Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no raczej

Opublikowano

dawać co się boicie :decayed:

Opublikowano

:kox: bedzie bicie czy co

I tak się wykańcza konkurencyjne spoty

:polew: :polew:

Opublikowano

:kox: bedzie bicie czy co

I tak się wykańcza konkurencyjne spoty

:polew: :polew:

Ni c**ja :cool1:

Nigdy w życiu

Opublikowano

myslalem ze poszliscie spac

Opublikowano

I poszło :decayed:

Opublikowano
:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

A mi najebał internet wierzcie albo nie :wallbash: i co chwilę mi wywalało "ups. przeglądarka ... coś tam coś tam ..." :wallbash:

Opublikowano

iiiiyyyyeeeeaaaahhhh no i jest :>

a juz myslalem ze to nigdy nie nastapi :P

Badboy ta lotka na klape chce oczywiscie ta sama :polew: tylko ja raczej taka na szerokosc lampy (na szerokosc grubosci lampy z gory :P ) jedna z tych ktore pokazales taka cienka jest... ja bym wolal taka identyczna do eS oczywiscie :P a co tam slyszales ze z tymi na allegro jest nie tak? widzialem ze za 150pln mozna dostac i oczywiscie pisza ze za***ista i wypas i w ogole echh

Opublikowano

no to moge isc spac :hi:

Opublikowano

no to moge isc spac :hi:

:good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk:

Ale mi się ostatnio lapek jebie , zna się kto na tym ? zrobić jakiś format czy co ?

Opublikowano

Robert, te audi co kolo w tenneco ma ze niby Twoje stare.. miales tam szare zaciszki?

Opublikowano

:oklaski: :drunk::a4fan::banan1:

iiiiyyyyeeeeaaaahhhh no i jest :>

a juz myslalem ze to nigdy nie nastapi :P

Badboy ta lotka na klape chce oczywiscie ta sama :polew: tylko ja raczej taka na szerokosc lampy (na szerokosc grubosci lampy z gory :P ) jedna z tych ktore pokazales taka cienka jest... ja bym wolal taka identyczna do eS oczywiscie :P a co tam slyszales ze z tymi na allegro jest nie tak? widzialem ze za 150pln mozna dostac i oczywiscie pisza ze za***ista i wypas i w ogole echh

eS look czyli coś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1238120987.html

no właśnie problem w tym że te podróbki nie zawsze pasują :/ u Młodego Droga to nawet fajnie wyszło ale też musiał szpachlą poprawiać.

Masz jeszcze jakies inne aukcje ?? i gdzie masz te komentarze ze wszystko jest och i ahh ??

Opublikowano

Robert, te audi co kolo w tenneco ma ze niby Twoje stare.. miales tam szare zaciszki?

Pomalowane były na taki srebrny kolor ( HAMMERITE ) , teraz może są już szare :gwizdanie:

Ma z przodu ATE PD ?

Czyli chyba moja "była" :naughty:

Opublikowano

no to chyba Twoja miala szare zaciski moze srebrne sprawdzalem po 22 wiec moze i sa srebrne

Opublikowano

robert zrób formata i po reinstalce systemu od razu zaopatrz się w jakiś antywirus i tego typu bajery, to na trochę będzie spokój. Ewentualnie przeskanuj teraz jakimś dobrym antywirem typu Kasperski albo NOD32. ;)

Opublikowano

Miałem AVASTA , ale moja przyniosła w jakiejś gazecie KASPERSKI'ego wersja na 90 dni no go zainstalowałem , od tego czasu tak mu jebie się we łbie :wallbash:

Opublikowano

Kasperski jest ok ale ori a nie żadne wersje n kilka dni

Opublikowano

bitdefender total security 2010 jest dobry sam uzywam od 2 lat i jestem zadowolony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.