Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0k panowie lece spać bo na 6.00 zjazd :dziura: i trza się wyspać ,trzymajcie się :hi:

kaj robisz na dole ?

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:58_________________________________________________

:siema:

Cześć :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert masz tasme do kiery multi? wiem ze nie wszyscy pamietaja ale Ty pewnie dobrze o tym wiesz :tongue4:

Opublikowano

Robert masz tasme do kiery multi? wiem ze nie wszyscy pamietaja ale Ty pewnie dobrze o tym wiesz :tongue4:

nie mam :confused4:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:00_________________________________________________Arek jakoś nam ostatnio szybko "odpada" :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

Widzę że mnie obgadujecie ale ja tylko na chwilkę bo zaraz zmykam do roboty :wallbash:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:02_________________________________________________Robert chyba w tygodniu nie dam rady wpaść, może w jakąś sobote podjade...

Opublikowano

Nie obgadujemy :cool1:

To żarty :wink4:

Opublikowano

Robert masz tasme do kiery multi? wiem ze nie wszyscy pamietaja ale Ty pewnie dobrze o tym wiesz :tongue4:

nie mam :confused4:

12sciezek musisz miec :confused4:

moje jedne z nastepnych rezan to czarna podsufitka i kiera 3ramienna multi [b7] tylko musze sie finansowo odbic.. potem kiedys zderzak i lakierem sie chce zajac bo mam pare glebokich rys:( takiego kupilem heh tylko czekam na doktora zeby mi sie silnikiem zajal i ustalil czy jest sens sie w ogole bawic w moje auto ;(

Opublikowano

Robert chyba w tygodniu nie dam rady wpaść, może w jakąś sobote podjade...

ok ale teraz w sobotę chyba pójdę do roboty , a wieczorem moja odprawia urodziny :wink4:

Opublikowano

Robert chyba w tygodniu nie dam rady wpaść, może w jakąś sobote podjade...

ok ale teraz w sobotę chyba pójdę do roboty , a wieczorem moja odprawia urodziny :wink4:

oooo no Robert swietny pomysl, to wpadamy w sobote poznym popoludniem w kanale pokopac przy furach :gwizdanie:

Opublikowano

... tylko czekam na doktora zeby mi sie silnikiem zajal i ustalil czy jest sens sie w ogole bawic w moje auto ;(

:vaglogi::wink4:

Opublikowano

Widzę że mnie obgadujecie ale ja tylko na chwilkę bo zaraz zmykam do roboty :wallbash:

Artur no tu prawie zaklady szly w jakim tempie jestes w stanie spam nadrobic :P

Opublikowano

oooo no Robert swietny pomysl, to wpadamy w sobote poznym popoludniem w kanale pokopac przy furach :gwizdanie:

taaa ... i moja mnie "wypisze z wiary" :kox:

Opublikowano

Arek jakoś nam ostatnio szybko "odpada" :mysli:

:tongue4:

no moze ma jakies plany dlugoletnie :tongue4:

Opublikowano

no moze ma jakies plany dlugoletnie :tongue4:

chyba poszedł stan oleju sprawdzić :gwizdanie:

Arek >>> :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

kurde Robert znasz sie na benzynach? :naughty: mam logi :P kupilem kabel w zeszlym tyg zrobilem logi ale az mi sie wstyd przyznac jeszcze nie opanowalem techniki obrobienia tego i wrzucenia na forum :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

tu to wrzuć i same się obrobią ( trzeba się tylko zalogować :wink4: ) >>> http://www.vaglog.rtnet.pl/

Opublikowano

w sumie to mi logi Krolu na spocie w kato w zeszlym tyg zrobil :P tylko tak mi obiecal ze je przejrzy wyslalem mu na maila pliki a nie chcialem go niepokoic i nie pytalem hehe i tak tydzien przelecial ... jakos mi zawsze glupio sie przypominac :tongue4:

Opublikowano

Dobra ja też powoli spadam ( wstaje o 5:00 :wallbash: ) a dziś nie poszedłem - wziąłem użeta :kox: jutro już trzeba wstać :kwasny:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:16_________________________________________________

w sumie to mi logi Krolu na spocie w kato w zeszlym tyg zrobil :P tylko tak mi obiecal ze je przejrzy wyslalem mu na maila pliki a nie chcialem go niepokoic i nie pytalem hehe i tak tydzien przelecial ... jakos mi zawsze glupio sie przypominac :tongue4:

to pisz mu PW albo sam obrób w VAGLOG :wink4:

Opublikowano

Dobra ja też powoli spadam ( wstaje o 5:00 :wallbash: ) a dziś nie poszedłem - wziąłem użeta :kox: jutro już trzeba wstać :kwasny:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:16_________________________________________________

w sumie to mi logi Krolu na spocie w kato w zeszlym tyg zrobil :P tylko tak mi obiecal ze je przejrzy wyslalem mu na maila pliki a nie chcialem go niepokoic i nie pytalem hehe i tak tydzien przelecial ... jakos mi zawsze glupio sie przypominac :tongue4:

to pisz mu PW albo sam obrób w VAGLOG :wink4:

dzieki Robert, mi sie dzis troche naszukales :thankyou2:

jeszcze raz

ja tez o 5:30 wstaje :confused4:

:hi:

Opublikowano

narazie :hi:

Opublikowano

:hi: po robocie

jakie autko chcecie miec :?: no chyba ze wymysle cos innego :kox:

b7 sedan :cool1:

tyle tych postow nawaliliscie dzis ze jak wrocilem nie wiedzialem na ktora strona byla ostatnia przed wyjsciem do roboty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.