Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek czy to czasem nie Ty jechales dzis rudzka?

Arka nie idzie pomylić z inną :a4fan::tongue4::naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Już jest. :ON::dance:

Stoi na dworze idę ją pogłaskać. :decayed::kox:

no nareszcie :good:

hmm :mysli: Chlopaki a co myslicie zeby dzis lub jutro zrobic spota na placu u Wieska? :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Już jest. :ON::dance:

Stoi na dworze idę ją pogłaskać. :decayed::kox:

no nareszcie :good:

hmm :mysli: Chlopaki a co myslicie zeby dzis lub jutro zrobic spota na placu u Wieska? :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Dobry pomysł :> :polew:

Opublikowano

Dobry :hi:

hmm :mysli: Chlopaki a co myslicie zeby dzis lub jutro zrobic spota na placu u Wieska? :gwizdanie: :naughty:

Ale przyjeżdżamy autobusem bo Wiesiek stawia :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Koledzy ze spota na placu chyba nici bo mam nockę, ale na następnym wspólnym czemu nie, a co mi tam :gwizdanie: :drinks:

Opublikowano

Koledzy ze spota na placu chyba nici bo mam nockę, ale na następnym wspólnym czemu nie, a co mi tam :gwizdanie: :drinks:

Ostatnio nasze stare piły to teraz czas na nas :naughty:

:drunk: :drunk: :drunk::kox:

Opublikowano

no i gitarka, danke za ostatniego spota no i wiesiek3d za wykasowanie airbaga :)

Opublikowano
Ostatnio nasze stare piły to teraz czas na nas naughty

drunk drunk drunk kox

Noooo :sick3:

Jadę się polansować po wsi. :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Już jest. :ON::dance:

Stoi na dworze idę ją pogłaskać. :decayed::kox:

no to ladnie :good:

Arek czy to czasem nie Ty jechales dzis rudzka?

Arka nie idzie pomylić z inną :a4fan::tongue4::naughty:

no wlasnie :cool1:

Rudzka nie jechalem ale przecinalem ja przed 7:00 rano :>

Opublikowano

Wiesiek to gdzie sie na tego spota trza stawić?;P też mom nocki... :/

Opublikowano

testowal ktos z was zarowki osram night breaker?

Opublikowano

No i po lansie, żona Arka widziała ją przez szybę na stacji jak tankowałem niunię. :kox:

<<<<< ----OPIS

Opublikowano

a propos Arka auto nie jest jedyne w Rybolu koło mnie sąsiad ma podobną tylko srebrne fele zapodał [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:34_________________________________________________widzę Wiesiek że i profil zmieniłeś :naughty: jeszcze raz gratuluję mam nadzieję udanego zakupu :wink4:

Opublikowano

Arek jaki olej lejesz do swojej niuni.

Opublikowano

Dla [AFN-a] polecam MOTUL'a serii 8100 z normą 505.00 od TOM77 , wszystkie filtry ( i różnego rodzaju inne części ) też możesz od niego kupić ma fajne ceny , polecam KNECHT'a >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0

Opublikowano

a więc teraz już mogę oficjalnie pogratulować nowego traktorka :)

i możesz się też ustosunkować co do opijania teraz :D:decayed:

Opublikowano

a więc teraz już mogę oficjalnie pogratulować nowego traktorka :)

i możesz się też ustosunkować co do opijania teraz :D:decayed:

Po pierwsze dzięki a po drugie nie rozpijam młodzieży :polew: żart myślę że jak będę na spocie to coś się chlapnie :evil:

Idę spać narka :lazy:

Opublikowano

Wiesiek bedziesz zamawial filtry i olej? :naughty: chetnie bym sie podpial pod zamowienie bo filtr paliwa bym potrzebowal :wink4:

Opublikowano

Wiesiek bedziesz zamawial filtry i olej? :naughty: chetnie bym sie podpial pod zamowienie bo filtr paliwa bym potrzebowal :wink4

:hi: z rańca

Tak, muszę kupić olej i filtry tylko nie wiem czy od tego gościa z forum czy normalnie w sklepie.

Opublikowano

Wiesiek bedziesz zamawial filtry i olej? :naughty: chetnie bym sie podpial pod zamowienie bo filtr paliwa bym potrzebowal :wink4

:hi: z rańca

Tak, muszę kupić olej i filtry tylko nie wiem czy od tego gościa z forum czy normalnie w sklepie.

ja bralem z allegro ale poza allegro :P z gdanska z jakies hurtowni motula wzialem 10litrow od razu i filtry oleju i paliwa no i paliwa kazalem gosciowi sprawdzic czy ma po 2wejscia i wyjscia bo wiem ze z tym problem jest (bo intercars to tez pomylili) a gosc poszedl sprawdzil ze sluchawka przy uchu nawet i mowi do mnie "tak ma po 2" :) i co? przyszedl 2 i 1 ech tacy ludzie.. ja oczywiscie zawiozlem do mechanika wszystko i wyjeb paragon :tongue4: a oni zwrot tylko z paragonem heh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.