Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego jeszcze żyje :thumbdown:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek , może lepiej trochę dołożyć i kupić ...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158891.0

... na dodatek Quattro :naughty::slina:

obserwuję dość długo "Dział sprzedam auto" i gościu wozi auta z zagranicy dość długo (podobno tam pracuje i wozi jak są okazje) :naughty:

Opublikowano

Robert auta z Holandii to w większości złom, mam kumpla którego córka mieszka w Holandii i tam auta są dużo droższe niż w Niemczech na 100%. :przebiegly:

Oglądałem kilka sztuk i każda była dużo gorsza od niemcowych. :confused4:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-116-ps-klima-nav-C15248087.html

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=135102255&origin=PARK&ticket=ST-202704-bdUQkaacQOA4lR96yAp7-mycas45-2_c02_4202

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=135979737&origin=PARK

Opublikowano

Masz podany VIN spróbuj jakoś go sprawdzić :przebiegly:

Wujek mojej bratowej przywiózł jakieś pół roku temu z Holandii B6 i jest "igła" :wink4:

Opublikowano

Masz podany VIN spróbuj jakoś go sprawdzić :przebiegly:

Wujek mojej bratowej przywiózł jakieś pół roku temu z Holandii B6 i jest "igła" :wink4:

Nie mam VIN-u z żadnego.

Za ile ? za igłę trzeba zabulić tak zawsze jest. :cool1:

Opublikowano

no ladnie sie prezentuje i chyba to bedzie to :gwizdanie

Ku**a umawiam się z facetem, jadę do niego a on mi mówi że przed chwilą sprzedał ,no zabić h**a :wallbash:

miałem podobną sytuację tylko ja wygrałem,to walka o dobre auto kto pierwszy ten wygrywa,ja wygrałem bo byłem u gościa tuż po ukazaniu się ogłoszenia na allegro,musisz działać szybko dobre auta sprzedają się od ręki,a tak swoją drogą to teraz wiem jak zareagował koleś który przyjechał za mną a jehał 100km :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ta mi sie podoba :good: i slyszalem od kumpla ze Auto Kubica to porzadny komis[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:13_________________________________________________panowie widzieliscie :blink:

http://www.joemonster.org/filmy/28830/Tylko_popatrzcie_na_te_triki

Opublikowano

ta mi sie podoba :good: i slyszalem od kumpla ze Auto Kubica to porzadny komis[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:13_________________________________________________panowie widzieliscie :blink:

http://www.joemonster.org/filmy/28830/Tylko_popatrzcie_na_te_triki

co za koles masakra :kox:

Opublikowano

[/size]_________________________________________________panowie widzieliscie :blink:

http://www.joemonster.org/filmy/28830/Tylko_popatrzcie_na_te_triki

:>

przegosc :polew: mialem troche do czynienia z rowerem ale czegos podobnego w zyciu nie widzialem :decayed:

Opublikowano

ta mi sie podoba :good: i slyszalem od kumpla ze Auto Kubica to porzadny komis

brewki out i wtedy będzie za***isty "gnojopijca" :kox::good:

... navi , webasto :slina:

_________________________________________________

Widzieliście to

Fotoradar i superbohater na rowerze

superhero zapier_dala a tu fotoradar :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Widzieliście to

Fotoradar i superbohater na rowerze

superhero zapier_dala a tu fotoradar :kox:

:polew: :polew: :polew:

:polew:

ciekawe na jaki adres wysla zdjecie :polew:

Opublikowano

no ladnie sie prezentuje i chyba to bedzie to :gwizdanie

Ku**a umawiam się z facetem, jadę do niego a on mi mówi że przed chwilą sprzedał ,no zabić h**a :wallbash:

no co za ch :disgust::wallbash:

Wiesiek dobrze ze to tylko chalupki :wink4:

ooo to wieś obok mnie ta czarna A4... hmm i pytanie ciekawe czy to była ta od handlarza bo ją ostatnio przy głównej drodze widziałem jak się nie mylę :gwizdanie:

Opublikowano

Arek to jak jutro ( tzn. dziś :wink4: ) na NESTE o 18:00 ?

Robimy coś "więcej" ? (jakiś grill , catering ... :naughty: ) :kox:

( Byłem na imprezie i jestem nachmielony ) :drunk:

Opublikowano

a liczyłem że wpadne na spota lecz mam druga zmiane w sobote :-/

Opublikowano

a liczyłem że wpadne na spota lecz mam druga zmiane w sobote :-/

wejź Użeta :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ooo to wieś obok mnie ta czarna A4... hmm i pytanie ciekawe czy to była ta od handlarza bo ją ostatnio przy głównej drodze widziałem jak się nie mylę :gwizdanie

:hi:

No chyba tak, skur***l.

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Arek to jak jutro ( tzn. dziś :wink4: ) na NESTE o 18:00 ?

Robimy coś "więcej" ? (jakiś grill , catering ... :naughty: ) :kox:

no oczywiscie ze widzimy sie o 18:00 ale mysle ze odpuscimy sobie grilla (nie mam czasu aby to zorganizowac :confused4: ) ale zawsze mozna przeniesc sie do knajpki na jakas pizze :wink4:

Opublikowano
wejź Użeta

w sobote niestety nie da rady :(

Opublikowano

no oczywiscie ze widzimy sie o 18:00 ale mysle ze odpuscimy sobie grilla (nie mam czasu aby to zorganizowac :confused4: ) ale zawsze mozna przeniesc sie do knajpki na jakas pizze :wink4

Brawo Arek stawia :oklaski: :thumbup::buhaha:

Opublikowano

postaram się pojawić to że A-rek stawia napewno doda mi motywacji :tongue4:

a więc kto zgłasza swoją obecność ? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.