Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie autko chcecie miec :?: no chyba ze wymysle cos innego :kox:

B8 ale w sedanie :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakie autko chcecie miec :?: no chyba ze wymysle cos innego :kox:

B8 ale w sedanie :good:

oooooo i nawet Guregoru nasz spam nadrabia :polew: :polew: :polew:

chyba ze ma taaaaka dobra wyszukiwarke postów :gwizdanie:

Opublikowano

jakie autko chcecie miec :?: no chyba ze wymysle cos innego :kox:

B8 ale w sedanie :good:

oooooo i nawet Guregoru nasz spam nadrabia :polew: :polew: :polew:

chyba ze ma taaaaka dobra wyszukiwarke postów :gwizdanie:

Nadrabiam :wink4: nauczyłem się takie rzeczy ogarniać po Gliwickich w zeszłym roku :kox:

Opublikowano

jakie autko chcecie miec :?: no chyba ze wymysle cos innego :kox:

B8 ale w sedanie :good:

oooooo i nawet Guregoru nasz spam nadrabia :polew: :polew: :polew:

chyba ze ma taaaaka dobra wyszukiwarke postów :gwizdanie:

Nadrabiam :wink4: nauczyłem się takie rzeczy ogarniać po Gliwickich w zeszłym roku :kox:

:oklaski:

:)

Opublikowano
:hi: przed II zmianą
Opublikowano

wiecie moze jak wyglada sprawa cenowa webasto do b7?

Opublikowano

:hi: helloł

jak tam Wiesiek sie fura spisuje? co do oleju to na pewno bedziesz zadowolony z motula :good:

wiecie moze jak wyglada sprawa cenowa webasto do b7?

hahaha decks jakbym nie byl na biezaco ostatnio :P to bym nie wiedzial ze podobno z kasa ciezko stoisz :polew:

Opublikowano

:hi: helloł

jak tam Wiesiek sie fura spisuje? co do oleju to na pewno bedziesz zadowolony z motula :good:

wiecie moze jak wyglada sprawa cenowa webasto do b7?

hahaha decks jakbym nie byl na biezaco ostatnio :P to bym nie wiedzial ze podobno z kasa ciezko stoisz :polew:

to ze cienko z kasa nie znaczy ze nie mozna sie czegos dowiedziec a pytanie bylo orientacyjne wyplata sie zbliza ;p

Opublikowano

:hi: helloł

jak tam Wiesiek sie fura spisuje? co do oleju to na pewno bedziesz zadowolony z motula :good:

wiecie moze jak wyglada sprawa cenowa webasto do b7?

hahaha decks jakbym nie byl na biezaco ostatnio :P to bym nie wiedzial ze podobno z kasa ciezko stoisz :polew:

to ze cienko z kasa nie znaczy ze nie mozna sie czegos dowiedziec a pytanie bylo orientacyjne wyplata sie zbliza ;p

taki zarcik przeciez ;)

Opublikowano

wiem wiem :kox: webasto by sie przydalo ponoc ma byc mrozna zima znow a jak z roboty wychodze to az termometr sie kurczy a jeszcze jak pomyslec ze w aucie rownie zimno to juz koniec

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano
:hi: widze, że ładnie posty nawalacie :> wystarczy, że dzień mnie nie ma i już do zadku jestem :wink4: pozdro
Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

Piotr tak jak chciałeś pytałem się o ten filtr w tym sklepiku w Jejkowicach , mają tylko z FILTRON'a za 28 plnów , mogą dowieźć BOSCH'a lub MANN'a i będzie kosztował ok 35-37 pln :wink4:

Opublikowano
:hi: a leca posty leca, wiekszosc z nich to zapytania o sprzet do Roberta :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

drugi o wiele lepszy ale zamiast [b8] wstaw [b6] , a jak nie to zostaw tak jak jest ten drugi tylko dodaj do nich jeszcze takie małe B6 :naughty:

Opublikowano

drugi o wiele lepszy ale zamiast [b8] wstaw [b6] , a jak nie to zostaw tak jak jest ten drugi tylko dodaj do nich jeszcze takie małe B6 :naughty:

0k czekaj :wink4:

Opublikowano

mam 1 post :tongue4:

http://zapodaj.net/0cc467addcd8.jpg.html

ale ten jest lepszy bo jest b5 avant :> :polew:

http://zapodaj.net/a510c5bf1ecc.jpg.html

drugi o wiele lepszy ale zamiast [b8] wstaw [b6] , a jak nie to zostaw tak jak jest ten drugi tylko dodaj do nich jeszcze takie małe B6 :naughty:

haha jestem za :wink4: dorzuc b6 :tongue4:

i moze jeszcze sie kiedys na rynku zgadamy i ktos fote z poddasza strzeli zebysmy my tam na rynku stali zamiast tych przechodniow :decayed:

Opublikowano

MorXr.jpg :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.