświetlacza :naughty:

Opublikowano

Daniel te tam wrzuć :slina:

Eidvr.jpg

EikZS.jpg

te co Miron się napalił na nie jeżeli się nie myle ale pomyślimy jak to wyjdzie :>[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:25_________________________________________________

a dużo roboty? Jakieś komplikacje?Czy gładko poszło?

30-40min

Opublikowano

robert.Masz jeszcze inne? inne kolory lub na innych felach? Chociaż taka czarna perełka mogłaby stać w moim garażu -jakbym go miał :polew:

Opublikowano

65zł :kwasny: ale efekt bezcenny :cool1:

Mogłeś poszukać żeby był chrom jeszcze na ten prostokąt od wyświetlacza :naughty:

nie było własnie :angry:

Opublikowano

Robert co prawda to prawda jestes chodzace mobilne techniczne

:thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:

moze byc taka Robert? :)

Co wy pie***licie ... braliście coś , powiedzcie co ? Też chcę :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:27_________________________________________________

nie było własnie :angry:

ciężko dostać ale są :wink4:

Opublikowano

zamontowałem sobie dziś takie ringi do autka :>

http://img4.imageshack.us/img4/666/kopiaimg0250kopiakopia.jpg

co myślicie o tym? :naughty:

no Blant nie przyjrzalem sie Twojej furce w sumie w srodku ale ladnie ladnie ;) zegary super no ale za jednym razem jak mowi Robert mogles tez ten prostokat wyrezac :P ale i tak wypas :good:

Opublikowano

już nie Kupisz pozamykali dopalaczownie :polew:

Opublikowano

te co Miron się napalił na nie jeżeli się nie myle ale pomyślimy jak to wyjdzie :>

dokładnie to ... ciekawe co jak go zobaczy w pierwszym poście ... :cicho:

chyba nam temat zamknie :bag:

Opublikowano

zamontowałem sobie dziś takie ringi do autka :>

http://img4.imageshack.us/img4/666/kopiaimg0250kopiakopia.jpg

co myślicie o tym? :naughty:

no Blant nie przyjrzalem sie Twojej furce w sumie w srodku ale ladnie ladnie ;) zegary super no ale za jednym razem jak mowi Robert mogles tez ten prostokat wyrezac :P ale i tak wypas :good:

:>

Opublikowano

hahahahahaha ja tam nie wiem czy Miron czasem powaznie nie mysli o kupnie :P

Robert ja 2razy rezalem pelnego fisa wiec jak cos to wal ;) chwile na pewno znajde a jak cos mozesz pytac..

kupiles manetke tempomatu? :naughty: za jednym razem warto to zrobic ;)

Opublikowano

Narka spadam do roboty się szykować :sick3::hi: nara

Opublikowano

te co Miron się napalił na nie jeżeli się nie myle ale pomyślimy jak to wyjdzie :>

dokładnie to ... ciekawe co jak go zobaczy w pierwszym poście ... :cicho:

chyba nam temat zamknie :bag:

pewnie będzie zęby zaciskał :tongue4::naughty::decayed:

Opublikowano

kupiles manetke tempomatu? :naughty: za jednym razem warto to zrobic ;)

mam tempomat i kiere multi :wink4:

Opublikowano

Narka spadam do roboty się szykować :sick3::hi: nara

:hi:

Opublikowano

Narka spadam do roboty się szykować :sick3::hi: nara

uuuuuuu juz mi Cie szkoda :wallbash: milego tam :hi:

Opublikowano

Narka spadam do roboty się szykować :sick3::hi: nara

Nara :hi:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:34_________________________________________________Ale napierdalamy te posty :gwizdanie:

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.