Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert ty pijoku :drunk:

Arek a pojedziesz ze mną po to autko :co:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A-rek gdzie malowałeś felunek?

u Adrian_73. widziales na spocie srebrna A4 sedan z czarnym dachem :?: to wlasnie jego :)

widziałem.

to proszkowo malowane?

Opublikowano
  • Autor
Arek a pojedziesz ze mną po to autko

nie ma problemu :wink4:

a powaznie jestes zainteresowany :?:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:17_________________________________________________

A-rek gdzie malowałeś felunek?

u Adrian_73. widziales na spocie srebrna A4 sedan z czarnym dachem :?: to wlasnie jego :)

widziałem.

to proszkowo malowane?

nie, pistoletem.

Bakus ma kontakt na malowanie proszkowe :wink4:

Opublikowano
Arek a pojedziesz ze mną po to autko

nie ma problemu :wink4:

a powaznie jestes zainteresowany :?:

Na Litwę :kox: weź przestań.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:19_________________________________________________Arek co można sprawdzić VAG-iem w twoim silniku bo znalazłem taką http://otomoto.pl/audi-a4-a4-110km-diesel-po-lifcie-zoba-C15367181.html

Opublikowano
Arek a pojedziesz ze mną po to autko

nie ma problemu :wink4:

a powaznie jestes zainteresowany :?:

Na Litwę :kox: weź przestań.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:19_________________________________________________Arek co można sprawdzić VAG-iem w twoim silniku bo znalazłem taką http://otomoto.pl/audi-a4-a4-110km-diesel-po-lifcie-zoba-C15367181.html

ten to wogule jest z mojej wioski :gwizdanie: a nie widzialem takowej :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Arek co można sprawdzić VAG-iem w twoim silniku bo znalazłem taką http://otomoto.pl/audi-a4-a4-110km-diesel-po-lifcie-zoba-C15367181.html

mnie o to nie pytaj :embarrassed:

stoi po blisku wiec warto podjechac i zrobic logi :)

Opublikowano

aR970.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to 50 i juz po nowicjuszu? he ,he wszędzie ta korupcja :sick3: :>

Opublikowano

Robert 1942 rok produkcji ale właściciel po lifcie

Opublikowano

Artur tu masz nr. tego termostatu :wink4:

aTcPr.jpg - klik

podana cena jest w €

plus oring

Exlw0.jpg

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:07_________________________________________________

Robert 1942 rok produkcji ale właściciel po lifcie

facet wyprodukowany w 1942 roku i na dodatek po lifcie :kox:

:tongue4:

Opublikowano

postaram się wrzucić w wolnej chwili wszystkie foty i filmiki ,z pozostałych spotów także-chyba z trzech na raz :wink4:

Opublikowano

to 50 i juz po nowicjuszu? he ,he wszędzie ta korupcja :sick3: :>

50 i będziesz POCZĄTKUJĄCY :naughty:

postaram się wrzucić w wolnej chwili wszystkie foty i filmiki ,z pozostałych spotów także-chyba z trzech na raz :wink4:

Czekamy z niecierpliwością :slina:

Opublikowano

Wiesiek czy mogę jutro podjechać po wahacze?jak nie Odpiszesz to i tak zadzwonie spytać :> Napisz mi adres 606953515[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:16_________________________________________________50 ?? to jak przestanę być nowicjusz to wtedy wrzucę foty :tongue4: :>

Opublikowano

Możesz podjechać ale najpierw zadzwoń.

Opublikowano

50 ?? to jak przestanę być nowicjusz to wtedy wrzucę foty :tongue4: :>

musisz zacząć pisać w technicznym :naughty:

Opublikowano

idę spać bo trza rano do roboty wstać o 5:00 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

narta :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja tez sie zbieram wiec spokojnej :hi:

Opublikowano

z kurami spać chodzicie??? 0:00 najwcześniej :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.