Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek poczekaj chwilę z zamówieniem, pytałem Tomka o tego Shella jak mi odpisze to zamawiamy. :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Arek poczekaj chwilę z zamówieniem, pytałem Tomka o tego Shella jak mi odpisze to zamawiamy. :>

spoko w poniedzialek sie zamowi :wink4:

Roberto moge cie poprosic o potwierdzenie tych nr w Etce :)

1. 8D0853960B 01C

2. 3B0119487B

3. 8D0853969B 01C

4. 8D0133849A

5. 8Z0837891A[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 18:49_________________________________________________ :decayed:

595687.jpg

Opublikowano

:hi:Siemka Arek dla mnie filtr paliwa Dowiedz się proszę ile kosztuje Gorny zawias w mojej wymieniony ,obniżona zdaje się o 40 mm fedrami sparco od razu lepiej wizualnie i w zakrętach :)

Opublikowano

Roberto moge cie poprosic o potwierdzenie tych nr w Etce :)

1. 8D0853960B 01C

2. 3B0119487B

3. 8D0853969B 01C

4. 8D0133849A

5. 8Z0837891A

Ależ oczywiście (nr. z ETKI)

9s_FS.jpg

1. 8D0 853 960 B 01C zastosowano w A4 1995 - 2001 r. - nakładka prawo-przód (czerń satynowa) [na rys nr. 35]

2. 3B0 119 487 B zamieniono 01.12.1999r. na 3B0 119 487 C i zastosowano w VW PASSAT 97-05r. i VW PASSAT SYNCHRO 98-99 r. - pokrywa silnika ( osłona zbiorniczka płynu wspomagania itp. w silniku [AZX] tj. 2.3 benz. 125 kW )

3. 8D0 853 969 B 01C zastosowano w A4 1995 - 2001 r. - nakładka lewo-tył (czerń satynowa) [na rys. nr. 36]

4. 8D0 133 849 A zastosowano w A6 02-05r. - nakładka ( najprawdopodobniej jest to nakładka przy filtrze powietrza , silniki 1.9 TDI [AWX] i [ AVF] w A6 ) jest do tej nakładki jeszcze blachowkręt i nasadka na ten blachowkręt jakbyś chciał :wink4:

5 8Z0 837 891 A - napisze po swojemu :cool1: klawisze do pilota 3 klawiszowego , stosowany w A2 00-05r. , A3 04-07r. , A4 01-05r. , A6 98-05r. , A8 94-03r. , TT 99-06r. , RS6 03-05r.

ps. jakbyś zamawiał nr 5 tj. 8Z0 837 891 A te przyciski , to też biorę 1 kpl. :wink4: (daj znać jak to wygląda)

mam nadzieję że niczego nie pomyliłem :rolleyes:

_________________________________________________

[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 01:32_________________________________________________aha, zapomniałem ... lustra nie chcę :no:

:tongue4:

_________________________________________________

[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 01:33_________________________________________________

jak sprawdzałeś stan świec żarowych ???

miernikiem ... dobra świeca powinna mieć oporność ~ 1 Ω , jak nie ma w ogóle przejścia albo jest za duży opór to najlepiej ją wykręcić i podpiąć bezpośrednio pod aq ... jak niezrozumiale to napisałem to pisz ... wytłumaczę to prościej :wink4:

... można jeszcze kablem/przewodem podłączonym pod "+" aq dotknąć "czubka" świecy i powinno zaiskrzyć ... ale taka metoda czasami się nie sprawdza :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Roberto :notworthy: :notworthy: :notworthy:

co do nr 4 to jak najbardziej mozesz mi podac nr do blachowkretow i tych zaslepek na nie :)

co do nr 5 to za komplet masz na mysli 2 szt. :?: ja tez je bede zamawiam ale jak wygladaja to nie wiem dokladnie ale wazne ze beda nowe, a kosztuja bodajrze 15 zl/szt :wink4:

Opublikowano

ktoś mi tam napisał że komplet to 2szt ale może nie :)

Opublikowano

:hi:

to zamów mi też te przyciski :wink4:

zaraz włączę ETKĘ i podam ci ten nr. do blachowkretow i tych zaslepek na nie

proszę bardzo (26,27,28)

35a01c93c06d4afcm.jpg

Opublikowano
  • Autor

dopisane do listy :good:

Andy jutro zloze zamowienie wiec kase dasz mi na spocie w niedziele :cool1:

Opublikowano

dopisane do listy :good:

ja za te przyciski dam ci w piątek jak pojedziemy do Gliwic , ok ?

Opublikowano

:hi: w ten piękny słoneczny dzień

Panowie tutaj jest archiwum z plikami konfiguracyjnymi do różnych dysków na które skopiujecie Etkę.

należy rozpakować archiwum i później kliknąć plik z rozszerzeniem .cmd który ma po nazwie Etka odpowiednią literę dysku na której jest zainstalowany Wasz program powinno zadziałać.

http://www.sendspace.com/file/64bk7t

Opublikowano

Hej Wiesław teraz mogę powiedzieć,że moja perełka ma Twoje górne przednie sta wy po regeneracji ,także jakaś część Twojej poprzedniej fury jest w mojej :>[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:55_________________________________________________Arek czy mój filtr paliwa do 2,8 193ps Dopisałeś do listy zamówień? a propos nie wiem po co i dlaczego sugerujecie się częściami I.C-b.drogiego.polecam sklep motoryzacyjny w Jejkowicach |do wszystkich marek] od Rybca przed jejkowicką pętlą autobusową w prawo-zdaje się kierunek na tartak,jakieś 400m i w lewo -do tej pory wszystko tam kupowałem w niskich cenach i nie narzekam ,a należę do tych co nienawidza przepłacać za cokolwiek :cool1:

Opublikowano

dasz mi na spocie w niedziele

nie wiem czy będę spotkamy się na mieście to Ci dam napisz gdzie i kiedy? :)
Opublikowano

Ten sklep jest około 700-800 metrów od mojego domu :naughty:

Opublikowano

Hej Andy :hi::)[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:07_________________________________________________Robert to po co Oglądasz cokolwiek w I.C. :>

Opublikowano

Daję ceny do porównania i jakby nie było wiele osób tam kupuje różne części

Opublikowano

Olej też tam kupuję już 2,czy3 lata-mobil 1 10w40 za 52,czy50 za 4litry i nie narzekam a nie jakieś 100 pare w tesco czy realu i nawet jeśli to byłaby jakaś podróba to i tak spisuje się na medal i mam w d*pie wszystkie inne za niewiadomo ile :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:14_________________________________________________jest jeszcze ital parts jakby co :>

Opublikowano

Też tam kiedyś kupowałem , dopóki nie zrobiłem zakupów u TOM77

Opublikowano

Sprawdz na przyszłość ceny "pod nosem" :> Dobra spadam nyny ,bo mnie kobiety gonią do spania pozdro dla Wszystkich i do zobaczenia przy najbliższej spotowej okazji :wink4:

Opublikowano

Nara :hi:

Też spadam ,trzeba o 5:00 wstać

Opublikowano

a tak z ciekawości o której do Gliwic się wybieracie? może dołączę? mam na nockę do roboty jak zawsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.