Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poszło Pw :decayed:

Arek dzięki za znaczek :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

ja rowniez bardzo dziekuje za udanego spota :notworthy: dziekuje ekipie Gliwickiej, dziekuje ekipie Bielskiej no i oczywiscie ekipie Rybnickiej za liczne przybycie :notworthy:

Gryfi zakochalem sie w twojej eSie, jest mega :kox:

Arek dzięki za znaczek

nie ma problemu :wink4:

ps: wybaczcie ze kumpel wpadl bawarka na spota Audi :decayed:

Opublikowano

:hi: z rana

Wczorajszy spot był super oby tak dalej. :>

Arek mam chyba rozwiązanie problemu z ETKą, musimy się zgadać i podjedziesz do mnie popróbujemy. :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Arek mam chyba rozwiązanie problemu z ETKą, musimy się zgadać i podjedziesz do mnie popróbujemy. :drinks:

nie widze problemu, moze next week jak nam bedzie pasowac :wink4:

panowie kto mnie wczoraj na spocie pytal o zrobienie koszulki Dope z turbina :?:

Opublikowano

Dokładnie, ja chyba widziałem na stronach galerii gliwickiej grupu znajomą almerę z Knurowa ul. Wilsona...? ... miałem niebieską Almerę N15 w sedanie, ciemne szyby, alusy itd :)

No własnie.... tak myslałem... :good:

Opublikowano

szkoda ze mnie nie bylo... na nastepnym spocie juz bede :kox:

Opublikowano
  • Autor

Cabriofan gdzie masz foty :?: :>

Opublikowano

:hi:

Szkoda że mnie nie było z tego co tu poczytałem to musiało być mega :> macie jakies foty :?:

PS. A-rek kiedy następny zlot?

Opublikowano

:hi:

siema wszystkim, kurde zmieńcie termin bo 3 razy sie już do was wybierałem i zawsze w sob mi jakieś balety wyskoczą :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
macie jakies foty

ja zapomnialem aparatu :confused4: ale Cabriofan cos tam ma :good:

PS. A-rek kiedy następny zlot?

no nastepny juz 10 albo 17 pazdziernika :wink4:

musimy sie dogadac ktora data bedzie lepsza :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 13:38_________________________________________________

:hi:

siema wszystkim, kurde zmieńcie termin bo 3 razy sie już do was wybierałem i zawsze w sob mi jakieś balety wyskoczą :wallbash:

to odpusc sobie jedne balety :cool1:

Wiesiek popatrz

http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-C14597743.html

Opublikowano

no nastepny juz 10 albo 17 pazdziernika :wink4:

musimy sie dogadac ktora data bedzie lepsza :)

mi tam 10 i 17 pasuje :good: a lepiej byłoby szybciej :naughty: :gwizdanie: tzn 10 :tongue4:

Opublikowano

no nastepny juz 10 albo 17 pazdziernika :wink4:

musimy sie dogadac ktora data bedzie lepsza :)

mi tam 10 i 17 pasuje :good: a lepiej byłoby szybciej :naughty: :gwizdanie: tzn 10 :tongue4:

:good: niedziela 10 idealnie :)

wiem ze moje zdanie to tam sie nie liczy :tongue4: ale ogolnie mi tam bardziej jednak te niedziele pasuja.. bo zawsze to z weekendu sie zdarzy wrocic a sobota to tak zawsze w srodku weekendu wypada :decayed:

Opublikowano

no nastepny juz 10 albo 17 pazdziernika :wink4:

musimy sie dogadac ktora data bedzie lepsza :)

mi tam 10 i 17 pasuje :good: a lepiej byłoby szybciej :naughty: :gwizdanie: tzn 10 :tongue4:

:good: niedziela 10 idealnie :)

wiem ze moje zdanie to tam sie nie liczy :tongue4: ale ogolnie mi tam bardziej jednak te niedziele pasuja.. bo zawsze to z weekendu sie zdarzy wrocic a sobota to tak zawsze w srodku weekendu wypada :decayed:

no mi to jednak teraz niedziele będą pasować :wink4: bo w soboty nie bardzo buda itd. :wallbash:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano
  • Autor
wiem ze moje zdanie to tam sie nie liczy

kazde zdanie sie liczy :cool1:

Dobry :hi:

nie gadaj ze dopiero wstales :>

Opublikowano

nie gadaj ze dopiero wstales :>

Tak :embarrassed:

ale mam zajebistego kaca :sick3:

Opublikowano
  • Autor

nie gadaj ze dopiero wstales :>

Tak :embarrassed:

ale mam zajebistego kaca :sick3:

co wyscie z tym pomidorem robili :mysli:

:decayed:

Opublikowano

co wyscie z tym pomidorem robili :mysli:

:decayed:

:dontknow::zyzol:

Ma ktoś jakieś zdjęcia z wczorajszego spota ? Ja zawsze zapomnę aparatu :wallbash:

Opublikowano

:hi:

A-rek gdzie malowałeś felunek?

fajnie to wyglądało a ja chcę pomalować swoje jeszcze raz.

PS. jeszcze raz dziękujemy za gościnę i serdecznie zapraszamy ekipę z Rybnika co środę do nas.

Opublikowano
  • Autor
A-rek gdzie malowałeś felunek?

u Adrian_73. widziales na spocie srebrna A4 sedan z czarnym dachem :?: to wlasnie jego :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.