Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SRB :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SRB :wink4:

czyli byłes ostatnio czy jak ? :chytry:

Opublikowano

byłem :naughty:

Opublikowano

byłem :naughty:

jaki kolor :chytry:

heheh to ani ja Twojej nie pamętam ani Ty mojej :> gdzie stałeś ?

Opublikowano

no chyba setka dzis peknie ;)

zesz sie na motoall zaogladalem chwile i sam spam musialem nadrobic :P[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:38_________________________________________________badboy jak tam lampy? wkreciles sie w temat? bo sam cos zaczalem myslec zeby je sobie przyciemnic ;)

powiedz mi duzo z tym roboty? te ori czarne z ksenona nie podejda pod hidy?

Opublikowano

stałem koło Arka

Opublikowano

robert, byłeś dziś w budzie, w tyglu? :wink4:

Opublikowano

trza jakoś uczcić tę pierwszą setkę, może minutą ciszy :polew:

Opublikowano

no chyba setka dzis peknie ;)

zesz sie na motoall zaogladalem chwile i sam spam musialem nadrobic :P[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:38_________________________________________________badboy jak tam lampy? wkreciles sie w temat? bo sam cos zaczalem myslec zeby je sobie przyciemnic ;)

powiedz mi duzo z tym roboty? te ori czarne z ksenona nie podejda pod hidy?

masz na myśli te ori bixenony? gdyby je kupić gołe i wyrezać HIDy ? niestety tak się nie da.

pozostaje rozklejenie lamp i pomalowanie ich, nie ma innego wyboru, no chyba że sobie bixy sprawisz.

kupiłem od truckmaniaca zwykłe już wyrezane ale niestety w trakcie wysyłki coś się z nimi stało... no i musze je odesłać i wyrezać swoje :disgust:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:57_________________________________________________

trza jakoś uczcić tę pierwszą setkę, może minutą ciszy :polew:

mamy co uczcić pierwszą setkę no i proszę nie zapominać o autku Wieśka :gwizdanie:

Opublikowano

robert, byłeś dziś w budzie, w tyglu? :wink4:

kto ? ja ?

przestałem tam chodzić 8 lat temu :wink4:

Opublikowano

Wiesiek to już się woli nie odzywać :polew:

Opublikowano

mamy co uczcić pierwszą setkę no i proszę nie zapominać o autku Wieśka :gwizdanie:

:good: :oklaski:

:drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk:

:tongue4:

Opublikowano

Ja cierpie dole aleście poszli do przodu, szychta się kończy trza rwać na browca bo był zapierdol. :decayed:

No Robert bo myślałem że już zapomniałeś :kox:

Opublikowano

Oj, to coś mi się pomyliło. Bo stała B6 bodajże na ramce z A4klub no i widziałem później kogoś podobnego kogo widziałem na ostatnim spocie a nie miałem przyjemnosci osobiscie poznac ;P

Opublikowano

Ja cierpie dole aleście poszli do przodu, szychta się kończy trza rwać na browca bo był zapierdol. :decayed:

:hi:Wiesiek

Wiesiek kaj ty robisz na "Pniówku" że mosz internet :mysli: :?:

Opublikowano

Spadam narka :gwizdanie:

Opublikowano

co o tym myślicie ???

klasa :good:

Opublikowano

co o tym myślicie ???

klasa :good:

no właśnie różne opinie słyszałem na temat tych podróbek, a oryginał kosztuje jedyne 1200zł za meter plastiku :shocked:

hmm i nie wiem czy się decydować czy nie :gwizdanie:

Opublikowano

będziesz miał docisk :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.