Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
więcej optymizmu

postaram sie :>

jak tam w nowej pracy :?: gdzie to wkoncu sie "osiedliles" :?: :>

narazie jeżdzę do Tychów :gwizdanie:

w nowej robocie, jak to w nowej robocie - aklimatyzacja, poznaję nowe koleżanki :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim

Opublikowano
  • Autor
więcej optymizmu

postaram sie :>

jak tam w nowej pracy :?: gdzie to wkoncu sie "osiedliles" :?: :>

narazie jeżdzę do Tychów :gwizdanie:

w nowej robocie, jak to w nowej robocie - aklimatyzacja, poznaję nowe koleżanki :decayed:

to juz wiem co na jutro Kedziorowi zalatwiles :decayed:

:hi: wszystkim

:hi: Wiesiek

jak tam avancik :?: :)

Opublikowano

witam sie :tongue4::hi:

Arek przy tej pogodzie to raz dwa Ci w robocie minie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

witam sie :tongue4::hi:

Arek przy tej pogodzie to raz dwa Ci w robocie minie :wink4:

no mam nadzieje, ja robie na dworze (mozna tak powiedziec) wiec przede mna pol roku w czapce na glowie :kwasny:

Opublikowano

witam sie :tongue4::hi:

Arek przy tej pogodzie to raz dwa Ci w robocie minie :wink4:

no mam nadzieje, ja robie na dworze (mozna tak powiedziec) wiec przede mna pol roku w czapce na glowie :kwasny:

o kur to w takim razie moze Ci wcale tak predko nie minie :wallbash:

no to suchego i cieplego popoludnia :good:

Opublikowano

Siemanko :hi:

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

Będzie dziś ktoś u nas :?:

Opublikowano

:hi: po robocie ... weekend :kox:

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

Który bo nie kumam :?:

Będzie dziś ktoś u nas :?:

Mój stary ma dziś urodziny

Opublikowano

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

Który bo nie kumam :?:

Ze zdjęcia, Arek wie o co biega

Mój stary ma dziś urodziny

Zawsze coś :gwizdanie:

Opublikowano

Zawsze coś :gwizdanie:

Wiem, wiem ,że to wygląda jakbym nie chciał do Was przyjechać ale tak nie jest , niestety tak jak piszesz " zawsze coś " :kwasny:

Serio mój stary ma urodziny pierwszego października (a moja żona trzeciego) :cool1:

Opublikowano

Zawsze coś :gwizdanie:

Wiem, wiem ,że to wygląda jakbym nie chciał do Was przyjechać ale tak nie jest , niestety tak jak piszesz " zawsze coś " :kwasny:

:tongue4: jak nie wpadniesz do końca miesiąca to Cię przyjadę zlinczować :decayed:

Opublikowano

:tongue4: jak nie wpadniesz do końca miesiąca to Cię przyjadę zlinczować :decayed:

ok :wink4:

wpadnę może w przyszłym tygodniu ( dogadam się jeszcze z Arkiem czy jedzie :rolleyes: ) no chyba że znów mi coś k**wa wyskoczy :disgust:

Opublikowano

:tongue4: jak nie wpadniesz do końca miesiąca to Cię przyjadę zlinczować :decayed:

ok :wink4:

wpadnę może w przyszłym tygodniu ( dogadam się jeszcze z Arkiem czy jedzie :rolleyes: ) no chyba że znów mi coś ku***a wyskoczy :disgust:

:cool1:

Opublikowano

:cool1:

Co nie wierzysz :?:

Za tydzień będę i nie ma c**ja we wsi :cool1:

Opublikowano

ja mam nadzieję że będę za tydzień już zawirusowany.

przepływomierz wymieniony, dolot uszczelniony.

mam nadzieję że wizyta z Panem A. 9 października tym razem będzie udana :)

Opublikowano

:hi: po robocie ... weekend :kox:

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

Który bo nie kumam :?:

kiedys podobno ktos cos mowil ze ta b8 u gory zniknie a na jej miejsce wpadnie jakis sedanik :>

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:40_________________________________________________

ja mam nadzieję że będę za tydzień już zawirusowany.

przepływomierz wymieniony, dolot uszczelniony.

mam nadzieję że wizyta z Panem A. 9 października tym razem będzie udana :)

wlasnie bo badboy Ty juz miales byc na wirusku, ale to w sumie nieduzo Ci tam Ali znalazl :wink4: a nie dziwie Ci sie ze Ci sie spieszy bo zima idzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

a co wy macie do tego 1 posta :?:, avant jest śliczny :naughty: i nie zmienię go bo to ja robiłem no chyba że większość ludzi powie żeby to zmienić to zmienię na inną :a4fan: :gwizdanie: w ostateczności :tongue4:

Opublikowano

:hi:

a co wy macie do tego 1 posta :?:, avant jest śliczny :naughty: i nie zmienię go bo to ja robiłem no chyba że większość ludzi powie żeby to zmienić to zmienię na inną :a4fan: :gwizdanie: w ostateczności :tongue4:

ja tam myslalem ze to po prostu sobie taki zart byl :polew::tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

a co wy macie do tego 1 posta :?:, avant jest śliczny :naughty: i nie zmienię go bo to ja robiłem no chyba że większość ludzi powie żeby to zmienić to zmienię na inną :a4fan: :gwizdanie: w ostateczności :tongue4:

ja tam myslalem ze to po prostu sobie taki zart byl :polew::tongue4: :gwizdanie:

i tak go nie zmienie :tongue4::polew: avanty są :good:

Opublikowano

:hi:

a co wy macie do tego 1 posta :?:, avant jest śliczny :naughty: i nie zmienię go bo to ja robiłem no chyba że większość ludzi powie żeby to zmienić to zmienię na inną :a4fan: :gwizdanie: w ostateczności :tongue4:

ja tam myslalem ze to po prostu sobie taki zart byl :polew::tongue4: :gwizdanie:

i tak go nie zmienie :tongue4::polew: avanty są :good:

hehe :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.