Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już strona wygasła :(

Dokładnie :confused4:

Ciekawe dlaczego ? :mysli:

Bo sprzedane :wink4:

A co z tym licznikiem nie tak ?

Jeżeli przypadkiem chodzi o zegar analogowy to na początku "po lifta" był taki stosowany , do nr. VIN WAUZZZ8D-X-400000

( lift był już od VIN-u WAUZZZ8D-X-200001 )

Opublikowano
już strona wygasła

Ciekawe :mysli:

Kurde Robert ty to zawsze fachowa odpowiedź dajesz łącznie z przykładami :notworthy:

Opublikowano

:przebiegly:

A chodziło o zegar analogowy :?: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 17:51_________________________________________________Teraz Wiesiek trza profil zmienić :naughty:

Opublikowano

Czekej chopie jutro dopiyro bydzie na placu, a na razie jeszcze je bynziniok w obrotach. :decayed:

Opublikowano

Czekej chopie jutro dopiyro bydzie na placu, a na razie jeszcze je bynziniok w obrotach. :decayed:

:good:

Opublikowano
panowie kto ma u nas silnik 1.9 TDi 115 KM question

Arek właśnie ja mam AJM-a 115KM/85kW a dlaczego pytasz?[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 21:09_________________________________________________Robert dzięki za zainteresowanie termostatem :wink4: numer przekaże Arkowi

Opublikowano

:hi:

Wiesiek auto very nice :naughty::good:

Opublikowano

no Wiesiek gratulacje :good: piekna :>

a jak tam w domu przyjeto kombika? :tongue4:

tylko poinformuj wszystkich ktorzy beda nia jezdzic zeby gafy na tankstelli nie zrobili bo moj kumpel tak niestety benzynki do sluzbowego nalal :kox:

Opublikowano

Wiesiek ładna furka :cool1: z identycznej mam te same alusy na zimę :naughty: Niech służy :> Jeszcze raz dięki za wahacze :hi:

Opublikowano

no Wiesiek gratulacje :good: piekna :>

a jak tam w domu przyjeto kombika? :tongue4:

tylko poinformuj wszystkich ktorzy beda nia jezdzic zeby gafy na tankstelli nie zrobili bo moj kumpel tak niestety benzynki do sluzbowego nalal :kox:

Dzięki, żonka marudzi ale już jest po fakcie, poprzednio tez miałem traktora tak że myślę że dają radę :kox:

Opublikowano

... tylko poinformuj wszystkich ktorzy beda nia jezdzic zeby gafy na tankstelli nie zrobili ...

Dokładnie , bardzo łatwo na początku pomylić się i wlać benzynę ... ciężko przestawić się na Diesla na tankszteli jak całe życie jeździło się benzyniakiem , ja do dziś ze trzy razy sprawdzam co leje a nie raz już bym wlał Pb :kox:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 21:39_________________________________________________

Dzięki, żonka marudzi ale już jest po fakcie ...

Wiesiek pewnie ma lilę pod łokiem :gwizdanie:

:tongue4:

_________________________________________________

... poprzednio tez miałem traktora tak że myślę że dają radę :kox:

To spoko :good:

Opublikowano

Idę wynagrodzić mamuśce avanta :sexinbed:

spadam narka

Opublikowano

Idę wynagrodzić mamuśce avanta :sexinbed:

spadam narka

Tak zrób :good:

:sex: :sex: :sex:

Opublikowano

Ale to bardzo dobrze :sex::evil::wink4:

Opublikowano

Ale to bardzo dobrze :sex::evil::wink4:

Wiesiek ty pieroonie :naughty::evil::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wiesiek pewnie ma lilę pod łokiem :gwizdanie:

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Idę wynagrodzić mamuśce avanta :sexinbed:

spadam narka

wynagradzaj wynagradzaj juz na zapas :wink4: tez jej sie cos nalezy :evil::decayed: a w koncu Wiesiek cos czuje ze przez najblizsze dni bedziesz baaaardzo zajety nowym nabytkiem :tongue4:

Opublikowano

Wiesiek gratulacje nowej fury no i zycze bezawaryjnosci :good:

Opublikowano

:bry: kto tam sie dzis do Katowic na spota wybiera? :)

moze bysmy razem pojechali? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.