Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

a w ten weekend taka piekna pogoda :naughty: i oczywiscie akurat w ten sie nie spotykamy :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Andrzej masz taki kabel? :gwizdanie:

Opublikowano

Aha, i tydzień temu w górach urwałem troszku tłumik, też by trzeba zrobić, bo klang nieziemski... :evil:

Tlumiki.... 3 lata produkuje tlumiki hehe

Opublikowano

Ależ tu cisza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: panowie

wczoraj robilem rodzinna imprezke wiec dzisiaj troszke kacyk meczy :sick3:

Wiesiek na PW podrzuce ci namiar na podobno wporzadku handlarza, mozesz zadzwonic i zapytac czy akurat nie ma jakies B5 :wink4:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 08:55_________________________________________________

Aha, i tydzień temu w górach urwałem troszku tłumik, też by trzeba zrobić, bo klang nieziemski... :evil:

Tlumiki.... 3 lata produkuje tlumiki hehe

czyzby Teneco :cool1:

Opublikowano

:hi: Panowie

Pudzian wygrał :>hyhy .. ,a Saleta nieźle pojechał Najmana gnoił go jak chciał :kox:

PS. Jakie amory na tył polecacie bo padły mi :thumbdown::(

Opublikowano

:hi: po pracy

:hi: panowie

wczoraj robilem rodzinna imprezke wiec dzisiaj troszke kacyk meczy :sick3:

Wiesiek na PW podrzuce ci namiar na podobno wporzadku handlarza, mozesz zadzwonic i zapytac czy akurat nie ma jakies B5 :wink4:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 08:55_________________________________________________

Aha, i tydzień temu w górach urwałem troszku tłumik, też by trzeba zrobić, bo klang nieziemski... :evil:

Tlumiki.... 3 lata produkuje tlumiki hehe

czyzby Teneco :cool1:

naturalnie... Tenneco. Ktos jeszcze robi w tenneco widzialem na parkingu czarne audi na klubowych ramkach

Opublikowano
  • Autor
Pudzian wygrał :>hyhy ..

4 godziny czekania zeby zobaczyc jak Pudzian rozklada Baterflaja w 44 sekund :decayed:

naturalnie... Tenneco. Ktos jeszcze robi w tenneco widzialem na parkingu czarne audi na klubowych ramkach

niechce sie przyznac :cool1:

PS. Jakie amory na tył polecacie bo padły mi

KYB

ps: jak bedziesz chcial kupic daj znac to sie zalatwi jakis rabacik :wink4:

Opublikowano

ps: jak bedziesz chcial kupic daj znac to sie zalatwi jakis rabacik :wink4:

no bede chciał a po jakiej cenie :?:

Opublikowano

Arek Ty w tenneco robisz?

Opublikowano

:hi:

Ktos jeszcze robi w tenneco widzialem na parkingu czarne audi na klubowych ramkach

Czarna limuzyna po lift ?

Opublikowano

az tak sie jej nie przygladalem, ale jest to nowo kupione auto tak jak moje koncowka rejestracji A

Opublikowano

no ale to nie wiesz czy sedan czy avant :mysli:

jak sedan to może to być "moja była" :wink4:

sprzedałem ją razem z ramkami, bo kupiec był na miejscu i nie ściągałem już ich :embarrassed:

Opublikowano

no to możliwe :kox:

sprawdź czy ma z przodu prawie nowe tarcze ATE PD :gwizdanie:

Opublikowano

jak znowu bede widzial jak stoi to sie pokrece kolo niej :naughty:

Opublikowano

jak znowu bede widzial jak stoi to sie pokrece kolo niej :naughty:

ok i przyjrzyj się tym tarczom :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ps: jak bedziesz chcial kupic daj znac to sie zalatwi jakis rabacik :wink4:

no bede chciał a po jakiej cenie :?:

w tym tyg chcesz je kupic :?: bo jak narazie nie to pogadamy na spocie :wink4:

Arek Ty w tenneco robisz?

nie, ale kilku znajomych robi/robilo

jak sedan to może to być "moja była"

Robert, a zaprosiles nowego wlasciciela na forum :cool1:

Opublikowano
w tym tyg chcesz je kupic :?: bo jak narazie nie to pogadamy na spocie :wink4:

ale na spocie i tak mnie nie bedzie wiec powiedz mi tutaj :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
w tym tyg chcesz je kupic :?: bo jak narazie nie to pogadamy na spocie :wink4:

ale na spocie i tak mnie nie bedzie wiec powiedz mi tutaj :tongue4:

PW :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.