Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Robert Shell 130 za 4l.

to Motula masz za 138 i to 5 litrów :naughty:

masz jeszcze na coś czas?

czasami się znajdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że niech każdy przywiezie napisane na jakiejś kartce co chce (najlepiej łącznie z nr. i jakich firm) no i kapustę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w ten piękny słoneczny dzień

Panowie tutaj jest archiwum z plikami konfiguracyjnymi do różnych dysków na które skopiujecie Etkę.

należy rozpakować archiwum i później kliknąć plik z rozszerzeniem .cmd który ma po nazwie Etka odpowiednią literę dysku na której jest zainstalowany Wasz program powinno zadziałać.

http://www.sendspace.com/file/64bk7t

proszę wyjaśnij laikowi co mam otworzyć bo niie kumam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ty to jednak masz łeb :good::decayed:

dzis sie troche wkurzylem bo zajrzalem pod auto (wlaczyl mi sie sensor ze mam niski poziom), a tam troszke silniczek sie poci i musze wykombinowac skad ten minimalny wyciek :confused4: raczej uszczelka miski to nie jest bo olej jest takze nad uszczelka ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ty to jednak masz łeb :good::decayed:

dzis sie troche wkurzylem bo zajrzalem pod auto (wlaczyl mi sie sensor ze mam niski poziom), a tam troszke silniczek sie poci i musze wykombinowac skad ten minimalny wyciek :confused4: raczej uszczelka miski to nie jest bo olej jest takze nad uszczelka ;(

mam to samo :( od paru miesiecy w cieple dni mi sie zapali pomaraczowy sensor potem przez pare tyg nic i znow sie czasem zapali dzis sie znow na chwile zapalil :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij osłonę plastikową silnika i z góry zajrzyj :wink4:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 20:18_________________________________________________

mam to samo :( od paru miesiecy w cieple dni mi sie zapali pomaraczowy sensor potem przez pare tyg nic i znow sie czasem zapali dzis sie znow na chwile zapalil :tongue4:

A poziom oleju jest ok jak się oświeca kontrolka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij osłonę plastikową silnika i z góry zajrzyj

patrzylem i nic nie widac, tak jakby to bylo nizej niz kolektor, a wyzej niz uszczelka miski

mi jak sie zapalil sensor poziom byl w polowie bagnetu.

dzis byla moja pierwsza dolewka od wymiany oleju i to po przejechaniu 14 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest poziom ok :wink4: bo to ta pomaranczowa ale z napisem sensor... jak jest malo to jest napis min :P

Robert a moge miec prosbe do Ciebie?

bo masz dostep do etki :tongue4:

sprawdzilbys mi numery tego sensoru poziomu oleju do mnie? na 3srubach do miski przykrecany podbno.. i napinacza lancuszka rozrzadu i ew.. kurde gdzie moge o ceny popytac? :tongue4: bo dzis mechanik moj dzwonil do IC i 2sensory za 120 i 220 chyba a napinacz uwaga uwaga... 10pln hahaha sam sie z nich smial ale z ciekawosci zamowil zeby zobaczyc co to w ogole oni maja pod nazwa napinacz hydrauliczny lancucha rozrzadu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo od paru miesiecy w cieple dni mi sie zapali pomaraczowy sensor potem przez pare tyg nic i znow sie czasem zapali dzis sie znow na chwile zapalil

poziom oleju ok :?:

sprawdz wtyczke przy czujniku bo moze jest ktorys styk zaśniedzialy

:hi: dobranoc

spokojnej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom oleju ok :?:

sprawdz wtyczke przy czujniku bo moze jest ktorys styk zaśniedzialy

Dokładnie , odłącz ją i popsikaj jakimś kontakt spray'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest poziom ok wink4 bo to ta pomaranczowa ale z napisem sensor... jak jest malo to jest napis min

a sensor gasnie ci samoczynnie :?: czy dopiero po podniesieniu maski :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w ten piękny słoneczny dzień

Panowie tutaj jest archiwum z plikami konfiguracyjnymi do różnych dysków na które skopiujecie Etkę.

należy rozpakować archiwum i później kliknąć plik z rozszerzeniem .cmd który ma po nazwie Etka odpowiednią literę dysku na której jest zainstalowany Wasz program powinno zadziałać.

http://www.sendspace.com/file/64bk7t

proszę wyjaśnij laikowi co mam otworzyć bo niie kumam :(

Po rozpakowaniu masz katalog a w nim pliki które po nazwie ETKA mają literę dysku.

Pliki te mają rozszerzenie .cmd , wybierasz właściwy plik taki który odpowiadała literze dysku w twoim kompie na którym masz Etkę , a on sam przekopiuje pliki konfiguracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek połowa bagnetu na 14 kkm to za***isty wynik :good: , na razie proponuję to olać , obserwuj częściej stan oleju czy przypadkiem nie będzie go teraz szybciej ubywać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...