Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z rańca w oczekiwaniu na furkę.

Dzięki koledzy za życzenia :notworthy:, tez mam nadzieję zapylać bezawaryjnie :ON::a4fan:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema:

:bry: kto tam sie dzis do Katowic na spota wybiera? :)

moze bysmy razem pojechali? :naughty:

ja mam II zmiane :confused4:

Opublikowano

:siema:

:bry: kto tam sie dzis do Katowic na spota wybiera? :)

moze bysmy razem pojechali? :naughty:

ja mam II zmiane :confused4:

uuu :kwasny:

szkoda :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

panowie nie ma ktos z was w garazu zuzytej tarczy hamulcowej :?: potrzebowal bym pozyczyc na pare dni :rolleyes:

Opublikowano

panowie nie ma ktos z was w garazu zuzytej tarczy hamulcowej :?: potrzebowal bym pozyczyc na pare dni :rolleyes:

a co składasz 2-gą brykę :naughty:
Opublikowano

panowie nie ma ktos z was w garazu zuzytej tarczy hamulcowej :?: potrzebowal bym pozyczyc na pare dni :rolleyes:

Arek a to potrzebujesz byle jaka tarcze czy z a4? :naughty:

Opublikowano

:bry: kto tam sie dzis do Katowic na spota wybiera? :)

moze bysmy razem pojechali? :naughty:

ja bede przelotem w kce ale nie wiem o ktorej dojade wiec co do spota to tez nie wiem czy sie wyrobie

Opublikowano

Wiesiek gratuluję fajny gnojok :wink4: a z tą etką lipa nie mam jednak E,jak możesz coś z tym zrobić to będę dźwięczny :notworthy:

Opublikowano

Wiesławie gratuluję nowej Furki :good:

a więc trza ją jakoś stosownie opić na następnym spocie żeby bezawaryjnie służyła :P :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek gratuluję fajny gnojok :wink4: a z tą etką lipa nie mam jednak E,jak możesz coś z tym zrobić to będę dźwięczny :notworthy:

Dzięki z etką myślę że się da, a nie masz czasem napędu optycznego jako E, jeżeli tak to spróbuj odpalić z płytki.

Opublikowano

http://vwszrot.pl/

strona o której gadałem na spocie :confused4:

Opublikowano

Guten Tag :hi:

panowie nie ma ktos z was w garazu zuzytej tarczy hamulcowej :?: potrzebowal bym pozyczyc na pare dni :rolleyes:

Mam Arek ale tylnie z [b5] 245x10 , przednie niestety poszły już na złom

Opublikowano

http://vwszrot.pl/

strona o której gadałem na spocie :confused4:

Ale szajs, no ale to przecież VW a nie OOOO. :cool1:

Opublikowano

http://vwszrot.pl/

strona o której gadałem na spocie :confused4:

ciekawa opowieść :wink4: vw :polew:, OOOO :good:

Opublikowano

Wszystko przez 2.0 TDI (2005r. czyli początki produkcji) :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

panowie nie ma ktos z was w garazu zuzytej tarczy hamulcowej :?: potrzebowal bym pozyczyc na pare dni :rolleyes:

Arek a to potrzebujesz byle jaka tarcze czy z a4? :naughty:

no dobrze by bylo gdyby byla z A4 ale z innej Audi tez moze byc byle byla z rozstawem 5x112 :)

Mam Arek ale tylnie z [b5] 245x10 , przednie niestety poszły już na złom

tylna tez moze byc bo zalezy mi na rozstawie aby dystanse dorobic :)

Opublikowano

tylna tez moze byc bo zalezy mi na rozstawie aby dystanse dorobic :)

podjedź i bierz obie :wink4:

Opublikowano

Wiesławie gratuluję nowej Furki :good:

a więc trza ją jakoś stosownie opić na następnym spocie żeby bezawaryjnie służyła :P :gwizdanie:

Ty Wiesiek widzę jakoś unikasz mojej wypowiedzi :P

Opublikowano

Wiesiek gratulacje! mam nadzieje, że 10 października zdąże po szkole na spota to loookniemy jak sie na żywo prezentuje :)

Opublikowano

Wiesławie gratuluję nowej Furki :good:

a więc trza ją jakoś stosownie opić na następnym spocie żeby bezawaryjnie służyła :P :gwizdanie:

Ty Wiesiek widzę jakoś unikasz mojej wypowiedzi :P

Nie, nie unikam bez strachu :gwizdanie: ale jak na razie auta nie mam, goście mi go nie przywieźli i jak będą chcieli przywieźć ją jutro to albo spuszczą z ceny albo ja biorę zaliczkę x3 i mam ich w pupie. :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.