Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ja też będę :wink4:

Opublikowano

Koledzy ja też nie wiem czy bede:/ ide na urodziny i moja mi mówi że to tak nie wypada odjeżdżać z urodzin... kur :/ pozdrawiam

odskoczysz na chwilke z rydułtów nie masz daleko ;)

Opublikowano
  • Autor
A-rek daj numer na wszelki wypadek

zaraz posle ci na PW

aha i przyjedź setą

oj nie dam rady bo umylem niebieska, a srebrna jest brudna :confused4:

Opublikowano

Ja będę tak tylko do ok. 7:30 :confused4: mam jeszcze coś do załatwienia :disgust:

Wiesiek zabierz płytkę do mnie :wink4:

Opublikowano

Ja będę tak tylko do ok. 7:30 :confused4: mam jeszcze coś do załatwienia :disgust:

Wiesiek zabierz płytkę do mnie :wink4:

o tej godzinie to juz chyba nikogo nie bedzie beda sie budzic po sobocie dopiero :decayed:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za SPOTA :wink4:

Ale frekwencja ... jeżeli dobrze policzyłem to 15 :audi: było :naughty:

Opublikowano

dzięki Panom i Paniom za gościnę.

Zapraszamy do Bielska.

U nas impreza co środę :>

Opublikowano

dzięki za zlocik ( kolejny ) :hi:

Opublikowano

10 minut na myjni przy neste i gotowe w 4-6 zeta się zmieścisz jak się sprężysz he he :> :good:

Opublikowano

Dzięki panowie było spoko :wink4::good: Oczywiście dołączam się do GRYFiego może na zakończenie sezonu letniego przyjedziecie do nas i zrobimy dużą grupką cosik małe co nieco :decayed:

PS-w drodze powrotnej Policja mnie cupnęła z racji że jechałem pierwszy,za nie zatrzymanie na czerwonym,nawet już nie miałem szans wychamowania. No i obyło się bez mandatu,dzięki temu że powiedziałem kim jestem i gdzie się tak śpieszę :cool1:

Opublikowano

na następnym trza tak zrobić ,żeby było 20szt. a4 :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________Panowie co mam zrobić,żeby nie figurować tutaj jako "nowicjusz"?

Opublikowano

Szkoda że mnie nie było, mam nadzieję, że teraz częściej będą spoty :)

Opublikowano

Szkoda że mnie nie było, mam nadzieję, że teraz częściej będą spoty :)

Romuś jakie miałeś auto przed a4???? Bo my sie chyba znamy poza klubem... almera klub... ;)

Opublikowano

na następnym trza tak zrobić ,żeby było 20szt. a4 :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________Panowie co mam zrobić,żeby nie figurować tutaj jako "nowicjusz"?

udzielać się na technicznym
Opublikowano

Panowie co mam zrobić,żeby nie figurować tutaj jako "nowicjusz"?

wystarczy że mi przelejesz 500 zł :decayed:

Opublikowano

Dokładnie, ja chyba widziałem na stronach galerii gliwickiej grupu znajomą almerę z Knurowa ul. Wilsona...? ... miałem niebieską Almerę N15 w sedanie, ciemne szyby, alusy itd :)

Opublikowano

Panowie co mam zrobić,żeby nie figurować tutaj jako "nowicjusz"?

wystarczy że mi przelejesz 500 zł :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

miron ja ci dam 50 PLN i zrób mi władcę? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ja znow nie dalem rady ;(

a z tego co slyszalem niezle niezle sie spocik udal :wink4::good:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:01_________________________________________________

Panowie co mam zrobić,żeby nie figurować tutaj jako "nowicjusz"?

wystarczy że mi przelejesz 500 zł :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

miron ja ci dam 50 PLN i zrób mi władcę? :naughty: :naughty: :naughty:

Miron jest jakis cennik ? :naughty:

i daj numer konta od razu :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.