Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

a co wy macie do tego 1 posta :?:, avant jest śliczny :naughty: i nie zmienię go bo to ja robiłem no chyba że większość ludzi powie żeby to zmienić to zmienię na inną :a4fan: :gwizdanie: w ostateczności :tongue4:

ja tam myslalem ze to po prostu sobie taki zart byl :polew::tongue4: :gwizdanie:

i tak go nie zmienie :tongue4::polew: avanty są :good:

hehe :good:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

wkoncu po robocie :pali:

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

no widzisz nadal jest :decayed: ale jak wpadnie nasz szpec od grafiki Blant to zobaczymy co da sie zrobic :wink4:

:cool1:

Co nie wierzysz :?:

Za tydzień będę i nie ma c**ja we wsi :cool1:

a ja przyszly tydzien mam I zmiane :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:01_________________________________________________no i wlasnie doczytalem ze avant zostanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leci na 240 kanale cyfry :kox:

Dzięki Wielkie , masz browara u mnie :good:

:hi: nie ma za co i tak szkoda było oczu a Ty też mi pomogłeś przy dywanikach jesteśmy kwita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie ... weekend :kox:

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

Który bo nie kumam :?:

kiedys podobno ktos cos mowil ze ta b8 u gory zniknie a na jej miejsce wpadnie jakis sedanik :>

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:40_________________________________________________

ja mam nadzieję że będę za tydzień już zawirusowany.

przepływomierz wymieniony, dolot uszczelniony.

mam nadzieję że wizyta z Panem A. 9 października tym razem będzie udana :)

wlasnie bo badboy Ty juz miales byc na wirusku, ale to w sumie nieduzo Ci tam Ali znalazl :wink4: a nie dziwie Ci sie ze Ci sie spieszy bo zima idzie :decayed:

ano chciałbym jeszcze przynajmniej tydzień nacieszyć się z wiruska:naughty:, jeśli pogoda na to pozwoli oczywiście, a ponoć się szykuje zima stulecia :gwizdanie: ,w sumie lepiej późno niż wcale gdybym już tak jeździł od miesiąca pewnie by już mocy brakowało i trzeba by było znowu coś rezać na wiosne :decayed:

cały problem tkwił tylko w przepływomierzu - całe szczęście, a dolot tylko trochę się na łączeniach pocił więc uszczelniłem go nowymi oringami i mam nadzieję że teraz wszystko będzie :good: i na spocie pojawię się zawiruszoną już wersją :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie na wira jedzoesz?

Do Wojtka vel Aligatora :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:23_________________________________________________

:hi:

jaki miał nick ten kolo z pomalowanym dachem ten laiernik?

Adrian_73 bodajrze :>

na rozluznienie :gwizdanie:

30092010109.jpg

no ladna foteczka :confused4:

no i Polacy sie nie pokazali :( mogli wygrac chociaz jeden set

gdzie Ci pstryknęli fote w okolicach Rybca gdzieś? ja bym nie przyjął mandatu bo banana na ustach nie widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przyszly tydzien mam I zmiane :decayed:

to jedziemy w piątek :?:

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 23:23_________________________________________________

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

Avanta zostawcie tylko wstawcie w budzie [b6] :naughty:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: w sobotni poranek

a gdzie na wira jedzoesz?

Do Wojtka vel Aligatora :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:23_________________________________________________

:hi:

jaki miał nick ten kolo z pomalowanym dachem ten laiernik?

Adrian_73 bodajrze :>

na rozluznienie :gwizdanie:

30092010109.jpg

no ladna foteczka :confused4:

no i Polacy sie nie pokazali :( mogli wygrac chociaz jeden set

gdzie Ci pstryknęli fote w okolicach Rybca gdzieś? ja bym nie przyjął mandatu bo banana na ustach nie widać :decayed:

w kujawsko-pomorkim jak nad morze jechalem tak fachowo mi gps usta zaslonil... jaby byl troche wyzej to nic by nie bylo widac, lekcja na przyszlosc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

w kujawsko-pomorkim jak nad morze jechalem tak fachowo mi gps usta zaslonil... jaby byl troche wyzej to nic by nie bylo widac, lekcja na przyszlosc :gwizdanie:

następnym razem przyklej go na środku szyby , nic nie będziesz widzieć ale przynajmniej nie będzie cię można zidentyfikować na fotce z fotoradaru :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dostalem info od Tom'a w sprawie oleju i filtrow

Ceny są następujące:

-olej Motul 8100 138 zł/5L

-filtr oleju Mann 30 zł

-filtr powietrza Mann 27 zł

-filtr kabiny Mann 27 zł

czy ktos jest jeszcze chetny na taki zestaw :?: jak ktos jeszcze cos potrzebuje od Tom'a to dajcie znac i w tym miesiacu wysle sie mu zamowienie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pany zamawiamy coś od Tomka , bo mi doszły jeszcze świece żarowe ,wczoraj je tak z ciekawości sprawdziłem i wszystkie 4 spalone :kwasny:

Beru GN 046 takie będę potrzebował w IC kosztują 83 pln za szt. :wallbash: , gadałem z Tomkiem ma je za 180 kpl. ( szt. wuchodzi po 45 pln ) :wink4:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 10:27_________________________________________________Arek minuta po tobie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po nocce

Arek a spytaj czy ma Shell Helix, ja wolał bym Shela niż Motula a może będzie i tańszy.

Jak nie to piszę się na taki zestaw, ale jeszcze potwierdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dostalem info od Tom'a w sprawie oleju i filtrow

Ceny są następujące:

-olej Motul 8100 138 zł/5L

-filtr oleju Mann 30 zł

-filtr powietrza Mann 27 zł

-filtr kabiny Mann 27 zł

czy ktos jest jeszcze chetny na taki zestaw :?: jak ktos jeszcze cos potrzebuje od Tom'a to dajcie znac i w tym miesiacu wysle sie mu zamowienie :wink4:

hello :hi:

Arek sprawdz mi prosze filtr paliwa do mojego 1.8T avj -> mann albo knecht (prawdopodobnie 8E0 201 511G) tylko niech jeszcze Tom potwierdzi czy na pewno ma 2wejscia i 2wyjscia bo serio jest z tym problem i 2razy mi juz przyszedl zly :no:

i jakby to nie byl problem filtr kabinowy ale z weglem do b6 ile kosztuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak macie jakies pytania do Tom'a to walcie bezposrednio do niego na PW :cool1:

ja napewno biore od niego olej i tylko pytalem czy ktos jeszcze cos od niego bierze to zamowimy to jedna paczka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wszystkie nr. części które potrzebuję i ich ceny znam także możemy zamawiać :wink4:

Chyba że ktoś się jeszcze dołącza :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pany zamawiamy coś od Tomka , bo mi doszły jeszcze świece żarowe ,wczoraj je tak z ciekawości sprawdziłem i wszystkie 4 spalone :kwasny:

Beru GN 046 takie będę potrzebował w IC kosztują 83 pln za szt. :wallbash: , gadałem z Tomkiem ma je za 180 kpl. ( szt. wuchodzi po 45 pln ) :wink4:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 10:27_________________________________________________Arek minuta po tobie :naughty:

jak sprawdzałeś stan świec żarowych ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...